ROOMLESS ELEVATOR

خرید آسانسور روملس

آسانسور روملس

آسانسور روملس نسل جدیدی از آسانسور و جایگزینی مناسب برای آسانسور های قدیمی است. این مدل از آسانسور با نام MRL نیز شناخته می شود. موتورهای آسانسور روملس از نوع بدون گیربکس است. که از راندمان و بازدهی بالایی برخوردار هستند. و تا حد زیادی در مصرف انرژی به صرفه هستند. این مدل از آسانسور نیازی به موتورخانه ندارد. و به همین دلیل به آن MRL می گویند.

موتور روملس با ابعادی کوچک و جمع و جور طراحی می شود. و به جای نصب در موتورخانه در فضای چاهک آسانسور مورد نصب قرار می گیرد. این مدل از آسانسور به دلیل ابعاد کوچک حداقل فضای ممکن در چاهک آسانسور را اشغال می کند. این در حالی است که آسانسورهای گیربکس دار بایستی دارای موتورخانه باشند. و قطعاتی مانند موتور ، تابلو فرمان ، گاورنر ، فلکه هرزگرد و… در آن محل نصب گردد. در این نوع از آسانسورها به دلیل حذف موتورخانه هزینه های ساخت و ساز ساختمان تا حد چشمگیری کاهش می یابند. گفتنی است : این آسانسور ها سیستم ترمز لنتی را حذف می کنند که این همین امر عملا در بهبود حفظ محیط زیست موثر می باشد.

 

بهترین آسانسور روملس

مزایای آسانسور روملس

بدون شک آسانسور روملس جزء بهترین آسانسورهایی است که می توان از آن در مکان های پرتردد و با تراکم ترافیک بالا استفاده نمود. این مدل از آسانسور نیازی به موتورخانه ندارد. و در فضای اندک چاهک آسانسور قابلیت نصب دارد. از ویزگی های بارز این نوع از آسانسور صدای کم مگنت ترمز ، کیفیت حرکتی مناسب و بدون هیچ گونه صدا و لرزش است. موتورهای روملس با حجم و ابعاد کم و قدرت و توان تحمل بالا طراحی می شود. باید به این نکته توجه نمود : فرآیند نصب  آسانسور روملس بسیار کوتاهتر از سایر موارد می باشد . و این مدل از آسانسور با محیط زیست سازگارتر است. ضمن این که در این نوع از آسانسور هزینه ها به طور چشم گیری کاهش می یابد .

از نکات مهم در مورد این آسانسورها هزینه محدود سرویس و نگهداری آن است. گفتنی است : این مدل از آسانسور ها را می توان با سرعت بالا مورد نصب و راه اندازی قرار داد. و در برج ها ، ساختمان های مرتفع ، هتل ها ، مراکز خرید و… از آن استفاده نمود.

بهترین آسانسور روملس
قیمت آسانسور روملس

محل اسقرار و نصب موتور روملس

موتورهای روملس با حجم و ابعاد کم و توان تحمل بالا طراحی می شوند. و از کیفیت حرکتی مناسبی برخوردار هستند. در آسانسور روملس به جای این که موتور بر روی یک شاسی فولادی سنگین حجیم در موتورخانه آسانسور بر روی دال بتونی سقف چاه قرار گیرند. موتور به صورت MRL در بالاترین نقطه چاه بر روی ریل های آسانسور قرار می گیرد. در این حالت کمترین فضا برای نصب موتور اشغال می شود.

در این نوع از موتورها کاربران هنگام استفاده از آسانسور در هنگام توقف و حرکت ، هیچ گونه لرزش و شوک حرکتی را مشاهده نخواهند کرد. از طرف دیگر با توجه به عدم نیاز به فلایول ، کلیه قطعات آسانسور مانند موتور، لنت ترمز و سیم بکسل به نرمی حرکت می کنند و در نتیجه عمر آنها بیشتر خواهد شد. ضمن این که با حذف گیربکس ، ابعاد موتور کوچک تر و حمل آن آسان تر می شود. دور موتور در این گونه از موتورها 150 دور در دقیقه است.

این در حالی است که در یک آسانسور گیربکس دار دور موتور 1500 دور در دقیقه است. و به همین دلیل موتور روملس داغ نمی کند. و می توان از آن در آسانسورهای مکان های پرتردد استفاده نمود.شما می توانید : برای آشنایی بیشتر با آسانسورهای بدون گیربکس ، وارد لینک آسانسور گیرلس چیست شوید.

ارتباط با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.