شرکت داتیس

تابلو فرمان مهم ترین قطعه الکتریکال و جزء اساسی ترین قطعات آسانسور است.که در مرحله راه اندازی آسانسور مورد نصب و استفاده قرار می گیرد.این وسیله مرکز پردازش اطلاعات و هدایت کننده قطعات مختلف آسانسور است.یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان تابلو فرمان میکروپروسسوری در کشور شرکت آسانسور داتیس است. این مجموعه یکی از شرکت های پیشرو و پیشگام در صنعت آسانسور است.که با رویکردی دانش محور به فعالیت می پردازد.

تاریخچه شرکت آسانسور داتیس

شرکت آسانسور داتیس جزء بزرگ ترین و بهترین تولید کنندگان تابلو فرمان آسانسور در کشور است.که در سال ۱۳۸۶ توسط سه دانشجوی خلاق و محقق با یک تیم کوچک فعالیت خود را آغاز نمود.در سال ۱۳۹۰ کارخانه داتیس تاسیس گردید.و در سال ۱۳۹۲ تابلو فرمان داتیس با درایو زیما لایت وارد بازار شد. امروزه شرکت داتیس به یک مجموعه بزرگ و پیشرفته تبدیل شده است.و هروز شاهد رشد و پیشرفت بیشتر این مجموعه هستیم.در هر فعالیتی به کار گروهی و تیمی نیاز داریم.تک تک اعضای مجموعه داتیس در موفقیت امروزی داتیس نقش داشته‌اند.معتقدیم که با کمک هم رشد می‌کنیم و موفقیت من موفقیت ما است. اگر ایده‌ای دارید، رویایی در سر می‌پرورانید و به فضایی جهت شکوفایی استعداد‌ها نیاز دارید، شرکت داتیس در کنار شماست.
قیمت تابلوفرمان داتیس با درایو L200

شرکت آسانسور داتیس ، خلق تکنولوژی نوین

یکی از اهداف مهم در مجموعه داتیس خلق تکنولوژی است.بومی سازی فناوری و استفاده از مهندسی معکوس از دیگر اهداف مجموعه است.باید باور داشت: ترکیب خلاقیت و تکنولوژی کاربردی با هیچ مرزی محدود نمی شود .در این راستا شرکت آسانسور داتیس از ایده های خلاقانه ، شما نصابان آسانسور ، سازندگان ساختمان و مشتریان عزیز استقبال می نماید.و بر این باور است.که با کمک هم رشد می‌کنیم و موفقیت من موفقیت ما است.پس اگر ایده ای دارید با مجموعه داتیس مطرح نمایید.تا همه با هم باعث پیشرفت بیشتر در صنعت آسانسور شویم.
سیستم نجات اضطراری داتیس

بهینه سازی خدمات

یکی از فعالیت های مهمی که شرکت آسانسور داتیس بر آن تاکید دارد.بهینه سازی خدمات و تولید براساس رفع نیاز مشتری است.اعتقاد داریم مشتری برای آنچه نیاز ندارد نباید هزینه اضافه پرداخت کند و با همین دیدگاه دائما در حال تطبیق هر چه دقیق تر نیاز مشتری با محصول تولیدی هستیم.اعتماد همراهان داتیس منجر به افزایش تیراژ تولید و متناسب با آن کاهش هزینه های تولید می شود، و ما خوشحالیم که مشتریان داتیس با ما در این سود شریک باشند.پس محصولاتی تولید می کنیم.که رضایت نصابان آسانسور ، کارشناسان آسانسور ، سازندگان ساختمان و شما مشتریان عزیز را فراهم نماید

بهینه سازی خدمات

یکی از فعالیت های مهمی که شرکت آسانسور داتیس بر آن تاکید دارد.بهینه سازی خدمات و تولید براساس رفع نیاز مشتری است.اعتقاد داریم مشتری برای آنچه نیاز ندارد نباید هزینه اضافه پرداخت کند و با همین دیدگاه دائما در حال تطبیق هر چه دقیق تر نیاز مشتری با محصول تولیدی هستیم.اعتماد همراهان داتیس منجر به افزایش تیراژ تولید و متناسب با آن کاهش هزینه های تولید می شود، و ما خوشحالیم که مشتریان داتیس با ما در این سود شریک باشند.پس محصولاتی تولید می کنیم.که رضایت نصابان آسانسور ، کارشناسان آسانسور ، سازندگان ساختمان و شما مشتریان عزیز را فراهم نماید.
سیستم نجات اضطراری داتیس
سیستم نجات اضطراری

