اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

 

صنعت آسانسور در کشور در حال رشد و توسعه است.و هر ساله محصولات جدیدی به تولیدات کشور افزوده می شود.و در پروژه های مختلف نصب و راه اندازی آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد.یکی از شرکت های پیشرو و پیشگام در عرصه تولید قطعات آسانسور ، شرکت آسانسور بهران است.این مجموعه سال هاست ، در تولید قطعات آسانسور به فعالیت می پردازد.و تولیدات این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

 

تاریخچه شرکت آسانسور بهران

شرکت آسانسور بهران با به کارگیری نیروهای متخصص در زمینه تولید و تامین قطعات آسانسور در دهه ۷۰ فعالیت خود را آغاز نمود.با توجه به کیفیت بالای قطعات ، این مجموعه توانست روند رو به رشد را ادامه دهد.و در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگ ترین قطب های صنعت آسانسور در کشور شناخته می شود.

این شرکت در راستای تحقق هدف نهایی خود که همانا ایجاد حس رضایتمندی و امنیت برای شما مصرف کنندگان محصولات بهران می باشد، علاوه بر نظارت دقیق افراد متخصص بر کلیه بخش ها از جمله خط تولید محصولات، مواد اولیه مصرفی و کنترل کیفیت محصولات ، دارای نظارت مستقیم مدیریت مجموعه بهران بر بخش مهم سرویس و خدمات پس از فروش مشتریان می باشد. تا مصرف کنندگان نهایی با آرامش خاطر محصولات بهران را خرید و بدون نگرانی از گرفتن حقوق خود از این محصولات استفاده نمایند.

قیمت گاورنر بهران

مطابقت با استانداردهای جهانی

محصولات تولیدی شرکت آسانسور بهران با استفاده از نیروهای متخصص و با بهره گیری از تکنولوژی نوین ، ابزارآلات پیشرفته و دانش روز طراحی می شوند.در این راستا این محصولات پس از گذراندن آزمایشات متعدد در پیشرفته ترین آزمایشگاه های تخصصی آسانسور و پله برقی اروپا ، موفق به اخذ گواهی نامه EN81 در زمینه آسانسور و EN115 در زمینه پله برقی و نیز گواهی نامه CE اروپا شده اند.بنابراین از کیفیت محصولات می توان اطمینان حاصل نمود.

قیمت فلکه کششی آسانسور بهران

یکپارچه سازی تولیدات با تکنولوژی روز

یکی از اهداف مهم شرکت آسانسور بهران یکپارچه سازی تولیدات با فناوری نوین و تکنولوژی روز دنیا است.در این راستا این مجموعه با به کارگیری ماشین آلات پیشرفته با بالاترین دقت ، مطابق با تکنولوژی و دانش روز دنیا ، با سرمایه گذاری مداوم و به کارگیری سیستم های رباتیک در خطوط تولید قطعات آسانسور و پله برقی ، همواره در تلاش است.تا این هدف مهم را کسب نماید.و در این راه از ایده ها و نظرات شما کارشناسان آسانسور ،نصابان ، سازندگان ساختمان و شما مشتریان عزیز استفاده می نماید.

یکپارچه سازی تولیدات با تکنولوژی روز

یکی از اهداف مهم شرکت آسانسور بهران یکپارچه سازی تولیدات با فناوری نوین و تکنولوژی روز دنیا است.در این راستا این مجموعه با به کارگیری ماشین آلات پیشرفته با بالاترین دقت ، مطابق با تکنولوژی و دانش روز دنیا ، با سرمایه گذاری مداوم و به کارگیری سیستم های رباتیک در خطوط تولید قطعات آسانسور و پله برقی ، همواره در تلاش است.تا این هدف مهم را کسب نماید.و در این راه از ایده ها و نظرات شما کارشناسان آسانسور ،نصابان ، سازندگان ساختمان و شما مشتریان عزیز استفاده می نماید.

قیمت فلکه کششی آسانسور بهران
قیمت فلکه هرزگرد بهران

آسانسور بهران لیفت واحد نمونه استاندارد

بدون شک تابلو فرمان آسانسور آریان یکی از بهترین تابلو فرمان های آسانسور در کشور است.که با توان و درایوهای مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود.این تابلو فرمان به صورت ۷٫۵ کیلووات ، ۱۱ ، ۱۵ ، ۱۸٫۵ و ۲۲ کیلووات و با درایوهای یونیک ، اس بی تی ، آرکو ، جفران ، یاسکاوا ، ادونس و… ساخته می شود.و هر ساله تنوع محصولات این مجموعه افزایش می یابد. و تولیدات جدیدی به تولیدات شرکت آریان آسانسور افزوده می شود.که نشاندهنده روند رو به رشد این مجموعه است.در حال حاضر در بسیاری از آسانسور ساختمان های اداری ، تجاری و مسکونی از تابلو فرمان های این مجموعه استفاده می گردد.

