اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
شرکت ایمن موتور

امروزه شرکت های بزرگ و معتبری در زمینه تولید و عرضه قطعات آسانسور به فعالیت می پردازند.که با ارتقا سطح کیفی و کمی ، برای رشد و توسعه صنعت آسانسور در کشور در تلاش هستند.یکی از این شرکت ها ، شرکت آسانسور ایمن موتور فرشباف است.این مجموعه نامی آشنا ، در صنعت آسانسور است.که در زمینه تولید موتور گیربکس در کشور به فعالیت می پردازد.محصولات این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار هستند.و با ارائه گارانتی معتبر به سراسر کشور عرضه می شوند.

 

شرکت آسانسور ایمن موتور فرشباف

شرکت آسانسور ایمن موتور فرشباف جزء شرکت های پیشرو و پیشگام در زمینه تولید موتور گیربکس آسانسور در کشور است.که با بنیادی مهندسی و دانش محور در این زمینه به فعالیت می پردازد.در این مجموعه تولید موتور طبق فرایندهای تولیدی مدرن و اروپایی و همچنین طبق برنامه‏ های کنترل پیشرفته، ساخته می ‏شود.این شرکت با نیاز سنجی مداوم بر طبق اصول و استانداردهای جهانی محصولات خود را به بازار عرضه می کند.و در جهت رفع نیازهای مشتریان و برطرف نمودن آن در تلاش است. افزایش بهره وری و سود همگانی جزء اهداف این مجموعه است.و در این راستا از هیچ تلاشی صرفه نظر نخواهد نمود.
قیمت موتور یونیک ایمن موتور

رویکرد شرکت آسانسور ایمن موتور فرشباف

توجه به زیر ساخت های هوشمندانه ، تولید دانش محور و ارائه خدمات نوین جزء اهداف شرکت آسانسور ایمن موتور فرشباف است. در این راستا این مجموعه با رويکردی آينده نگر نسبت به تولید محصولات مطابق با استانداردهای جهانی به فعالیت می پردازد.مجموعه فرشباف بر این باور است : تا در هر شرايطي بتواند اهداف خود را طوری اولـويت بندی کند که ســازمان در اثــر بخش ترين و بهــره ورترين حــالت خود فعاليتش را حفظ نمايد .با ارتقای مداوم زير ساخت ها و با تکيه بر روند رونق سبد محصولات از جنبه تنوع و کيفيت این مهم حاصل خواهد شد.

خرید موتور آسانسور s5 ایمن موتور

کیفیت محصولات ایمن موتور

بدون شک در هر مجموعه تولیدی ، کیفیت حرف اول را می زند.زمانی کیفیت محصولات تضمین می شود : که از برترين مواد اوليه، قطعات و تجهيزات در روند تولید استفاده شود.ضمن این که با کيفيت برتر، راندمان ايده آل و خدمات کامل ، عمر مفید محصولات نیز افزایش می یابد.و در نتیجه رضایت عمومی را به دنبال خواهد داشت.خوشبختانه محصولات شرکت آسانسور ایمن موتور فرشباف جزء پر فروش ترین محصولات داخلی محسوب می شوند.و این مجموعه جزء موفق ترین شرکت های تولید کننده موتور گیربکس آسانسور در سطح کشور است.

کیفیت محصولات ایمن موتور

بدون شک در هر مجموعه تولیدی ، کیفیت حرف اول را می زند.زمانی کیفیت محصولات تضمین می شود : که از برترين مواد اوليه، قطعات و تجهيزات در روند تولید استفاده شود.ضمن این که با کيفيت برتر، راندمان ايده آل و خدمات کامل ، عمر مفید محصولات نیز افزایش می یابد.و در نتیجه رضایت عمومی را به دنبال خواهد داشت.خوشبختانه محصولات شرکت آسانسور ایمن موتور فرشباف جزء پر فروش ترین محصولات داخلی محسوب می شوند.و این مجموعه جزء موفق ترین شرکت های تولید کننده موتور گیربکس آسانسور در سطح کشور است.