تابلو فرمان داتیس L100 با درایو زیما

تابلو فرمان آسانسور داتیس L100 یکی از انواع تابلو فرمان های آسانسور است.که دارای کیفیت و راندمان مطلوبی است.از نکاتی که در مورد این تابلو فرمان آسانسور حائز اهمیت است قیمت مناسب است.این تابلو فرمان در اکثر پروژه های ساختمان های ۶ ایستگاه و با ظرفیت ۶ نفره مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با درایو زیما طراحی می شود.که تولید آن کاملا بومی است.

این تابلو با کاهش مصرف انرژی تا میزان ۳۰% جزء تابلو فرمان های با مصرف بهینه محسوب می شود.و دارای حرکتی بسیار نرم و ایده آل می باشد.همچنین دارای سیستم اصلاح فاز هوشمند وسیستم موتورسیف دیجیتال دارای LCD است.و جزء محصولات پر فروش شرکت آسانسور داتیس است.

سیستم نجات اضطراری

تابلو فرمان داتیس L100 با درایو زیما

تابلو فرمان آسانسور داتیس L100 یکی از انواع تابلو فرمان های آسانسور است.که دارای کیفیت و راندمان مطلوبی است.از نکاتی که در مورد این تابلو فرمان آسانسور حائز اهمیت است قیمت مناسب است.این تابلو فرمان در اکثر پروژه های ساختمان های ۶ ایستگاه و با ظرفیت ۶ نفره مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با درایو زیما طراحی می شود.که تولید آن کاملا بومی است. این تابلو با کاهش مصرف انرژی تا میزان ۳۰% جزء تابلو فرمان های با مصرف بهینه محسوب می شود.و دارای حرکتی بسیار نرم و ایده آل می باشد.همچنین دارای سیستم اصلاح فاز هوشمند وسیستم موتورسیف دیجیتال دارای LCD است.و جزء محصولات پر فروش شرکت آسانسور داتیس است.
لیست قیمت تابلوفرمان داتیس

لیست قیمت تابلوفرمان های شرکت داتیس

تاریخ بروز رسانی قیمت لیست  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ 

شرح محصولقیمت ویژه در رایا آسانسور
تابلو فرمان داتیس درایو ۷/۵ کیلووات زیما L100 ۱۷/۸۰۰/۰۰۰
تابلو فرمان داتیس درایو ۱۱ کیلووات زیما L200 ۳۷/۷۰۰/۰۰۰
تابلو فرمان داتیس درایو ۷/۵ کیلووات زیما L200 ۳۲/۶۰۰/۰۰۰
کارکدک ۱۸ رشته داتیس ۲/۵۰۰/۰۰۰
UPS سیستم نجات اضطراری ۶/۵۰۰/۰۰۰
  

 

شرکت آسانسور داتیس

تابلو فرمان داتیس L200 با درایو زیما 

یکی دیگر از بهترین محصولات شرکت آسانسور داتیس ، تابلو داتیس L200 با درایو زیما است.این محصول با توان و ظرفیت های مختلفی تولید و به بازار کشور عرضه می شود.تابلو فرمان داتیس L200 به عنوان یکی از تابلو های باکیفیت در صنعت آسانسور کشور مورد استفاده قرا می گیرد. این تابلو به سرعت خطا ها و ایرادهای آسانسور را تشخیص می دهد. سرعت پردازش این تابلو فرمان بالا است. و در کمترین زمان دستورات را به کابین می رساند. تابلو داتیس دارای ابعاد جمع و جوری است. و حمل و نقل و نصب آن بسیار راحت است.