قیمت فلکه هرزگرد بهران

آسانسور بهران لیفت واحد نمونه استاندارد

یکی از اهداف بزرگ شرکت آسانسور بهران ارائه و تولید محصول با کیفیت و مطابق با استانداردهای صنعت آسانسور است.در این راستا با تلاش شبانه روزی کادر و پرسنل این مجموعه ، کنترل مستمر قطعات در آزمایشگاه بهران و نیز نظارت دقیق مدیریت مجموعه بر خطوط تولید ،آزمایشگاه ها ، سرویس و خدمات پس از فروش، این واحد صنعتی موفق به کسب عنوان واحد نمونه استاندارد استانی در سال ۱۳۹۹ از سوی سازمان ملی استاندارد گردید.در حال حاضر محصولات این مجموعه علاوه بر داخل کشور به برخی از کشورهای همسایه صادر می گردد.

لیست قیمت محصولات بهران

لیست قیمت موتور گیربکس های شرکت بهران تاریخ بروز رسانی   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ 

شرح محصولقیمت ویژه در رایا آسانسور
موتور گیربکس بهران ۶ نفره ۶/۱ کیلووات۷۱/۹۰۰/۰۰۰
موتور گیربکس بهران ۸ نفره ۷/۵ کیلووات۷۹/۷۰۰/۰۰۰
موتور گیربکس بهران ۱۰ نفره ۹/۲ کیلوواتاستعلام تلفنی
موتور گیربکس بهران ۱۳ نفره ۱۳/۲ کیلوواتاستعلام تلفنی

لیست قیمت موتور گیرلس های شرکت بهران تاریخ بروز رسانی   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ 

شرح محصولقیمت ویژه در رایا آسانسور
موتور گیرلس بهران ۵/۵ کیلووات ۶ نفره سرعت ۱/۶ متر برثانیه۸۲/۰۰۰/۰۰۰
موتور گیرلس بهران ۳/۵ کیلووات ۶ نفره سرعت ۱ متر برثانیه۸۰/۸۰۰/۰۰۰
موتور گیرلس بهران ۶/۸ کیلووات ۸ نفره سرعت ۱/۶ متر برثانیه۸۶/۰۰۰/۰۰۰
موتور گیرلس بهران ۴/۵ کیلووات ۸ نفره سرعت ۱ متر برثانیه۸۵/۰۰۰/۰۰۰
موتور گیرلس بهران ۸/۹ کیلووات ۱۰ نفره سرعت ۱/۶ متر برثانیه۸۷/۰۰۰/۰۰۰
موتور گیرلس بهران ۵/۶ کیلووات ۱۰ نفره سرعت ۱ متر برثانیه۸۷/۰۰۰/۰۰۰

لیست قیمت درب لولایی بهران تاریخ بروز رسانی   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ 

شرح محصولقیمت ویژه در رایا آسانسور
درب لولایی بهران عرض ۷۰ سانتی متر۴/۹۹۰/۰۰۰
درب لولایی بهران عرض ۸۰ سانتی متر۴/۹۹۰/۰۰۰
درب لولایی بهران عرض ۹۰ سانتی متر۵/۳۹۰/۰۰۰

لیست قیمت درب اتوماتیک شرکت بهران تاریخ بروز رسانی   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ 

شرح محصولقیمت ویژه در رایا آسانسور
درب طبقه تلسکوپی اتوماتیک بهران عرض۷۰۱۰/۸۰۰/۰۰۰
درب طبقه تلسکوپی اتوماتیک بهران عرض۸۰۱۱/۰۰۰/۰۰۰
درب کابین تلسکوپی اتوماتیک بهران عرض۷۰۱۶/۲۰۰/۰۰۰
درب کابین تلسکوپی اتوماتیک بهران عرض۸۰۱۶/۴۰۰/۰۰۰

لیست قیمت فلکه هرزگرد شرکت بهران تاریخ بروز رسانی   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ 

شرح محصولقیمت ویژه در رایا آسانسور
فلکه هرزگرد ۴۰-۴ بهران ۲/۳۰۰/۰۰۰
فلکه هرزگرد ۴۰-۵ بهران ۲/۷۰۰/۰۰۰
فلکه هرزگرد ۴۰-۶ بهران ۳/۹۰۰/۰۰۰
فلکه هرزگرد ۲۴-۵ بهران ۳/۷۰۰/۰۰۰
فلکه هرزگرد ۳۲-۵ بهران ۳/۹۰۰/۰۰۰
فلمه هرزگرد ۴۸-۶ بهران ۵/۳۰۰/۰۰۰

لیست قیمت گاورنر بهران

شرح محصولقیمت ویژه در رایا آسانسور
گاورنر بهران ۳۰ سانتی متر سرعت ۱۲/۴۰۰/۰۰۰
گاورنر بهران ۳۰ سانتی متر سرعت ۱٫۶۲/۷۰۰/۰۰۰
گاورنر بهران ۲۵ سانتی متر تک جهته۲/۷۰۰/۰۰۰

 

نمایندگی موتور آسانسور بهران در تهران

مجموعه فنی مهندسی رایا آسانسورهمواره با تلاشی مضاعف ، در جهت پیشبرد اهداف کیفی خدمات آسانسور پیشگام بوده و با در اختیار گرفتن نمایندگی بسیاری از برندهای معتبر و محبوب قطعات آسانسور به ویزه موتور آسانسور بهران ، در عرصه ی فروش قطعات آسانسور به سراسر این خطه پهناور گام های بلندی را برداشته است.خرید موتور آسانسور بهران یک پیشنهاد خوب برای خرید یک موتور گیربکس ایرانی با کیفیت است.

