اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
شرکت زیلابگ آلمان

شرکت های بزرگی در جهان در زمینه تولید قطعات آسانسور به فعالیت می پردازند.که یکی از معروف ترین آن ها شرکت زیلابگ آلمان است.این شرکت جزء موفق ترین شرکت های تولید کننده موتور آسانسور در سطح جهانی است.تولیدات این کارخانه سال هاست به کشور وارد می شود.و پروژه های مهم نصب و راه اندازی آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد.موتورهای بدون گیربکس این مجموعه از راندمان و بازدهی بالایی برخوردار هستند.و در آسانسور ساختمان های مرتفع و با تراکم ترافیک بالا قابلیت استفاده دارند.

تاریخچه شرکت زیلابگ آلمان

شرکت زیلابگ آلمان در سال ۱۹۱۰ در شهر برلین تاسیس گردید.در سال ۱۹۴۹ محل استقرار این شرکت به منطقه کونزلسا منتقل شد.این مجموعه به عنوان یکی از بزرگ ترین تامین کنندگان موتورهای آسانسور اروپایی شناخته می شد.و از سال ۱۹۵۷ نخستین موتور روتور خارجی خود را تولید و به بازار عرضه نمود.کارخانه زیلابگ علاوه بر تولید موتورهای آسانسور ، موتورهای خاص برای خودروهای الکتریکی، دستگاه‌های MRI، ژنراتورهای خودرو، موتورهای با ولتاژ بالا و… را نیز تولید می‌کند.نخستین نمونه موتورهای سنکرون مغناطیس دائم روتور خارجی این شرکت با نام تجاری ZETASYN در سال ۱۹۹۳ تولید شده و در ادامه از سال ۲۰۰۱ دومین نسل موتورهای گیرلس این شرکت به صورت روتور داخلی با نام تجاری ZETATOP به بازار عرضه شده است.

این مجموعه در سال ۱۹۹۹ توانست : نخستین نسل اینورتر فرکانسی برای آسانسور مجهز به فیلترها و کنتاکتورهای اصلی یکپارچه را تولید نماید.و در حال حاضر با تولید نسل چهارم این اینورترها از سال ۲۰۱۲، تکنولوژی اینورتر بدون کنتاکت را نیز به صنعت آسانسور عرضه می نماید.

مدیریت کیفیت کارخانه زیلابگ

کارخانه زیلابگ با استفاده از دانش و تجربه بیش از ۱۰۰ مهندس و هزینه‌ ۶% کل فروش سالانه همواره در راستای ارتقای محصولات و استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ اقدام می نماید.این مجموعه در سال ۲۰۱۴ توانست ، کارخانه جدید با زیربنای ۶۵۰۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۲۷۰۰۰ متر مربع، با هزینه‌ای بالغ بر ۲۷ میلیون یورو در در کنار کارخانه قبلی بسازد.با استفاده از دو برج تست ۲۵ متری تست و اطمینان از کیفیت تک تک موتورهای ساخت زیلابگ انجام می گیرد.در شرکت زیلابگ آلمان تک به تک موتورهای ساخت شرکت زیلابگ پیش از سفارش به خط تولید، بسته به مشخصات پروژه مشتری، محاسبات اختصاصی صورت می گیرد. و هر موتور با توجه به شرایط خاص پروژه به صورت خاص و نه سری‌سازی ، تولید می شود.ضمن این که موتورهای این شرکت با شماره سریال خاص خود قابل رهگیری بوده و مشخصات و محاسبات آن در دسترس خواهد بود.
خرید موتور گیرلس زیلابگ آلمان

راندمان و کیفیت موتور گیرلس زیلابگ

به اعتقاد بسیاری از کارشناسان و متخصصین در زمینه آسانسور ، موتورهای گیرلس زیلابگ ، بهترین موتورهای بدون گیربکس وارداتی محسوب می شوند.یکی از مزایای این موتورها راندمان و بازدهی بالای آن است.به طوری که راندمان آن بیش از ۹۰ درصد است.باید به این نکته توجه نمود : موتور های زیلابگ قابلیت نصب در پروژه های بدون موتورخانه را نیز دارند.ضمن این که  مصرف بهینه برق نسبت به موتورهای گیربکس آسانسور از دیگر مزیت های آن ها محسوب می شود.موتور گیرلس زیلابگ آلمان منطبق بر استاندارد های بین المللی طراحی می شود. و ۲سال گارانتی و خدمات پس از فروش، از جمله خدمات کیفیت مطلوب زیلابگ محسوب می گردد. نصب آسانسور آسان و صدای کم، از دیگر ویژگی های موتور بدون گیربکس شرکت زیلابگ آلمان است.

