اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
شرکت یاران

یکی از اساسی ترین قطعات در آسانسور ، درب است.این وسیله وظیفه تامین ایمنی افراد استفاده کننده از آسانسور ، در هنگام حرکت کابین و پیشگیری از سقوط افراد به داخل چاهک آسانسور را بر عهده دارد.یکی از بهترین برندهای تولید کننده درب آسانسور اتوماتیک در کشور ، شرکت آسانسور یاران است.درب های اتوماتیک یاران سال هاست در کشور تولید و در پروژه های نصب و راه اندازی آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد.


تاریخچه شرکت آسانسور یاران

شرکت اتوماتیک یاران یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان درب های اتوماتیک و جزء بهترین تولید کنندگان موتور آسانسور در کشور است.که با بیش از دو دهه فعالیت مستمر ، جزء معتبر ترین تولیدکنندگان قطعات آسانسور در کشور محسوب می شود.این مجموعه بیش از ۳۵۰ نفر پرسنل دارد.که در ۲ کارخانه تولید موتور گیربکس آسانسور و تولید درب های اتوماتیک به فعالیت می پردازند.شرکت آسانسور یاران با پایبندی به اصول مشتری مداری و نظارت دقیق بر پروسه تولید ، حفظ کیفیت و ماندگاری محصولات را ، اولویت کار خود می داند.و در راستای این هدف می کوشد.

در این راستا این مجموعه توانسته است : سهم قابل توجهی از بازار داخلی را به دست آورد.ضمن این که به برخی از کشورها نیز صادرات داشته باشد.تمامی محصولات این مجموعه دارای سه سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش معتبر است.

قیمت درب طبقه یاران

مشتری مداری رسالت شرکت آسانسور یاران

در شرکت آسانسور یاران ، مشتری مداری ، حفظ جایگاه و شخصیت مشتریان و تکریم این سرمایه ارزشمند ، جزء رسالت این مجموعه است.در این راستا واحدهای اداری مجموعه یاران ، با حفظ این ارتباط ، همواره برخوردی موثر و کارا را در دستور کار خود قرار می دهند.کیفیت بالای تولیدات این مجموعه ، تحویل به موقع ، گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر گواه این قضیه است.این مجموعه از هیچ تلاشی در جهت به روز نمودن دانش فنی ، کیفیت بهتر ، حضور در عرصه های جهانی و در نهایت سربلندی ایران اسلامی ، فروگذار نخواهد بود.

خرید درب کابین آسانسور

گارانتی و خدمات پس از فروش

شرکت آسانسور یاران دارای نمایندگی فعال در اکثر شهرستان ها و مراکز استان ها است.تمامی تولیدات این مجموعه دارای سه سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش معتبر است.این مجموعه رسالت اصلی خود را پس از خروج محصول از انبار می داند.و در این رستا واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش یاران با در اختیار داشتن تکنسین و مهندسین با تجربه و کار آزموده ، همواره در تمامی مراحل نصب ، راه اندازی و پس از آن در خدمت همکاران عزیز و سازندگان ساختمان و مشتریان در سراسر کشور است.

گارانتی و خدمات پس از فروش

شرکت آسانسور یاران دارای نمایندگی فعال در اکثر شهرستان ها و مراکز استان ها است.تمامی تولیدات این مجموعه دارای سه سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش معتبر است.این مجموعه رسالت اصلی خود را پس از خروج محصول از انبار می داند.و در این رستا واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش یاران با در اختیار داشتن تکنسین و مهندسین با تجربه و کار آزموده ، همواره در تمامی مراحل نصب ، راه اندازی و پس از آن در خدمت همکاران عزیز و سازندگان ساختمان و مشتریان در سراسر کشور است.

خرید درب کابین آسانسور
خرید درب سانترال یاران

درب کابین آسانسور سانترال

درب های کابین سانترال نوعی از درب های اتوماتیک محسوب می شوند.که در آن ها حرکت لته ها از مرکز شروع می شود.و به طرفین امتداد پیدا می کند.این نوع از درب ها به صورت دو دولته و چهار لته می شوند.و از ظاهری زیبا و دلنشین برخوردارند.استیل نمودن این مدل از درب ها باعث ظاهر و جلوه بهتر آسانسور می گردد.ضمن این که مطابقت بیشتری با کابین آسانسور پیدا می کند.در شرکت آسانسور یاران امکان استیل کردن درب برای مشتریان فرآهم شده است.ضمن این که می توان با توجه به ابعاد دهنه چاهک آسانسور درب را از سایزهای ۷۰ تا ۱۳۰ سانتیمتر و با ارتفاع ۲ تا ۳ متر طراحی نمود.

