FOOD ELEVATOR

خرید آسانسور غذابر

آسانسور غذابر

معمولا در رستوران ها ، فست فودها ، هتل ها و… برای جابه جایی و حمل ملزوماتی مانند ظروف ، بسته های کوچک ، غذا و… از وسیله ای به نام آسانسور غذابر استفاده می گردد. این وسیله نو عی بالابر است که برای حمل و جابه جایی وسایل و ملزومات کوچک و با ابعاد کم و محدود طراحی می شود. و اشخاص نباید از این نوع آسانسور استفاده کنند.  

آسانسور غذابر با ارتفاع 1.2 متر طراحی می شود. و سطح کف بالابر یک متر مربع است. با توجه به این مکانیزم و سازوکار ، حمل بارهای سنگین در این نوع از آسانسور ممکن نیست. و در صورت حمل چنین بارهایی باعث خسارات و زیان های در بلندمدت می شود. گفتنی است : سطح دسترسی به کابین آسانسور غذابر را بر اساس نوع استفاده آن، از تراز کف تمام شده 80 سانتیمتری از کف می توان طراحی کرد. گفتنی است : این مدل از آسانسورها نیازی به وجود موتورخانه در بالای ساختمان ندارند. ضمن این که هزینه های تعمیر و نگهداری آن نیز اندک و محدود است. به طور معمول بهتر است : ماهی یکبار توسط یک سرویسکار مورد بازبینی و چکاپ قرار گیرند. این مدل از آسانسور غذابر از عمر مفید و راندمان بالایی برخوردار هستند. و با خیالی آسوده تا سالیان طولانی می توان از آن ها استفاده نمود.

قیمت آسانسور غذابر

ویژگی های آسانسور غذابر

طراحی و مکانیزم آسانسورهای غذابر طوری است که در مواقع مختلف برای حمل و جابه جایی ملزومات با ابعاد و حجم کم گزینه ای مناسب است. این مدل از بالابر از حرکتی نرم و بدون صدا و لرزش برخوردار است. و نیازی یه فضای موتوخانه و جاله آسانسور ندارد. از مزایای آسانسور غذابر ، قیمت مناسب و به صرفه ، ایمنی بالا و نصب و راه اندازی آسان را می توان نام برد.گفتنی است : از ویژگی های بارز آسانسور غذابر ، راه اندازی با برق تک فاز است. گفتنی است : زمانی که کفی بالابر در حال حرکت در قسمت پایین است. موتور در حالت خاموش می باشد. به همین دلیل تا حد زیادی در مصرف برق صرفه جویی می شود. یکی دیگر از مزایای آسانسور غذابر ، امکان نصب سیستم نجات اضطراری است. که در هنگام قطع برق بالابر را تا لول طبقه هدایت می کند. 

قیمت آسانسور غذابر
بهترین آسانسور غذابر

مکانیزم آسانسور غذابر

آسانسورها دارای انواع مختلفی هستند. و با توجه به نوع کاربری ، ظرفیت ، کورس حرکتی و… در پروژه های مختلف مورد نصب قرار می گیرند. در یک دسته بندی آسانسور غذابر جزء آسانسورهای هیدرولیک محسوب می شوند. که کیفیت حرکتی مناسبی برخوردار هستند. مکانیزم حرکتی این مدل از آسانسورها به این صورت است که با فشار روغن  آسانسور جابه جا می شود. در واقع فشاری که روغن به سیلندر و پیستون وارد می کند، از طریق پمپ های مخصوص اعمال فشار به روغن، شیرهای صنعتی یا موتور اعمال می شود. فشاری که روغن به پیستون وارد می کند باعث می شود تا کابین به سمت بالا و پایین یعنی در مسیر عمودی انتقال یابد.

گفتنی است : یکی از مزایای استفاده از آسانسور غذابر بی تردید عدم نیاز به برق سه فاز است. این در حالی است که آسانسورهای دیگر برای جابجایی و عملکرد صحیح خود هزینه ای برای خریدار و صاحب ساختمان به وجود می آورند تا برق سه فاز برای حرکت کابین تامین شود. این موضوع به دلیل هیدرولیک بودن این دسته از بالابرهاست که سبب محبوبیت این آسانسورها به شمار می آید. شما می توانید : با مراجعه به لینک ریل آسانسور هیدرولیک با قیمت و مشخصات فنی این محصول بیشتر آشنا شوید.

ارتباط با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.