قیمت آسانسور 98
قیمت آسانسور99 | قیمت روز انواع آسانسور |

آمار ها نشان می دهد  قیمت آسانسور99 بسیار بالا رفته بطوری که هزینه خرید یک آسانسور 5 نفره با 9 توقف در امسال کمتر از 150 میلیون تومان نخواهد بود. همچنان با توجه به نوسانات نرخ ارز و افزایش قیمت مواد اولیه شاهد افزایش قیمت آسانسور در کشور هستیم. در حال حاضر  صادرات قطعات آسانسور به کشور های عربی همچون عراق و کشور های سی آی اس نیز صورت می گیرد.

قیمت آسانسور99

آسانسور دستگاهی است که توسط آن افراد طبقات مختلف ساختمان را با استفاده از کابین به صورت حرکت عمودی طی می کنند. آسانسور از قطعات مختلفی تشکیل شده است که هر کدام از این قطعات نقش مهمی را در انجام فعالیت آسانسور ایفا می کنند. قیمت آسانسور99 وابسته به شاخص های بسیاری است.برای مثال می توان به نرخ ارز ، نوسان قیمت ها ، تورم و سایر موارد اشاره نمود. باید توجه نمود که استفاده از قطعات با کیفیت و مرغوب در آسانسور باعث عملکرد نرمال آسانسور می شود. از جمله قطعاتاصلی آسانسور می توان به موتور، تابلو فرمان، کابین، درب، ریل و… اشاره کرد.  

با توجه به گفته رئیس اتحادیه آسانسور و پله برقی کشور، با این که 100 درصد آسانسور وارداتی است متاسفانه شاهد افزایش قیمت در این صنف هستیم. این افزایش قیمت تاثیر مستقیم روی قیمت تمام شده آپارتمان ها دارد و متاسفانه فشار بیشتری به قشر ضعیف تر جامه وارد می کند. جالب است بدانید که تنها مشکل افزایش ناگهانی قیمت نیست،

در کنار افزایش قیمت تخلفاتی نیز صورت می گیرد که این بیشتر باعث نگرانی می شود.

قیمت آسانسور99

قیمت آسانسور99 وابسته به شرایط موجود در کشور است.متاسفانه در سال های اخیر شاهد افزایش قیمت ها در صنایع مختلف و به ویژه آسانسور هستیم.طوری که قیمت ها به صورت روزانه محاسبه می گردد.و نمی توان پیش بینی دقیقی برای روزهای آینده داشت.

 انواع آسانسور

از انواع آسانسور ها می توان به آسانسور های کششی و هیدرولیک اشاره کرد.

آسانسور های کششی:

این نوع آسانسورها  توسط کابلی که به دور چرخ فلکه موتور آسانسور که معمولا در بالای چاهک قرار دارد به سمت بالا و پایین حرکت می کند. آسانسور های کششی بیشتر در ساختمان های با ارتفاع متوسط و بلند بکار می روند. سرعت این آسانسور ها  از آسانسور های هیدرولیک بیشتر می باشد.

قیمت آسانسور 98

آسانسور های کششی

آسانسور های کششی به 3 دسته تقسیم می شوند.

1– آسانسور های کششی با گیربکس 

( قابلیت سرعت بیش از 500 فوت در دقیقه)

2آسانسور های کششی گیرلس

(سرعتی بالغ بر 200 فوت در ثانیه)

3- آسانسور های کششی بدون موتورخانه

(موتور در داخل چاهک قرار می گیرد)

قیمت آسانسور 98

قیمت آسانسور99 ، ( آسانسور هیدرولیک)

آسانسور هیدرولیک:

این نوع از آسانسور ها توسط یک پیستون در قسمت پایین آسانسور نگه داشته شده و به سمت بالا حرکت داده می شوند. معمولا این آسانسور ها در ساختتمان های کم ارتفاع بکار می روند. سرعت آسانسور های هیدرولیک 200 فوت در دقیقه می باشد. آسانسور های هیدرولیک از به 2 نوع اصلی تقسیم می شوند.

1- آسانسور هیدرولیک معمولی به همراه چاهک 

(دارای یک طناب قرقره در کف چاهک است که با پایین آمدن آسانسور پیستون جمع شده را پذیرا می باشد)

2آسانسور هیدرولیک فاقد چاهک 

(دارای یک پیستون در دو طرف کابین آسانسور می باشد)

قیمت آسانسور 98

قیمت آسانسور99

قیمت آسانسور به عوامل متعددی مانند: عمر ساختمان ( قدیم یا جدید) ، نوع آسانسور ، قطعات آسانسور و ظرفیت آسانسور بستگی دارد. برای ساخت یک آسانسور باید به مواردی همچون ظرفیت و تعداد طبقات توجه نمود. مطمئنا نصب آسانسور در ساختمانی که در حال ساخت است با نصب آسانسور در ساختمان قدیمی بسیار متفاوت است. در نصب آسانسور برای ساختمان قدیمی هزینه های بیشتری باید برای تهیه قطعات پرداخته شود. پس بهتر است نصب آسانسور در همان مراحل اولیه ساخت ساختمان صورت بگیرد. 

