اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
شرکت الکو

در هر آسانسور موتور جزء اصلی ترین قطعات و ملزومات محسوب می شود.که در قسمت موتورخانه مورد نصب قرار می گیرند.تاکنون شرکت های موفقی در زمینه تولید موتور آسانسور در کشور به فعالیت می پردازند.که یکی از این شرکت ها ، شرکت آسانسور الکو است.این مجموعه جزء بزرگ ترین تولید کنندگان موتور گیربکس در کشور است.که با داشتن موتور های آسانسور با توان و ظرفیت های مختلف سهم بزرگی از نیاز کشور در این زمینه را به خود اختصاص داده است.

 

تاریخچه شرکت آسانسور الکو

شرکت آسانسور الکو در سال ۱۳۸۹ به مدیریت جناب آقای مهدی اجلالی در زمینه طراحی و تولید موتور گیربکس آسانسور شروع به فعالیت نمود.این مجموعه توانست برای اولین بار در سال ۱۳۹۱ محصولی کاملاً ایرانی را تولید و جهت آزمایش و تست های لازم به سازمان ها و نهادهای ذی صلاح ارائه نماید.در این راستا شرکت الکو توانست در بهمن ماه سال ۱۳۹۱ گواهی نامه ISO 9001 و ‍‍‍‍CE اتحادیه اروپا را کسب نماید ضمن این که گواهی نامه های۱۸۰۰۰ و ۱۴۰۰۰ را نیز اجرایی نماید.در حال حاضر این مجموعه جزء بزرگ ترین تولید کنندگان موتور گیربکس آسانسور در کشور است.
قیمت موتور گیربکس الکو 5.5 کیلوات

استاندارد شرکت آسانسور الکو

شرکت آسانسور الکو یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان موتور آسانسور در کشور است.که با طراحی و تدوین خوداظهاری استاندارد ملی ایران در صنعت موتور گیربکس آسانسور گواهی نامه استاندارد کارخانه را از موسسه تحقیقات صنعتی ایران کسب نمود.و در همین راستا در خردادماه سال ۱۳۹۲ به عنوان تولید کننده ملی شناخته شد. و توانست با احراز تندیس نام آوران برتر تولید ملی برگ زرین دیگری را در صفحه صنعت ایران ورق بزند.بدون شک این مجموعه جزء موفق ترین شرکت های تولید کننده موتور آسانسور در کشور است.
قیمت موتور گیربکس الکو 5.5 کیلوات تک سرعته

ارتقاء سطح کیفی در شرکت الکو

شرکت آسانسور الکو به منظور ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات ، افزایش بهره وری و بهبود مستمر شناخت نیازهای مشتریان و ارایه محصولات و خدمات با کیفیت به آنان را جزء اولویت های خود می داند.و در این راه از هیچ تلاشی چشم پوشی نخواهد کرد.این مجموعه برای کاهش آلودگی های زیست محیطی و خطرات ایمنی نیز اقدامات گسترده ای را انجام می دهد.و با توسعه زیر ساخت ها و استفاده از روش هاو تکنولوژی نوین در کلیه بخش های شرکت ، رشد و توسعه مجموعه و حضور در بازارهای جهانی را یک نیاز اساسی برای خود قلمداد می کند.

ارتقاء سطح کیفی در شرکت الکو

شرکت آسانسور الکو به منظور ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات ، افزایش بهره وری و بهبود مستمر شناخت نیازهای مشتریان و ارایه محصولات و خدمات با کیفیت به آنان را جزء اولویت های خود می داند.و در این راه از هیچ تلاشی چشم پوشی نخواهد کرد.این مجموعه برای کاهش آلودگی های زیست محیطی و خطرات ایمنی نیز اقدامات گسترده ای را انجام می دهد.و با توسعه زیر ساخت ها و استفاده از روش هاو تکنولوژی نوین در کلیه بخش های شرکت ، رشد و توسعه مجموعه و حضور در بازارهای جهانی را یک نیاز اساسی برای خود قلمداد می کند.
قیمت موتور گیربکس الکو 5.5 کیلوات تک سرعته
قیمت موتور گیربکس الکو 5.5 کیلوات sr5

