شرکت فرشباف

موتور به عنوان قلب تپنده هر آسانسور شناخته می شود.این وسیله جزء اجزا گران قیمت آسانسور است.و حدودا یک چهارم قیمت کل پک آسانسور را به خود اختصاص می دهد.شرکت های بزرگ و معتبری در زمینه تولید موتور آسانسور در کشور به فعالیت می پردازند.که یکی از آن ها شرکت آسانسور فرشباف است.این مجموعه جزء شرکت های نامدار و پیشرو در زمینه تولید موتور گیربکس آسانسور در کشور است.که سال هاست در این زمینه به فعالیت می پردازد.

شرکت آسانسور فرشباف

شرکت آسانسور فرشباف جزء شرکت های پیشرو و پیشگام در زمینه تولید موتور گیربکس آسانسور در کشور است.که با بنیادی مهندسی و دانش محور در این زمینه به فعالیت می پردازد.در این مجموعه تولید موتور طبق فرایندهای تولیدی مدرن و اروپایی و همچنین طبق برنامه‏ های کنترل پیشرفته، ساخته می ‏شود.این شرکت با نیاز سنجی مداوم بر طبق اصول و استانداردهای جهانی محصولات خود را به بازار عرضه می کند.و در جهت رفع نیازهای مشتریان و برطرف نمودن آن در تلاش است. افزایش بهره وری و سود همگانی جزء اهداف این مجموعه است.و در این راستا از هیچ تلاشی صرفه نظر نخواهد نمود.
قیمت موتور ایتال پلاس فرشباف

ساخت محصولات در شرکت آسانسور فرشباف

ساخت محصولات در شرکت آسانسور فرشباف از نقشه کشي ، مدل سازی يا به عبارتي از ريشه ای ترين و ابتدايی ترين چرخه توليد گرفته تا تکميل نهايی محصولات برپايه مطالعات تخصصی و به روز مهندسی انجام می گیرد.در نتیجه محصول نهایی استانداردهای لازم را داراست.و مطابق با استانداردهای بین المللی طراحی می شود.خوشبختانه مجموعه فرشباف در حوزه صادرات محصول نیز موفق عمل نموده است.و باعث ارز آوری و جلوگیری از خروج ارز از کشور گردیده است.

قیمت موتور leo فرشباف

کنترل کیفی در مجموعه فرشباف

در مجموعه فرشباف کنترل کیفی محصولات به شکلی پیشرفته و مدرن انجام می گیرد.به طوری که پس از صادر شدن گزارش تست‏ ها که شامل تست هاي ارتعاش، صدا، ترمز، فن ، رنگ، روغن ريزي و … مي باشد، شرایطی را نيز ايجاد نموده ‏ايم تا تمامی موتورهای ساخته شده را با تست‏ های کيفی مختلف و پيشرفته در برج تست مخصوص آزموده و کنترل نماييم.این فرایند طوری ادامه پیدا می کند.که محصول نهایی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. و می توان آن را با بهترین موتورهای گیربکس ساخته شده در کشور مقایسه نمود.رشد و توسعه یک مجموعه زمانی اتفاق می افتد که تمامی کارشناسان آسانسور ، نصابان ، سازندگان ساختمان و مشتریان از محصول نهایی رضایت کامل داشته باشند.در شرکت آسانسور فرشباف این مهم در اولویت قرار می گیرد

کنترل کیفی در مجموعه فرشباف

شرکت آسانسور الکو به منظور ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات ، افزایش بهره وری و بهبود مستمر شناخت نیازهای مشتریان و ارایه محصولات و خدمات با کیفیت به آنان را جزء اولویت های خود می داند.و در این راه از هیچ تلاشی چشم پوشی نخواهد کرد.این مجموعه برای کاهش آلودگی های زیست محیطی و خطرات ایمنی نیز اقدامات گسترده ای را انجام می دهد.و با توسعه زیر ساخت ها و استفاده از روش هاو تکنولوژی نوین در کلیه بخش های شرکت ، رشد و توسعه مجموعه و حضور در بازارهای جهانی را یک نیاز اساسی برای خود قلمداد می کند.
قیمت موتور leo فرشباف
خرید موتور ایتال پلاس 6.1کیلووات فرشباف