با توجه به موارد فوق نباید در طراحی و انتخاب آسانسور هزینه مصرفی را ملاک قرار داد.

تنها باید به کیفیت قطعات و تجهیزات بکار رفته در ساخت و طراحی آسانسور توجه داشت.

شما می توانید با مراجعه به نمایندگی رایا آسانسور انواع قطعات آسانسور با کیفیت را با بهترین و مناسب ترین قیمت سفارش دهید. 

قیمت آسانسور99

متأسفانه برخی از افراد سودجو به خاطر سود بیشتر در ساخت آسانسور از قطعات نامرغوب و بی کیفیت یا تقلبی استفاده می کنند. همانطور که می دانید در آسانسور قطعات بسیاری وجود دارد. اگر در نصب هر کدام از این قطعات از نوع تقلبی و بی کیفیت آن ها استفاده شود باید ضرر های بسیاری را متحمل شویم . پس باید قبل از نصب هر آسانسور از کیفیت و مرغوبیت و اصل بودن قطعات آن مطمئن شویم که این با مشاوره از نمایندگی ها و بازرگانی های معتبر صورت می پذیرد. 

باید دانست که در حال حاضر تولید قطعات آسانسور در کشور از ظرفیت بالایی برخوردار است  و براحتی می توان روی صادرات آن ها حساب باز کرد. اما به دلیل حمایت نشدن این صنعت، تولیدات داخلی حتی پاسخگوی بازار کشور هم نمی باشد تا بتوان با تولیدات بیشتر قطعات قیمت آسانسور را کاهش داد.

قسمتی از افزایش قیمت آسانسور مربوط به نرخ ارز که مدام در حال نوسان است بوده

و قسمتی نیز به کمبود قطعات کافی در بازار مربوط می شود.

شرکت فنی مهندسی رایا آسانسور

نمایندگی رسمی انواع آسانسور ، با بیش از دو دهه فعالیت در صنعت آسانتسور توانسته است انواع قطعات آسانسور را با سطح کیفی بالا در اختیار بازار و مشتریان قرار دهد. این شرکت توسط تکنسین های مجرب در بخش های فروش ، نصب ، تعمیر و نگهداری انواع آسانسور با حفظ ایمنی گام های بلندی در عرصه صنعت آسانسور برداشته است. شرکت آسانسور رایا با نصب ماهرانه و حرفه ای آسانسور آرامش خاطر خاصی را برای مشتریان و استفاده کنندگان به ارمغان می آورد. 

ارائه مشاوره رایگان

و رعایت حقوق مشتریان 

ارائه قیمت مناسب و منطقی

و ارائه کارت گارانتی معتبر رایا آسانسور

ارائه خدمات همه روزه

و رعایت نکات ایمنی در خدمات رسانی 

همگی از ویژگی های این مجموعه پرتلاش می باشد.

مجموعه رایا آسانسور به عنوان یک شرکت تعمیر ونگهداری آسانسور شرق تهران و سایر مناطق ، آمادگی لازم برای تعمیرات آسانسور در تهران را دارا می باشد.

قیمت آسانسور 99

در سال 99 شاید که در تولیدات آسانسور و قطعات آن پیشرفت داشته ایم اما همچنان قیمت آسانسور سیر صعودی خود را طی می کند. با توجه به شعار حمایت از رونق تولید ، با حمایت های بیشتر از این صنعت باید کاری کرد تا بازار این صنف بتواند در جهت تحقق این شعار  گام بردارد. 

شرکت رایا آسانسور با در نظر داشتن شرایط اقتصادی مردم  انواع قطعات با کیفیت آسانسور را با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه به سراسر کشور به صورت مستقیم عرضه می کند.

امیدواریم با تولید بیشتر قطعات مرغوب آسانسور در کشور این صنعت بزرگ را از گرداب وحشتناک گرانی درآوریم. 

مجموعه رایا آسانسور با ارائه قیمت روز پکیج آسانسور ، قیمت روز موتور آسانسور و ارائه خدماتی

چون آموزش تابلو فرمان آسانسور به پرسنل ، در جهت رضایتمندی مشتریان اقدامات گسترده ای برداشته است.

 

 

 

اشتراک گذاری