خرید موتور آسانسور s5 ایمن موتور
قیمت موتور آریزون ایمن موتور

قیمت موتور آسانسور ایمن موتور

قیمت مناسب و منطقی جزء اهداف مجموعه ایمن موتور فرشباف است.این مجموعه کیفیت عالی ، خدمات پس از فروش معتبر و قیمت مناسب را جزء اولویت های مجموعه می داند.قیمت شرکت آسانسور ایمن موتور فرشباف نسبت قیمت موتورهای آسانسور مشابه ، دارای قیمتی تعادلی و مناسب است.این مجموعه نیازهای بازار را شناسایی نموده و در جهت رفع نیازها می کوشد.ایمن موتور نظارت بر روند کیفی تولیدات را در اولویت قرار می دهد.و محصولاتی با کیفیت و متناسب با نیازهای مشتریان را به بازار عرضه می نماید.
قیمت موتور آریزون ایمن موتور

قیمت ایمن موتور

قیمت مناسب و منطقی جزء اهداف مجموعه ایمن موتور فرشباف است.این مجموعه کیفیت عالی ، خدمات پس از فروش معتبر و قیمت مناسب را جزء اولویت های مجموعه می داند.قیمت شرکت آسانسور ایمن موتور فرشباف نسبت قیمت موتورهای آسانسور مشابه ، دارای قیمتی تعادلی و مناسب است.این مجموعه نیازهای بازار را شناسایی نموده و در جهت رفع نیازها می کوشد.ایمن موتور  نظارت بر روند کیفی تولیدات را در اولویت قرار می دهد.و محصولاتی با کیفیت و متناسب با نیازهای مشتریان را به بازار عرضه می نماید.

لیست قیمت موتورهای های شرکت ایمن موتور فرشباف

تاریخ بروز رسانی قیمت لیست  1403/03/29 

شرح محصولقیمت ویژه در رایا آسانسور
موتور فرشباف 6.1 کیلووات یونیک52/900/000
موتور فرشباف 6.1 کیلووات S552/900/000
موتور فرشباف 7.3 کیلووات 8نفره62/700/000
موتور فرشباف 6.1 کیلووات رایزن68/700/000

 

مشاوره فنی رایگان

مشتری مداری رمز موفقیت هر مجموعه است.و هر مجموعه موفق قبل از هر خدماتی بایستی در جلب اعتماد مشتری و کسب رضایت او را در نظر گیرد.کارشناسان فروش شرکت آسانسور ایمن موتور فرشباف با ارائه توضیحات کامل و مشاوره فنی رایگان قبل و پس از خرید و در هر لحظه در کنار شما خواهندبود.چنانچه در هر زمینه ای از صنعت آسانسور سوالی برایتان به وجود آمد.با مجموعه فرشباف در ارتباط باشید.و از راهنمایی ها و مشاوره فنی این مجموعه استفاده کنید.امیدواریم تلاش این شرکت در جهت رفع نیازهای شما اثر بخش باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی و خدمات پس از فروش و توجه به آن جزء اولویت های شرکت آسانسور ایمن موتور فرشباف است.در این راستا ارایه مشاوره‌های فنی به مشتریان و نمایندگی های فروش در دستور کار این مجموعه قرار گرفته است.این شرکت نیازهای فنی مشتریان را شناسایی و راهکارهای لازم برای پاسخگویی به این سوالات را ارائه می نماید.تمامی محصولات شرکت فرشباف دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر هستند.و به شما این اطمینان را می دهیم.که محصولی با کیفیت و با آسودگی خاطر را خرید می نمایید.

قیمت موتور آریزون ایمن موتور

محصولات شرکت آسانسور ایمن موتور فرشباف

 

موتور آسانسور فرشباف  Rizen

موتور آسانسور فرشباف Rizen محصولی جدید از شرکت ایمن موتور فرشباف است.که از کیفیت و بازده بالایی برخوردار است.این محصول فوق العاده قدرتمند با ظرفيت بار استاتيکي بالا متناسب با شرایط جغرافیایی و زیست محیطی کشور طراحی می شود.گفتی است : موتور نیروی محرکه لازم برای حرکت آسانسور را تامین می نماید.از این رو بایستی از کیفیت و توان لازم برخوردار باشد.موتور آسانسور فرشباف Rizen جزء باکیفیت ترین موتورهای گیربکس ایرانی است.و جزء بهترین تولیدات شرکت آسانسور ایمن موتور فرشباف محسوب می شود.