خرید درب سانترال یاران

درب کابین آسانسور سانترال

درب های کابین سانترال نوعی از درب های اتوماتیک محسوب می شوند.که در آن ها حرکت لته ها از مرکز شروع می شود.و به طرفین امتداد پیدا می کند.این نوع از درب ها به صورت دو دولته و چهار لته می شوند.و از ظاهری زیبا و دلنشین برخوردارند.استیل نمودن این مدل از درب ها باعث ظاهر و جلوه بهتر آسانسور می گردد.ضمن این که مطابقت بیشتری با کابین آسانسور پیدا می کند.در شرکت آسانسور یاران امکان استیل کردن درب برای مشتریان فرآهم شده است.ضمن این که می توان با توجه به ابعاد دهنه چاهک آسانسور درب را از سایزهای ۷۰ تا ۱۳۰ سانتیمتر و با ارتفاع ۲ تا ۳ متر طراحی نمود.

 

لیست قیمت درب آسانسور یاران  فقط در مجموعه رایا آسانسور با تخفیف ویژه  

تاریخ بروز رسانی قیمت لیست  1403/04/04 

لیست قیمت درب آسانسور یاران
لیست قیمت درب سلکوم یاران

کلیه محصولات تولیدی دارای ۳۶ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی می باشد.

درب های تولیدی با لته های ۲/۵ سانتی متری و انواع شیشه، رنگ و استیل در طرح های مختلف آماده تحویل می باشد.

 شماره تماس: ۴۴۲۶۷۳۸۹-۴۴۲۷۶۴۴۵-۰۲۱        شماره تماس مرکزی: ۶۶۰۹۹۴۵۳-۰۲۱       

 آدرس: تهران ،ستارخان ،خسرو شمالی ،برج بهاران

کمان درب آسانسور یاران

کمان مکانیکی جزء قطعات راه اندازی آسانسور است.که معمولا به همراه درب کابین نیمه اتوماتیک به فروش می رسد.این وسیله جهت بازکردن درب طبقات آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد.با وجود کمان مکانیکی درب آسانسور قفل درب طبقه مورد نظر بعد از رسیدن کابین به طبقه باز شده و درب باز می گردد.گفتنی است : استفاده از این وسیله در نصب آسانسور ضروری است.این قطعه یکی از قطعات جانبی درب کابین آسانسور است.باید دانست : برای جلوگیری از باز شدن درب لولایی طبقه هنگامی که کابین در سر طبقه مورد نظر نیست ، درب آن طبقه باید قفل بماند . این موضوع در درب های لولایی طبقات از اهمیت زیادی برخوردار است.

موتور درب آسانسور یاران

در حال حاضر تولید درب های آسانسور اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در کشور رونق گرفته است.و تقریبا بیش از ۹۰ درصد نیاز کشور ، از سوی شرکت های سازنده داخلی تامین می شود.در این شرایط نیاز به قطعات جانبی درب بیشتر احساس می شود.موتور سر درب یکی از قطعات مهم در تولید درب اتوماتیک و نیمه اتوماتیک آسانسور در کشور است.موتور سر درب آسانسور یاران ساخت شرکت آسانسور یاران و یک قطعه مهم درب آسانسور است.که از کیفیت بالایی برخوردار است.این وسیله وظیفه باز و بسته کردن درب را بر عهده دارد.و از اهمیت بالایی برخوردار است.این قطعه از نوع موتور های پله ای است. ولتاژ مورد نیاز این موتور ها ۲۴ولت DC می باشد.

برد درب یاران

درب در آسانسور یکی از اساسی ترین قطعات محسوب می شود.که به همراه ریل در یک مرحله ، مورد نصب و راه اندازی قرار می گیرد.بر روی درب کابین اتوماتیک و نیمه اتوماتیک وسیله ای قرار دارد ، که باعث تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب ها می گردد.به این قطعه برد سر درب گفته می شود. برد درب آسانسور یاران به عنوان یک قطعه جانبی بر روی درب های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک این شرکت نصب است.گفتنی است : بایستی در انتخاب و نصب برد توجه نمود.چرا که ممکن است : برد سر درب یک درب اتوماتیک ، با درب اتوماتیک دیگر متفاوت باشد.

قیمت درب طبقه سانترال یاران
قیمت درب طبقه سانترال یاران

درب طبقات سانترال یاران

نوع دیگری از درب های آسانسور اتوماتیک درب طبقات سانترال است.این نوع از درب آسانسور نیز از مرکز لته ها به دو سمت باز و بسته می شود.باید به این نکته توجه نمود : در درب های آسانسور ، تعداد لته‏ های درب کابین و طبقه بایستی با یکدیگر برابر باشند. و جهت یکسانی داشته باشند. البته هیچگاه نمی توان در دنیای مهندسی محدودیتی را به طراح وارد نمود. چون موارد در طراحی و استاندارد باید بررسی و مورد توجه قرار گیرد.شرکت آسانسور یاران پیشرو و پیشگام در تولید انواع درب های آسانسور اتوماتیک تلسکوپی و سانترال به فعالیت می پردازد.

درب تلسکوپی آسانسور یاران

یکی از بهترین مدل های درب های آسانسور اتوماتیک ، درب های تلسکوپی هستند.در این مدل از درب ها لته ها به صورت تلسکوپی بر روی هم قرار می گیرند.و از یک سمت به سمت دیگر باز و بسته می شوند.باید به این نکته توجه نمود : هنگام طراحی آسانسور مشاور یا مهندس طراح با توجه به ابعاد و شکل چاه آسانسور و موقعیت لابی طبقات ساختمان جهت درب را تعیین می‏ کند.از دیگر نکات مهمی که هنگام طراحی آسانسور به آن توجه می ‏کنند تعداد لته‏ های درب آسانسور است. این تعداد فضای داخل چاه و کابین مرتبط است.