قیمت موتور آسانسور الکو

با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه قطعات موتور آسانسور شاهد افزایش قیمت موتور آسانسور در کشور هستیم.اما به طور کلی قیمت موتور آسانسور الکو نسبت به سایر برندهای موتور گیربکس در کشور دارای قیمتی منطقی و مقرون به صرفه است.موتورهای شرکت آسانسور الکو به لحاظ کیفیتی که دارد بسیار پرطرفدار و پرفروش هستند. و از محبوبیت بالایی نزد سازندگان ساختمان و نصابان آسانسور برخوردار هستند.ضمن این که محصولات این مجموعه با گارانتی معتبر سه ساله به فروش می رسند.

قیمت موتور گیربکس الکو 5.5 کیلوات sr5

قیمت موتور آسانسور الکو

با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه قطعات موتور آسانسور شاهد افزایش قیمت موتور آسانسور در کشور هستیم.اما به طور کلی قیمت موتور آسانسور الکو نسبت به سایر برندهای موتور گیربکس در کشور دارای قیمتی منطقی و مقرون به صرفه است.موتورهای شرکت آسانسور الکو به لحاظ کیفیتی که دارد بسیار پرطرفدار و پرفروش هستند. و از محبوبیت بالایی نزد سازندگان ساختمان و نصابان آسانسور برخوردار هستند.ضمن این که محصولات این مجموعه با گارانتی معتبر سه ساله به فروش می رسند.

لیست قیمت محصولات الکو

لیست قیمت تابلوفرمان های شرکت الکـو

تاریخ بروز رسانی قیمت لیست  1403/03/08 

لیست قیمت محصولات شرکت آسانسور الکو

شرح محصولتا ۶ نفره ۶/۱ کیلوواتتا ۸ نفره ۷/۵ کیلووات
موتور الکو پلاس ELCO +64/800/00068/700/000
موتور الکو  NR1264/700/000 
SAICO 
ELCO SR568/500/00075/400/000
ELCO TR582/700/00088/700/000
 

 

DSC01267-scaled-1-1500x1125-1

برخی از محصولات شرکت آسانسور الکو

موتور آسانسور الکو NR12
در کشور موتورهای گیربکس با توان و ظرفیت های مختلفی تولید و در پروژه های مختلف نصب و راه اندازی آسانسور مورد استفاده قرار می گیرند.یکی از بهترین موتورهای گیربکس داخلی ، موتور آسانسور الکو NR12 است.این موتور گیربکس با ظرفیت ۶ و ۸ نفره تولید و با سرعت یک متر بر ثانیه به سراسر کشور عرضه می گردد.NR12 مطابق با استانداردهای صنعت آسانسور در کشور طراحی می شود. و گزینه ای مناسب برای استفاده در ساختمان های مسکونی است.

موتور آسانسور الکو SR5
یکی از بهترین موتورهای گیربکس آسانسور داخلی موتور آسانسور الکو SR5 است.از جمله توانایی های این موتور می توان به میزان لرزش کم و صدای زیر ۶۰ دسیبل اشاره کرد این موتور تمامی مراحل استاندارد را طی نموده و مطابق با استاندارد EN81 طراحی شده است.باید به این نکته توجه نمود موتور ساسی SR5 دارای توان تحمل بالایی است و استاتیک لود بالا طراحی می گردد.

موتور ساسی مونتاژ از محبوبیت زیادی در بین نصابان آسانسور و سازندگان ساختمان در سراسر کشور دارد و در حال حاضر در بسیاری از پروژه های نصب و راه اندازی آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد.و یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت آسانسور الکو است.

