SOLAR ELEVATOR

خرید آسانسور خورشیدی

آسانسور خورشیدی چیست؟

انسان ها همواره در جستجوی راهی برای استفاده بهینه و سودمند از انرژی های تجدید پذیر هستند. در این راستا با بهره گیری از تکنولوژی و فناوری های جدید و مکانیزه کردن کارها ، تلاش می شود. تا از انرژی های تجدید پذیر به نحو ایده آل استفاده نمود. آسانسور خورشیدی نوعی از آسانسور است. که تامین انرژی آن توسط انرژی تجدید پذیر خورشید انجام می شود. با بهره گیری از انرژی خورشید دیگر نیازی به استفاده از انرژی برق نیست. در نتیجه این نوع از آسانسورها را می توان در مکان های بلند و مرتفع و با تراکم ترافیک بالا مانند برج ها ، هتل ها ، مراکز تجاری ، مراکز خرید و… مورد نصب قرار داد. بنابراین باعث کاهش هزینه های ساختمان شد.

گفتنی است : ویژگی و مزیت مهم انرژی خورشید تجدید پذیر بودن آن است. ضمن این که استفاده از انرژی خورشید باعث عدم آلودگی های زیست محیطی می شود. از سوی دیگر استفاده از این انرژی باعث کاهش هزینه های ساختمان و صرفه جویی در مصرف برق می شود.  استفاده از آسانسورهای خورشیدی خطرات ناشی از گیر کردن در آسانسور را کاهش می دهد. از سوی دیگر این مدل از آسانسورها نیازی به اتاق ماشین ندارند. و باعث کاهش 80 درصدی مصرف انرژی می شوند.

شما می توانید : با مراجعه به لینک فروش موتور آسانسور با قیمت و مشخصات فنی انواع موتورهای آسانسور بیشتر آشنا شوید.

موتور آسانسور خورشیدی

پیدایش آسانسور خورشیدی

بهره گیری از انرژی های تجدید پذیر تا حد زیادی باعث کاهش هزینه های ساختمان و کمک به محیط زیست می شود. در این راستا شرکت یونانی Mezolift در سال 2011 موفق به تولید و راه اندازی این مدل از آسانسور گردید. هدف اولیه این شرکت نصب آسانسور خورشیدی در مکان های کوچک و با ارتفاع کم بود. که در این راه به موفقیت های چشمگیری دست یافت. متاسفانه با این که سال های زیادی از پیدایش این آسانسورها می گذرد. اما هنوز هم در مکان های کوچک ، ویلاها ، ساختمان های دوبلکس و تریبلکس و مکان های کم تردد از آن استفاده می شود. با توجه به این که این مدل از آسانسورها از انرژی های تجدید پذیر استفاده می کنند. امیدواریم در سال های آتی این گونه از آسانسورها را در مکان های پرترافیک و پرتردد و ساختمان های مرتفع مشاهده نماییم.

موتور آسانسور خورشیدی
بهترین آسانسور خورشیدی

مزایای آسانسور خورشیدی

با توجه به افزایش جمعیت در جهان هر ساله شاهد کاهش انرژی های تجدید ناپذیر هستیم. از این رو بهره گیری از انرژی های تجدید پذیر مانند انرژی خورشید در بسیاری از کشورها با افزایش همراه است. به همین دلیل بسیاری شرکت های آسانسوری مهم ، در سراسر جهان وارد عرصه تولید و نصب آسانسورهای خورشیدی شده اند. استفاده از این مدل آسانسورها باعث کاهش چشمگیر مصرف انرژی در سراسر جهان می شود.

در این مدل از آسانسورها برخی از اجزای الکترونیکی و مکانیکی حذف می شود. از این رو باعث کاهش بهای این مدل از پکیج آسانسور می گردد. گفتنی است: با بهره گیری از تکنولوژی جدید ، طول عمر آسانسور نیز افزایش می یابد. از دیگر مزایای آسانسور خورشیدی می توان به کاهش انرژی مصرفی، کاهش هزینه اولیه نصب و کاهش هزینه نگهداری اشاره نمود.

ارتباط با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.