درب های آسانسور تلسکوپی از فروش بالاتری نسبت به درب های سانترال برخوردار هستند.چرا که نیاز به فضای کمتری برای باز و بسته شدن دارند.درب‏ های تلسکوپی به دو جهت راست بازشو و چپ بازشو تفکیک می‏ شوند و بر اساس تعداد لته ‏های استفاده شده در درب به صورت‏ های درب کابین تلسکوپی دو لته راست بازشو یا مثلا درب طبقه تلسکوپی سه لته چپ بازشو نامیده می ‏شوند.بدون شک شرکت آسانسور یاران جزء موفق ترین تولید کنندگان درب آسانسور در کشور است.

موتور آسانسور یاران

نیروی محرکه لازم برای حرکت آسانسور توسط موتور تامین می شود. و این وسیله جزء قطعات مهم و اساسی در آسانسور است.موتور آسانسور یاران یکی از بهترین موتورهای گیربکس در سطح داخلی است.که از کیفیت و بازده بالایی برخوردار است.روند کیفی این محصول در شرکت آسانسور یاران در حال افزایش است.و با سایر موتورهای گیربکس مشابه می توان آن را مقایسه نمود.

این موتور گیربکس دارای گواهی نامه استاندارد ملی است.و برگ زرینی را در صنعت آسانسور ایران به ارمغان آورده است.قیمت مناسب ، ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر و مطابقت با شرایط زیست محیطی کشور از ویژگی های این موتور آسانسور است.زمانی که از برند یاران سخن می گوییم درب های اتوماتیک یاران را به خاطر می آوریم و موتور گیربکس یاران نسبت به درب های اتوماتیک این برند ایرانی ، شناخته شده نیست. درب های اتوماتیک یاران به خوبی نیاز بازار آسانسور در کشور را شناخته و در حال حاضر یکی از بهترین برندهای ایرانی درب های اتوماتیک آسانسور موجود در کشور محسوب می گردد. موتور گیربکس یاران با توجه به روند رو به رشد خود می تواند به یکی از برندهای معتبر در زمینه ی موتور گیربکس آسانسور نیز تبدیل گردد.

قیمت درب تلسکوپی یاران
خدمات شرکت یاران

سوالات متداول در زمینه درب آسانسور یاران

۱- سایز و عرض درب آسانسور را چگونه تعیین کنیم؟  دوست عزیز نسبت به ابعاد دهنه چاهک آسانسور سایز درب تعیین می شود.برای مثال برای نصب درب سایز ۸۰ تلسکوپی نیاز به حداقل ۱۳۳ سانتی متر عرض دهنه چاهک و برای درب سانترال سایز ۸۰ نیاز به حداقل ۱۶۶ سانتی متر عرض دهنه چاهک آسانسور داریم. 
۲- ارتفاع استاندارد درب چند سانتی متر است؟ و می توان در هنگام خرید ارتفاع را بیشتر نمود؟ ارتفاع استاندارد درب آسانسور ۲۰۰ سانتی متر است.و در صورت نیاز ارتفاع را می توان به ۲۱۰ یا ۲۲۰ سانتی متر تغییر داد. 
۳- رنگ اولیه درب هایی که از کارخانه ارسال می شوند، چگونه است؟آیا امکان استیل کردن درب در کارخانه امکان پذیر است؟ رنگ اولیه درب های کارخانه به صورت رنگ کوره ای هستند.و در صورت نیاز می توان آن ها را کارخانه استیل نمود.  
۴- گارانتی و خدمات پس از فروش درب چقدر است؟ میزان گارانتی درب های شرکت آسانسور یاران ۳ سال و خدمات پس از فروش آن ها ۱۰ سال است. 
۵- نحوه ارسال و تحویل درب آسانسور به چه صورت است؟ ارسال و تحویل محصول با هماهنگی قبلی صورت می گیرد. و از قبل بایستی حواله انبار توسط مسئول انبار آماده شده باشد.تا حواله خروج صادر شود.ضمن این که مشخصات تحویل گیرنده از قبل بایستی به واحد فروش ارائه داده شود.محل تحویل محصولات جلوی درب انبار مجموعه خواهد بود. 
۶- در صورت ارسال درب به شهرستان هزینه حمل به چه صورت است؟ در صورت ارسال به شهرستان، هزینه حمل محصول از محل انبار شرکت تا باربری مورد نظر شرکت، محاسبه و توسط مشتری پرداخت می گردد. 

شماره تماس خرید مستقیم محصولات یاران

شماره تماس خرید مستقیم محصولات یاران

کاتالوگ محصولات شرکت یاران

برای دانلود کاتالوگ شرکت آسانسور الکو روی PDF کلیک نمایید.

ارتباط با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.