راندمان و کیفیت موتور گیرلس زیلابگ

به اعتقاد بسیاری از کارشناسان و متخصصین در زمینه آسانسور ، موتورهای گیرلس زیلابگ ، بهترین موتورهای بدون گیربکس وارداتی محسوب می شوند.یکی از مزایای این موتورها راندمان و بازدهی بالای آن است.به طوری که راندمان آن بیش از ۹۰ درصد است.باید به این نکته توجه نمود : موتور های زیلابگ قابلیت نصب در پروژه های بدون موتورخانه را نیز دارند.ضمن این که مصرف بهینه برق نسبت به موتورهای گیربکس آسانسور از دیگر مزیت های آن ها محسوب می شود.موتور گیرلس زیلابگ آلمان منطبق بر استاندارد های بین المللی طراحی می شود. و ۲سال گارانتی و خدمات پس از فروش، از جمله خدمات کیفیت مطلوب زیلابگ محسوب می گردد. نصب آسانسور آسان و صدای کم، از دیگر ویژگی های موتور بدون گیربکس شرکت زیلابگ آلمان است.

خرید موتور گیرلس زیلابگ آلمان
قیمت موتور گیرلس آسانسور زیلابگ آلمان

نمایندگی زیلابگ در ایران

مجموعه فنی مهندسی رایا آسانسور یکی از معتبرترین وارد کننده های قطعات آسانسور به کشور است که توانسته با واردات انواع موتور آسانسور شرکت زیلابگ آلمان نیاز بازار و درخواست مشتریان در سراسر کشور را تا حد امکان پاسخگو باشد. این مجموعه با پشتیبانی قوی از شرکت زیلابگ ، کلیه محصولات این شرکت را با قیمت منصفانه و مناسب تری نسبت به دیگر نمایندگی ها به مشتریان ارائه می دهد.بسیاری از مدل های موتور گیرلس آسانسور زیلابگ در نمایندگی رایا آسانسور همراه با گارانتی معتبر  به فروش می رسد. رایا برای موتور گیرلس زیلابگ  علاوه بر قیمت مقرون به صرفه ، خدمات پس از فروش مناسبی را در نظر گرفته است. این مجموعه بهترین خدمات آسانسور از جمله نصب انواع آسانسور، سرویس آسانسور، تعمیرات و … را به مشتریان ارائه می دهد.

قیمت موتور گیرلس آسانسور زیلابگ آلمان

نمایندگی زیلابگ در ایران

مجموعه فنی مهندسی رایا آسانسور یکی از معتبرترین وارد کننده های قطعات آسانسور به کشور است که توانسته با واردات انواع موتور آسانسور شرکت زیلابگ آلمان نیاز بازار و درخواست مشتریان در سراسر کشور را تا حد امکان پاسخگو باشد. این مجموعه با پشتیبانی قوی از شرکت زیلابگ ، کلیه محصولات این شرکت را با قیمت منصفانه و مناسب تری نسبت به دیگر نمایندگی ها به مشتریان ارائه می دهد.بسیاری از مدل های موتور گیرلس آسانسور زیلابگ در نمایندگی رایا آسانسور همراه با گارانتی معتبر به فروش می رسد. رایا برای موتور گیرلس زیلابگ علاوه بر قیمت مقرون به صرفه ، خدمات پس از فروش مناسبی را در نظر گرفته است. این مجموعه بهترین خدمات آسانسور از جمله نصب انواع آسانسور، سرویس آسانسور، تعمیرات و … را به مشتریان ارائه می دهد.
لیست قیمت موتور زیلابگ آلمان