قیمت موتور گیربکس الکو nr12

الکو پلاس

موتور آسانسور الکو پلاس یکی از موتورهای گیربگس ساخته شده در داخل کشور است.که از کیفیت مناسب و بازده مطلوبی برخوردار است.این موتور گیربکس با توجه به توان موتور ، برای پروژه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول دارای کیفیت حرکتی مناسب ، صدای کم و بازده مناسب است.از نکاتی که در مورد این موتور گیربکس حائز اهمیت است : قیمت مناسب و مقرون به صرفه و مطابقت موتور گیربکس با شرایط آب و هوایی کشور است.

موتور آسانسور الکو TR5

خوشبختانه روند تولید موتور های آسانسور در کشور روز به روز افزایش یافته و بسیاری از موتورهای گیربکس آسانسور در کشور از کیفیت بالایی برخوردار هستند.موتور آسانسور الکو TR5  یکی از بهترین موتورهای گیربکس داخلی است.که با حرکتی نرم و بی صدا از کیفیت و راندمان بالایی برخوردار است.و در شرکت آسانسور الکو تولید می شود.این محصول برای ساختمان های پرتردد گزینه ای مناسب است.و می توان آن را در حالت های مختلف نصب نمود.

موتور آسانسور سایکو

یکی دیگر از محصولات شرکت آسانسور الکو ، موتور آسانسور سایکو است.این موتور آسانسور پیشنهادی مناسب برای پروژه های انبوه سازی است.و با توجه به توان و ظرفیت موتور ، قابلیت نصب در آسانسور ساختمان های مسکونی را داراست.از نکاتی که در مورد این موتور گیربکس حائز اهمیت است : قیمت مناسب و مطابقت آن با شرایط جغرافیایی کشور است.این موتور گیربکس با گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر به سراسر کشور ارسال می گردد.

قیمت موتور الکو پلاس

سوالات متداول مشتریان

۱-  از کدام مدل موتور گیربکس آسانسور الکو برای آسانسور ساختمان استفاده نمایم؟

پاسخ سوال ۱

دوست عزیز موتور آسانسور به دو صورت ۳VF و AC2 ساخته می شود.که در هنگام خرید با توجه به نظر نصاب یا کارشناسان آسانسور بایستی نوع آن را انتخاب نمود.

۲- آیا می توان برای آسانسور ساختمان ۸ ایستگاه از موتور با توان ۶٫۱ کیلووات استفاده نمود؟

پاسخ سوال ۲

خیر بایستی از موتور آسانسور ۷٫۳ کیلووات استفاده کرد.

۳- آیا می توان برای برای آسانسور ساختمانی با موتور گیربکس ۷٫۵ کیلووات از تابلو فرمان ۷٫۵ کیلووات استفاده نمود؟

پاسخ سوال ۳

موتور آسانسور الکو دارای ۳ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش معتبر است.

۴- ارسال و تحویل محصولات به چه صورت است؟

پاسخ سوال۴

ارسال و تحویل محصول با هماهنگی قبلی صورت می گیرد. و از قبل بایستی حواله انبار توسط مسئول انبار آماده شده باشد.تا حواله خروج صادر شود.ضمن این که مشخصات تحویل گیرنده از قبل بایستی به واحد فروش ارائه داده شود.محل تحویل محصولات جلوی درب انبار مجموعه خواهد بود.

۵- در صورت ارسال قطعات به شهرستان هزینه حمل به چه صورت است؟

پاسخ سوال ۵

در صورت ارسال به شهرستان، هزینه حمل محصول از محل انبار شرکت تا باربری مورد نظر شرکت، محاسبه و توسط مشتری پرداخت می گردد.

۶- چه طور می توانم از تخفیف ویژه شرکت استفاده نمایم؟

پاسخ سوال ۶

شرکت تخفیف ویژه ای را برای مشتریانی که به صورت پک کامل خرید می کنند ، در نظر گرفته است.که بایستی برای اطلاعات بیشتر با واحد فروش مجموعه در ارتباط باشید.

شماره تماس خرید مستقیم محصولات الکــــو

شماره تماس خرید مستقیم محصولات الکــو

کاتالوگ محصولات شرکت الکو

برای دانلود کاتالوگ شرکت آسانسور الکو روی PDF کلیک نمایید.

پشتیبانی الکو

ارتباط با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.