قیمت آسانسور

آسانسور هیدرولیک چیست؟

در یک تعریف کلی آسانسور هیدرولیک نوعی از آسانسور است. که تحت تاثیر مایع تحت فشار و توسط جک هیدرولیکی به حرکت در می آید. منظور از هیدرولیک تولید، انتقال و تبدیل نیرو توسط مایع تحت فشار است. و به همین دلیل این مدل از آسانسور با نام هیدرولیک شناخته می شود. در حال حاضر این مدل از آسانسور در بسیاری از پروژه های نصب و راه اندازی آسانسور در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از آسانسور دارای یک اتاق ماشین است که در آن پمپ، مایع و موتور قرار می‌گیرند. بنابراین نیازی به موتورخانه در بالای چاهک آسانسور نیست.

به اعتقاد بسیاری از کارشناسان و متخصصین در زمینه آسانسور ، آسانسورهای هیدرولیک جزء ایمن ترین نوع آسانسورها محسوب می شوند. و سقوط در این آسانسورها تقریبا غیر ممکن است. این نوع از آسانسور از محدودیت سرعت برخوردار است. و نمی توان از آن در ساختمان های مرتفع استفاده نمود. به لحاظ کیفیت حرکتی ، این نوع از آسانسورها ، از حرکتی نرم و روان و بدون هیچ گونه صدا و لرزش برخوردار هستند.

خرید آسانسور هیدرولیک

مکانیزم حرکتی آسانسور هیدرولیک

 نحوه بالا رفتن کابین در آسانسور هیدرولیک به این صورت است که پمپ وظیفه انتقال مایعات از مخزن به داخل لوله منتهی به سیلندر را بر عهده دارد. زمانی که شیر باز می شود مایع تحت فشار مسیر کمترین مقاومت را طی می‌کند و به مخزن سیال برمی‌گردد. زمانی که شیر بسته می شود. مایع تحت فشار جایی ندارد جز رفتن به سیلندر. با جمع شدن مایعات در سیلندر، پیستون را به سمت بالا هل می دهد. و در نهایت کابین به سمت بالا حرکت می کند. 

در هنگام پایین آمدن ، سیستم کنترل آسانسور وظیفه ارسال سیگنال به سوپاپ را بر عهده دارد. کارکرد سوپاپ توسط یک سوئیچ شیر برقی انجام می گردد. هنگامی که سلونوئید شیر را باز می‌کند، مایعی که در سیلندر جمع شده است می‌تواند به داخل مخزن مایع خارج شود. وزن سیستم حرکتی (ماشین) و محموله روی پیستون فشار می‌آورد و همین امر مایع را به داخل مخزن سوق می‌دهد. بخش حرکتی کم کم به سمت پایین می‌آید. برای متوقف کردن ماشین در یک طبقه پایینی، سیستم کنترل دوباره شیر را به همان صورت گفته شده می‌بندد.

 

 

خرید آسانسور هیدرولیک
بهترین آسانسور هیدرولیک

مزیت های آسانسور هیدرولیک

به طور کلی آسانسورهای هیدرولیک از سطح ایمنی بالایی برخوردار هستند. و احتمال سقوط در آن ها بسیار محدود است. در این گونه از آسانسورها به دلیل حذف وزنه تعادل فضای بیشتری به فضای مفید ساختمان افزوده می شود. این نوع از آسانسورها نیازی به موتورخانه ندارند. از طرف دیگر سازه های فلزی نیز در این مدل از آسانسور کاهش پیدا می کند. آسانسورهای هیدرولیک گزینه ای مناسب برای جابجایی بار با ظرفیت بالا است. از سوی دیگر این نوع از آسانسور از بازده مطلوبی برخوردار است. و در مصرف انرژی تا حد زیادی صرفه جویی می شود. دلیل آن هم این است که در هنگام پایین آمدن کابین موتور خاموش است. و با استفاده از نیروی جاذبه زمین این کار انجام می شود. 

گفتنی است : به دلیل حذف کادر وزنه این مدل از آسانسور دارای کیفیت حرکتی مناسب تر و بدون صدا و لرزش است. دسترسی آسان سرویس کار آسانسور به موتور خانه در زمان سرویس و مواقع اضطراری از مزایای دیگر این مدل از آسانسور است. در این نوع از آسانسور امکان تنظیم سرعت بوسیله شیر کنترل هیدورلیکی وجود دارد. که به مراتب کم هزینه تر و ایمن تر از آسانسورهای کششی VVVF می باشد. شما می توانید : با مراجعه به لینک کارسلینگ آسانسور هیدرولیک با این محصول نیز آشنا شوید.

HYDRAULIC ELEVATOR

لوکس و لاکچری

یکی از بهترین دلایل نصب آسانسور در خانه ،ایجاد یک فضای لاکچری و منحصر به فرد است.

تضمین راحتی در آینده

با انتخاب نصب آسانسور در زمان حال، می توانید مطمئن شوید که خانه شما برای آینده کاملا آماده است.

افزایش ارزش منزل مسکونی

اگر فکر می کنید که در آینده ممکن است دوست داشته باشید خانه خود را بفروشی، بهتر است در خانه خود تغییری مثبت ایجاد کنید تا قیمت فروش آن بیشتر شود.

بهبود ایمنی

می توانید با استفاده از رمز عبور آسانسور دسترسی به برخی از طبقات را محدود کنید و از این طریق خانه خود را ایمن تر کرده و از مزاحمت ها جلوگیری کنید.

ارتباط با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.