لیست قیمت موتورهای های شرکت زیلابگ

تاریخ بروز رسانی قیمت لیست  1403/02/01 

شرح محصولقیمت ویژه در رایا آسانسور
موتور گیرلس زیلابگ 4.4 کیلووات 6نفره سرعت 1176/000/000
موتور گیرلس زیلابگ 4.1 کیلووات 8 نفره سرعت1188/000/000
موتور گیرلس زیلابگ 6.6 کیلووات 8 نفره سرعت1.6188/000/000
موتور گیرلس زیلابگ 6 کیلووات 10 نفره سرعت1220/500/000
 موتور گیرلس زیلابگ 9.6 کیلووات 10 نفره سرعت1.6220/500/000 
 موتور گیرلس زیلابگ 7.5 کیلووات 13نفره سرعت1278/500/000 
 موتور گیرلس زیلابگ 12.1 کیلووات 13نفره سرعت1.6282/500/000 
 موتور گیرلس زیلابگ 8.9 کیلووات 16نفره سرعت 1 318/500/000
 موتور گیرلس زیلابگ 14.3 کیلووات 16نفره سرعت 1.6 320/500/000
 موتور گیرلس زیلابگ 19.2 کیلووات 16نفره سرعت 2 320/500/000

 

قیمت موتور زیلابگ

موتورهای گیرلس در توان و ظرفیت های مختلفی طراحی می شوند.و با توجه به نوع پروژه ، تعداد توقف ، ارتفاع ساختمان و ابعاد چاهک در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.قیمت این موتورها تقریبا دو برابر قیمت موتورهای گیربکس دار است.گفتنی است : قیمت موتور گیرلس زیلابگ با توجه به کیفیت بالای آن ، نسبت به سایر موتورهای گیرلس ، از قیمتی بالاتر برخوردار است.این نوع از موتورها در پروژه های پرترافیک و پر رفت و آمد مورد استفاده قرار می گیرند.و گزینه ای مناسب برای استفاده در برج ها ، ساختمان های مرتفع و مراکز اداری و تجاری هستند.

مزایای استفاده از آسانسورهای گیرلس

با استفاده از نصب آسانسورهای گیرلس تلفات کاهش می یابد. و راندمان ۲ برابر افزایش پیدا می کند.ضمن این که  به دلیل دلیل حذف گیربکس، فلایویل و هندویل ، کوپلینگ و کاهش تعداد اجزاء دوار ، صدا و لرزش موتور به حداقل می رسد.و در نتیجه به هنگام حرکت آسانسور هیچ گونه صدا و لرزش مشاهده نمی شود.موتور آسانسور گیرلس زیلابگ جزء پر فروش ترین موتورهای بدون گیربکس محسوب می شوند.که در شرکت زیلابگ آلمان طراحی می شوند. به دلیل استهلاک کم و عدم نیاز به سرویس و نگهداری پر هزینه و زمانبر از محبوبیت بالایی نزد سازندگان ساختمان و نصابان آسانسور برخوردار هستند.

برخی از موتورهای شرکت زیلابگ آلمان

موتور آسانسور گیرلس زیلابگ ۶نفره

به اعتقاد بسیاری از کارشناسان و متخصصین در زمینه آسانسور ، موتور اصلی ترین قطعه در آسانسور است.و نقشی اساسی در حرکت آسانسور بر عهده دارد.در آسانسورهای کششی علاوه بر موتور کادر وزنه نیز در حرکت کابین تاثیر گذار است.در آسانسورهای گیرلس از موتور بدون گیربکس استفاده می شود.موتور آسانسور گیرلس زیلابگ ۶نفره جزء بهترین موتورهای بدون گیربکس شرکت زیلابگ آلمان است.که از کیفیت حرکتی مناسب و بدون هر گونه صدا و لرزش برخوردار است.این مدل از موتور آسانسور از بازدهی و راندمان بالایی برخوردار است.به طوری که بازدهی آن دو برابر بازدهی موتورهای گیربکس است.این محصول به صورت ۱۷ آمپر و با سیستم تعلیق ۲:۱ ساخته می شود.و با دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر به سراسر کشور عرضه می شود.

گیرلس موتور زیلابگ آلمان ۸نفره

یکی از بهترین موتورهای بدون گیربکس وارداتی به کشور موتور آسانسور گیرلس زیلابگ ۸نفره است.که سال هاست در پروژه های مهم نصب و راه اندازی آسانسور در کشور مورد استفاده قرار می گیرد.این محصول با ظرفیت ۶۰۰ کیلوگرم و با سرعت یک متر بر ثانیه طراحی می شود.و با ارائه گارانتی معتبر به سراسر کشور عرضه می شود.این نوع از موتور آسانسور مدل SM200/20C-20 است.و قابلیت نصب در پروژه های MR و MRL را داراست.این محصول با سیستم تعلیق ۲:۱ طراحی می شود.و جزء بهترین موتورهای گیرلس ساخت شرکت زیلابگ آلمان است.