قیمت موتور آسانسور فرشباف

امروزه شاهد روند صعودی قیمت ها در اکثر صنایع هستیم.صنعت آسانسور نیز از آن مستثنی نیست.با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه ، افزایش قیمت ارز و روند صعودی تقاضا شاهد افزایش قیمت قطعات آسانسور هستیم.قیمت موتور آسانسور فرشباف نسبت قیمت موتورهای آسانسور مشابه ، دارای قیمتی تعادلی و مناسب است.این مجموعه نیازهای بازار را شناسایی نموده و در جهت رفع نیازها می کوشد.شرکت آسانسور فرشباف نظارت بر روند کیفی تولیدات را در اولویت قرار می دهد.و محصولاتی با کیفیت و متناسب با نیازهای مشتریان را به بازار عرضه می نماید.
خرید موتور ایتال پلاس 6.1کیلووات فرشباف

قیمت موتور آسانسور فرشباف

امروزه شاهد روند صعودی قیمت ها در اکثر صنایع هستیم.صنعت آسانسور نیز از آن مستثنی نیست.با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه ، افزایش قیمت ارز و روند صعودی تقاضا شاهد افزایش قیمت قطعات آسانسور هستیم.قیمت موتور آسانسور فرشباف نسبت قیمت موتورهای آسانسور مشابه ، دارای قیمتی تعادلی و مناسب است.این مجموعه نیازهای بازار را شناسایی نموده و در جهت رفع نیازها می کوشد.شرکت آسانسور فرشباف نظارت بر روند کیفی تولیدات را در اولویت قرار می دهد.و محصولاتی با کیفیت و متناسب با نیازهای مشتریان را به بازار عرضه می نماید.
لیست قیمت موتور آسانسور فرشباف

لیست قیمت موتورهای های شرکت فرشباف

تاریخ بروز رسانی قیمت لیست  1403/04/04 

شرح محصولقیمت ویژه در رایا آسانسور
موتور ساسی فرشباف 6.1 کیلووات 6نفره64/700/000
موتور ساسی فرشباف 7.3 کیلووات 8نفره69/700/000
موتور ساسی فرشباف 9.2 کیلووات 10 نفره85/000/000
موتور ایتال فرشباف 6.1 کیلووات 6نفره63/800/000

 

مزایای محصولات شرکت فرشباف

محصولات شرکت آسانسور فرشباف مبتنی بر نیاز مشتریان و نسبت به اقتصاد جامعه به تولید می رسند.بنابراین از قیمتی مناسب و اقتصادی برخوردار هستند.در این مجموعه کيفيت برتر، راندمان ايده آل و خدمات کامل باعث افزایش عمر مفید محصول می شود.و باعث می شود : مشتریان با آسودگی کامل نسبت به خرید اقدام نمایند.محصولات فرشباف با برترين مواد اوليه، قطعات و تجهيزات توليد مي‏ شوند و نتيجه آن همواره راندمان و بازده بالاست.در این مجموعه کيفيت، حرف اول را مي زند و اين واقعيت يقينا براي شما در خريدهايتان از مجموعه فرشباف ملموس تر خواهد شد

خدمات پس از فروش مجموعه فرشباف

در هر شرکت تولیدی معتبر یکی از اولویت های اساسی توجه به موضوع گارانتی و خدمات پس از فروش است.در این راستا در شرکت آسانسور فرشباف علاوه بر اين که واحد تخصصي براي خدمات پس از فروش وجود دارد. هر کدام از پرسنل هم به تنهايي خود را به عنوان واحد خدمات پس از فروش تلقي می شوند. و همين باعث پويايي همکاری در ساخت موتورهايي بي رقيب از نظر کيفي، مالي و خدمات پس از فروش بين ظير گرديده است که کاملا جواب گوي بازار داخلي و بين المللي مي‏ باشد.بر آن هستیم تا باکیفیت ترین محصولات را با عمر مفید طولانی و خدمات پس از فروش معتبر به مشتریان عرضه نماییم.

