GLASS ELEVATOR

قیمت آسانسور شیشه ای

آسانسور شیشه ای

در حال حاضر انواع مختلفی از آسانسور طراحی و در پروژه های مختلف نصب و راه اندازی، مورد استفاده قرار می گیرد. آسانسور شیشه ای جزء زیبا و مدرن ترین انواع آسانسورها است. که با داشتن نمایی زیبا و دلشین ، جلوه ای مجذوب کننده را به مخاطبان ارائه می دهد. این مدل از آسانسور با نام پاناروما نیز شناخته می شود. گفتنی است : در طراحی آسانسورهای شیشه ای از هر جهت دست سازندگان ساختمان باز است. و آن ها هر مدل و متدی را می توانند انتخاب نمایند. 

یکی از مزایای آسانسورهای پاناروما ، امکان مشاهده نمای بیرونی است. در این مدل از آسانسورها دیواره ها از جنس و متریال شیشه است. و فریم های اطراف آنها معمولا از جنس استنلس استیل می باشد.گفتنی است : با استفاده از آسانسور پاناروما ارزش مالی ملک و ساختمان افزایش می یابد. به عبارتی دیگر ، زیبایی و نمای ساختمان نیز جلوه ای جذاب و بی نظیر به خود می گیرد. که چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند. این مدل از آسانسورها از ایمنی و امنیت بالایی برخوردار هستند. ضمن این که در طراحی آن ها نیز می توان از اشکال مختلف استفاده نمود. از دیگر ویژگی های آن کیفیت حرکتی مناسب را می توان نام برد.  

بهترین آسانسور شیشه ای

متریال آسانسور شیشه ای

در یک بیان ساده می توان گفت منظور از آسانسور شیشه ای همان کابین شیشه ای یا پاناروما است. حال ممکن است مکانیزم آسانسور به صورت هیدرولیک و یا کششی مورد نصب قرار گیرد. در این گونه از آسانسورها بدنه کابین از جنس شیشه طراحی می شود. و با سازه های دیگر که از جنس ورق های گالوانیزه است. متفاوت است. معمولا متریالی که برای ساخت و طراحی شیشه آسانسور استفاده می گردد. از لمینت است. لمینت در برابر ضربه و فشار از توان تحمل بالایی برخوردار است. از سوی دیگر در مقابل حوادث غیرمترقبه نیز باعث می شود ، شیشه آسیبی را برای کاربران به وجود نیاورد. در ساختار این مدل از شیشه از نوعی تلق استفاده می گردد. که در هنگام شکست شیشه ، مانع از ریزش و پاشیدن آن می‌شود. بنابراین از سطح ایمنی بالایی برخوردار است. 

شیشه ماشین نیز از نوع شیشه لمینت است. به همین دلیل در تصادفات جاده ای این نوع از شیشه آسیبی را برای سرنشینان ایجاد نمی کند. به طور کلی بهترین حالت برای آسانسور شیشه ای ، استفاده از شیشه لمینت 2 یا 3 لایه است. در صورتی که ظرفیت آسانسور بالا باشد. می توان از لایه های بیشتری در آن استفاده نمود.

 

 

 

بهترین آسانسور شیشه ای
خرید آسانسور شیشه ای

انواع آسانسورهای پاناروما

به طور کلی آسانسور شیشه ای در دو مدل آسانسور کششی و هیدرولیک طراحی می شود. آسانسور کششی با متریال شیشه ای مناسب آسانسور ساختمان هایی با ارتفاع زیاد است. چرا که در مکانیزم آسانسور کششی از سیم بکسل و وزنه تعادل استفاده می شود. و این مدل از آسانسورها باید سرعت بالایی داشته باشند. تا به سرعت مسافران بین طبقات جابه جا شوند. معمولا این گونه آسانسورها به صورت گیرلس یا روملس مورد نصب قرار می گیرند. و کمتر از مکانیزم آسانسور گیربکس دار استفاده می شود.

در آسانسورهای هیدرولیک با متریال شیشه از سیم بکسل و وزنه تعادل استفاده نمی گردد. و به جای آن از چک های هیدرولیکی استفاده می شود. این مدل از آسانسورها مناسب ساختمان هایی با ارتفاع کم است. جرا که سرعت آسانسورهای هیدرولیک محدود است. و در برج ها و ساختمان های مرتفع نمی توان از آن استفاده نمود. معمولا برای آسانسور ویلاها ، ساختمان های دوبلکس یا تریبلکس و آپارتمان هایی با ارتفاع کم از این مدل آسانسور استفاده می گردد. با مراجعه به لینک کابین آسانسور شیشه ای اطلاعاتی جامع در خصوص این مدل از کابین آسانسور دریافت نمایید.

ارتباط با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.