موتور گیرلس زیلابگ آلمان ۱۰نفره

یکی دیگر از بهترین برندهای موتور بدون گیربکس وارداتی موتور گیرلس زیلابگ آلمان ۱۰نفره است.که در پروژه های مهم نصب و راه اندازی آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد.این موتور طوری طراحی شده که باعث نرمی حرکت کابین و پیشگیری از لرزش کابین در حین حرکت می گردد.در این موتور آسانسور دور فلکه کششی توسط اینورتر کنترل می شود.به همین دلیل حرکت آسانسور نرم تر و آسانسور بدون شوک و لرزش حرکت می کند.موتور زیلابگ بدلیل نداشتن گیربکس از لحاظ حجمی، کوچکتر از موتور گیربکس آسانسور است.و در فضای کوچک موتورخانه یا در ساختمان های بدون موتورخانه می توان آن را نصب و راه اندازی نمود.

قیمت موتور گیرلس آسانسور زیلابگ

سوالات متداول مشتریان

1-تفاوت موتورهای گیربکس و گیرلس در چیست؟

پاسخ سوال ۱ :

دوست عزیز موتورهای گیرلس از راندمان و بازدهی بالاتری نسبت به موتورهای گیربکس دار برخوردار هستند.در این موتورها گیربکس حذف می شود.و ابعاد موتور کوچک تر می شود.ضمن این که در فضای کوچک موتورخانه و در برخی از مدل ها در ساختمان های بدون موتورخانه می توان از آن ها استفاده نمود.

2-از کدام مدل موتور گیرلس آسانسور زیلابگ برای آسانسور ساختمان استفاده نمایم؟

پاسخ سوال ۲ :

دوست عزیز مکانیزم موتورهای گیرلس با موتورهای گیربکس دار با هم متفاوت است.این نوع از موتورها را بایستی براساس ظرفیت آسانسور خریداری نمود.

3-آیا می توان برای آسانسور ساختمان ۸ ایستگاه از موتور گیرلس زیلابگ با توان ۴٫۴ کیلووات استفاده نمود؟

پاسخ سوال ۳ :

موتور ۴٫۴ کیلووات زیلابگ برای آسانسورهای ۶نفره طراحی می شود.در صورتی که آسانسور شما ۶نفره است.می توان از این موتور آسانسور استفاده کرد.

4-مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش موتور آسانسور ریلابگ چقدر است؟

پاسخ سوال 4:

موتور آسانسور زیلابگ دارای ۲ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش معتبر است.

5-ارسال و تحویل محصولات به چه صورت است؟

پاسخ سوال ۵ :

ارسال و تحویل محصول با هماهنگی قبلی صورت می گیرد. و از قبل بایستی حواله انبار توسط مسئول انبار آماده شده باشد.تا حواله خروج صادر شود.ضمن این که مشخصات تحویل گیرنده از قبل بایستی به واحد فروش ارائه داده شود.محل تحویل محصولات جلوی درب انبار مجموعه خواهد بود.

6-در صورت ارسال قطعات به شهرستان هزینه حمل به چه صورت است؟

پاسخ سوال ۶ :

در صورت ارسال به شهرستان، هزینه حمل محصول از محل انبار شرکت تا باربری مورد نظر شرکت، محاسبه و توسط مشتری پرداخت می گردد.

 7-چه طور می توانم از تخفیف ویژه شرکت استفاده نمایم؟

 پاسخ سوال 7 :

شرکت تخفیف ویژه ای را برای مشتریانی که به صورت پک کامل خرید می کنند ، در نظر گرفته است.که بایستی برای اطلاعات بیشتر با واحد فروش مجموعه در ارتباط باشید.

شماره تماس خرید مستقیم محصولات زیلابگ

شماره تماس خرید مستقیم محصولات زیلابگ

کاتالوگ محصولات شرکت زیلابگ

برای دانلود کاتالوگ شرکت آسانسور الکو روی PDF کلیک نمایید.

پشتیبانی موتور آسانسور زیلابگ

ارتباط با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.