در این محصول از سیستم های مختلفی استفاده می شود. و در مصرف انرژی بسیار بهینه می باشد. یکی از مهمترین سیستم های این تابلو فرمان سیستم نجات اضطراری است.این سیستم در زمان قطعی برق به صورت اتوماتیک وارد عمل می شود.و کابین را به نزدیک ترین طبقه هدایت می کند. و مسافرین حبس شده در کابین را آزاد می کند. وجود این سیستم سبب استقبال بی نظیر استفاده کنندگان از این تابلو فرمان می گردد.

تابلو فرمان داتیس با درایو Extreme

تابلو داتیس با درایو Extreme جزء بهترین محصولات شرکت آسانسور داتیس است.که در سیستم آسانسورهای گیرلس مورد نصب قرار می گیرد.این محصول با توان ۷٫۵ ، ۱۱ و ۱۵ کیلووات طراحی می شود.و قابلیت نصب در بسیاری از پروژه های آسانسور بدون گیربکس را داراست.از نکاتی که در مورد این تابلو حائز اهمیت است : قابلیت کنترل ، آسانسورهای تونلی و با دو درب مجزا و بدون سنسور اضافه است.در این محصول ارتباط برد و درایو به صورت یکپارچه است.ضمن این که این محصول به صورت Close Loop طراحی می شود.
قیمت تابلوفرمان داتیس با درایو اکستریم

سوالات متداول مشتریان

۱- کدام نوع از درایوهای تابلو فرمان داتیس برای آسانسور ساختمان من مناسب است؟

پاسخ سوال ۱ :

بهتر است : پاسخ به این سوال را از نصاب و یا کارشناس آسانسور جویا شویم.چرا که نیاز به اطلاعات کافی و دقیق در مورد ساختمان شما داریم.اما به طور کلی تابلو فرمان هایی با درایو زیما L100 و زیما L200 برای آسانسور های گیربکس دار مورد استفاده قرار می گیرند.و از تابلو داتیس با درایو Extreme برای آسانسورهای بدون گیربکس استفاده می گردد.

۲- از چه توانی از تابلو فرمان ، برای آسانسور ساختمان استفاده نمایم؟

پاسخ سوال ۲ :

در آسانسور توان تابلو فرمان بایستی بیشتر از توان موتور آسانسور باشد..چرا که تابلو فرمان مرکز پردازش اطلاعات و هدایت کننده قطعات آسانسور است.برای مثال در یک آسانسور با موتور گیربکس ۶٫۱ کیلووات از تابلو فرمان ۷٫۵ کیلووات استفاده می شود.

۳- آیا می توان برای آسانسور ساختمانی با موتور گیربکس ۷٫۵ کیلووات از تابلو فرمان ۷٫۵ کیلووات استفاده نمود؟

پاسخ سوال ۳ :

خیر بایستی از تابلو ۱۱ کیلووات برای این آسانسور استفاده شود.

۴- مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش تابلو فرمان چقدر است؟

پاسخ سوال ۴:

گارانتی تابلو فرمان ۲ سال و  مدت زمان خدمات پس از فروش آن ۱۰ سال است.

۵- ارسال و تحویل تابلو فرمان به چه صورت است؟

پاسخ سوال ۵ :

ارسال و تحویل محصول با هماهنگی قبلی صورت می گیرد. و از قبل بایستی حواله انبار توسط مسئول انبار آماده شده باشد.تا حواله خروج صادر شود.ضمن این که مشخصات تحویل گیرنده از قبل بایستی به واحد فروش ارائه داده شود.محل تحویل محصولات جلوی درب انبار مجموعه خواهد بود.

۶- در صورت ارسال تابلو به شهرستان هزینه حمل به چه صورت است؟

پاسخ سوال ۶ :

در صورت ارسال به شهرستان، هزینه حمل محصول از محل انبار شرکت تا باربری مورد نظر شرکت، محاسبه و توسط مشتری پرداخت می گردد.

شماره تماس خرید مستقیم محصولات داتیس

شماره تماس خرید مستقیم محصولات داتیس

کاتالوگ محصولات شرکت داتیس

برای دانلود کاتالوگ شرکت آسانسور الکو روی PDF کلیک نمایید.

error: امکان کپی برداری وجود ندارد.

ارتباط با ما