موتور آسانسور فرشباف S5

تولید موتورهای گیربکس در کشور با توان و ظرفیت های مختلف انجام می گیرد.تولیدات جدید بسیاری از شرکت های سازنده ارتقا یافته و به لحاظ کیفیت در جایگاه بالاتری قرار گرفته است.موتور آسانسور فرشباف S5 تولید شده در شرکت آسانسور ایمن موتور فرشباف  است.که از کیفیت و بازده بالایی برخوردار است.این موتور گیربکس با ظرفیت ۶ و ۸ نفره و با سرعت یک متر بر ثانیه طراحی می شود.و برای آسانسور ساختمان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.این محصول نسل ارتقا یافته موتور ELECOMP ایرانی بوده و مطابق با شرایط اقلیمی و زیست محیطی کشور ساخته می شود.

پشتیبانی محصولات ایمن موتور

گیربکس موتور آسانسور فرشباف Arizoon

با توجه به تعداد توقف و ابعاد چاهک آسانسور ، توان و قدرت موتور شناسایی می شود. و در پروژه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.موتور آسانسور فرشباف Arizoon یکی از بهترین موتورهای ساخته شده در کشور است.که توسط شرکت آسانسور این موتور فرشباف طراحی و با سرعت یک متر بر ثانیه به بازار عرضه می گردد.موتور آریزون از کیفیت بالایی برخوردار است..این موتور آسانسور قابليت نصب و قرارگيري در حالت ‏های۳ گانه ايستايي، افقي و برعکس را داراست.و با قیمت مناسب به سراسر کشور عرضه می گردد.

موتور آسانسور یونیک

موتور آسانسور یونیک محصولی جدید و متفاوت از شرکت ایمن موتور فرشباف است.که از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار است.حرکت نرم و آهسته ، با حداقل لرزش و صدا ، راندمان و کیفیت بالا از ویژگی های این موتور آسانسور به شمار می رود.از نکاتی که در مورد این موتور گیربکس حائز اهمیت است : دائمي بودن روغن در محفظه گيربکس است.به طوری که نیاز به تعویض نخواهد داشت.این محصول در دو حالت افقي و ايستايی ساخته شده است.و با قیمت مناسب به سراسر کشور عرضه می گردد.

سوالات متداول مشتریان

۱-  از کدام مدل موتور گیربکس شرکت آسانسور ایمن موتور فرشباف برای آسانسور ساختمان استفاده نمایم؟

پاسخ سوال ۱ :

دوست عزیز موتور آسانسور به دو صورت ۳VF و AC2 ساخته می شود.که در هنگام خرید با توجه به نظر نصاب یا کارشناسان آسانسور بایستی نوع آن را انتخاب نمود.

۲- آیا می توان برای آسانسور ساختمان ۸ ایستگاه از موتور با توان ۶٫۱ کیلووات استفاده نمود؟

پاسخ سوال ۲ :

خیر بایستی از موتور آسانسور ۷٫۳ کیلووات استفاده کرد.

۳- مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش موتور آسانسور فرشباف چقدر است؟

پاسخ سوال ۳ :

موتور آسانسور فرشباف دارای ۲ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش معتبر است.

۴- ارسال و تحویل محصولات به چه صورت است؟

پاسخ سوال 4:

ارسال و تحویل محصول با هماهنگی قبلی صورت می گیرد. و از قبل بایستی حواله انبار توسط مسئول انبار آماده شده باشد.تا حواله خروج صادر شود.ضمن این که مشخصات تحویل گیرنده از قبل بایستی به واحد فروش ارائه داده شود.محل تحویل محصولات جلوی درب انبار مجموعه خواهد بود.

۵- در صورت ارسال قطعات به شهرستان هزینه حمل به چه صورت است؟

پاسخ سوال ۵ :

در صورت ارسال به شهرستان، هزینه حمل محصول از محل انبار شرکت تا باربری مورد نظر شرکت، محاسبه و توسط مشتری پرداخت می گردد.

۶- چه طور می توانم از تخفیف ویژه شرکت استفاده نمایم؟

پاسخ سوال ۶

شرکت تخفیف ویژه ای را برای مشتریانی که به صورت پک کامل خرید می کنند ، در نظر گرفته است.که بایستی برای اطلاعات بیشتر با واحد فروش مجموعه در ارتباط باشید.

شماره تماس خرید مستقیم محصولات ایمن موتور

شماره تماس خرید مستقیم محصولات ایمن موتور


کاتالوگ محصولات شرکت ایمن موتور فرشباف

برای دانلود کاتالوگ شرکت آسانسور الکو روی PDF کلیک نمایید.


ارتباط با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.