قیمت قفل درب آسانسور بهران

برخی از محصولات شرکت آسانسور بهران

موتور گیربکس آسانسور بهران

به اعتقاد بسیاری از کارشناسان و متخصصین در زمینه آسانسور ، موتور گیربکس آسانسور بهران یکی از بهترین موتورهای آسانسور ایرانی است.که با توان و ظرفیت های مختلفی طراحی و به بازار عرضه می شود.موتور آسانسور ایرانی بهران با کارایی بالا طوری طراحی می شود که قابلیت جداسازی و دوباره سوار کردن آن در محل نصب را دارا است.نکته ای که در مورد این موتور گیربکس حائز اهمیت است سطح لرزش افقی کمتر از ۰٫۷ mm/s است که منطبق با استاندارد های اروپایی است.

قیمت موتور گیربکس 6.1 کیلووات بهران

موتور گیرلس آسانسور بهران

موتور آسانسور گیرلس بهران به تازگی توسط متخصصان توانمند شرکت آسانسور و پله برقی بهران ساخته شده است.این موتور بدون گیربکس با کاهش مصرف انرژی در حدود ۵۰ درصد نسبت به موتور های گیربکسی به بازار عرضه شده است.از نکاتی که در مورد این موتور بدون گیربکس حائز اهمیت است استفاده از موتورهای AC در ساختار موتور ها است.باید به این نکته توجه نمود عملکرد این موتور ها به این صورت هست که یک اینورتر در سر راه موتور و منبع تغذیه قرار می گیرد و منحنی شتاب مثبت و منفی را در آسانسور کنترل می کند.شرکت آسانسور بهران در حال حاضر تنها شرکتی است که موفق به تولید موتورهای بودن گیربکس در کشور شده است.و این یک دستاورد بزرگ در عرصه تولید موتور آسانسور در کشور است.

قیمت موتور گیرلس بهران 6 نفره

درب آسانسور بهران

یکی دیگر از قطعات مهم آسانسور درب است.که وظیفه ی حفظ امنیت استفاده کنندگان از آسانسور و پیشگیری از سقوط افراد به داخل چاهک آسانسور را بر عهده دارد.درب های شرکت آسانسور بهران توسط مهندسین و متخصصین توانای شرکت معتبر بهران لیفت طراحی می شوند.درب های لولایی ، درب هــــای نـیمـــه اتـومـاتیک و درب های تمـام اتوماتیک از مدل های درب های بهران هستند .که هر کدام از آن ها از کیفیت لازم برخوردار هستند.تولید درب های این مجموعه با بهره گیری از پیشرفته ترین و بروزترین روش های تکنولوژی و استفاده از دستگاه های پیشرفته پانچ، پرس و خم کاری CNC انجام می گیرد.

درب آسانسور بهران

سوالات متداول مشتریان

۱-  از کدام مدل موتور گیربکس آسانسور بهران برای آسانسور ساختمان استفاده نمایم؟

دوست عزیز موتور آسانسور به دو صورت ۳VF و AC2 ساخته می شود.که در هنگام خرید با توجه به نظر نصاب یا کارشناسان آسانسور بایستی نوع آن را انتخاب نمود.

۲- آیا می توان برای آسانسور ساختمان ۸ایستگاه از موتور با توان ۶٫۱ کیلووات استفاده نمود؟

خیر بایستی از موتور آسانسور ۷٫۳ کیلووات استفاده کرد.

۳- مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش موتور آسانسور بهران چقدر است؟موتور آسانسور بهران دارای ۳ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش معتبر است.

۴- ارسال و تحویل محصولات به چه صورت است؟

ارسال و تحویل محصول با هماهنگی قبلی صورت می گیرد. و از قبل بایستی حواله انبار توسط مسئول انبار آماده شده باشد.تا حواله خروج صادر شود.ضمن این که مشخصات تحویل گیرنده از قبل بایستی به واحد فروش ارائه داده شود.محل تحویل محصولات جلوی درب انبار مجموعه خواهد بود.

۵- در صورت ارسال قطعات به شهرستان هزینه حمل به چه صورت است؟

در صورت ارسال به شهرستان، هزینه حمل محصول از محل انبار شرکت تا باربری مورد نظر شرکت، محاسبه و توسط مشتری پرداخت می گردد.

۶- چه طور می توانم از تخفیف ویژه شرکت استفاده نمایم؟شرکت تخفیف ویژه ای را برای مشتریانی که به صورت پک کامل خرید می کنند ، در نظر گرفته است.که بایستی برای اطلاعات بیشتر با واحد فروش مجموعه در ارتباط باشید. 

شماره تماس خرید مستقیم محصولات بهران

شماره تماس خرید مستقیم محصولات بهران

error: امکان کپی برداری وجود ندارد.

ارتباط با ما