برخی از محصولات شرکت فرشباف:

موتور آسانسور ساسی فرشباف 

موتور آسانسور ساسی فرشباف  محصولی جدید از مجتمع صنعتی فرشباف است.که از کیفیت و بازده بالایی برخوردار است.این محصول با ابعادی فشرده قابلیت نصب در موتورخانه با ابعاد کوچک را داراست.و در پروژه های مختلف نصب و راه اندازی آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد.از ویژگی های این موتور آسانسور می توان به ابعاد فشرده و جمع و جور ، قابليت نصب و قرارگيری در حالت‏ های ۲ گانه و ظرفيت بار استاتيکی بالا را نام برد.این محصول با قیمت مناسب و ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر به سراسر کشور عرضه می گردد.

موتور آسانسور ایتال فرشباف

یکی دیگر از محصولات شرکت آسانسور فرشباف ، موتور آسانسور ایتال فرشباف است.این موتور گیربکس يکي از کاربردی ‏ترين موتورهای ساخته شده در کشور است.که برگرفته و مطابق با موتور آسانسور ایتال ایتالیا طراحی شده است.و با دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر به سراسر کشور عرضه می گردد.این محصول از راندمان بالایی برخوردار بوده و با کیفیت حرکتی مناسب طراحی شده است.از نکاتی که در مورد این موتور آسانسور حائز اهمیت است : بازده بالا ، طراحی به روز و مطابقت آن با شرایط جغرافیایی کشور است.

خرید موتور لئو فرشباف

سوالات متداول مشتریان

۱-  از کدام مدل موتور گیربکس آسانسور فرشباف برای آسانسور ساختمان استفاده نمایم؟

پاسخ سوال ۱

دوست عزیز موتور آسانسور به دو صورت ۳VF و AC2 ساخته می شود.که در هنگام خرید با توجه به نظر نصاب یا کارشناسان آسانسور بایستی نوع آن را انتخاب نمود.

۲- آیا می توان برای آسانسور ساختمان ۸ ایستگاه از موتور با توان ۶٫۱ کیلووات استفاده نمود؟

پاسخ سوال ۲

خیر بایستی از موتور آسانسور ۷٫۳ کیلووات استفاده کرد.

۳- مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش موتور آسانسور فرشباف چقدر است؟

پاسخ سوال ۳

موتور آسانسور فرشباف دارای ۲ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش معتبر است.

۴- ارسال و تحویل محصولات به چه صورت است؟

پاسخ سوال۴

ارسال و تحویل محصول با هماهنگی قبلی صورت می گیرد. و از قبل بایستی حواله انبار توسط مسئول انبار آماده شده باشد.تا حواله خروج صادر شود.ضمن این که مشخصات تحویل گیرنده از قبل بایستی به واحد فروش ارائه داده شود.محل تحویل محصولات جلوی درب انبار مجموعه خواهد بود.

۵- در صورت ارسال قطعات به شهرستان هزینه حمل به چه صورت است؟

پاسخ سوال ۵

در صورت ارسال به شهرستان، هزینه حمل محصول از محل انبار شرکت تا باربری مورد نظر شرکت، محاسبه و توسط مشتری پرداخت می گردد.

۶- چه طور می توانم از تخفیف ویژه شرکت استفاده نمایم؟

پاسخ سوال ۶

شرکت تخفیف ویژه ای را برای مشتریانی که به صورت پک کامل خرید می کنند ، در نظر گرفته است.که بایستی برای اطلاعات بیشتر با واحد فروش مجموعه در ارتباط باشید.

شماره تماس خرید مستقیم محصولات فرشباف

شماره تماس خرید مستقیم محصولات فرشباف

کاتالوگ محصولات شرکت فرشباف

برای دانلود کاتالوگ شرکت آسانسور فرشباف روی PDF کلیک نمایید.

ارتباط با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.