لیست قیمت بازرگانی موسی خانی
لیست قیمت بازرگانی موسی خانی | فروش انواع قطعات آسانسور|

یکی از شرکت هایی که در حوزه صنعت آسانسور در کشور در حال فعالیت می باشد، شرکت بزرگ موسی خانی است. این شرکت با بیش از دو دهه حضور موفق در این صنعت بزرگ، یکی از بزرگترین و نام آورترین شرکت های وارد کننده قطعات معتبر آسانسور می باشد. موسی خانی با پخش قطعات باکیفیت آسانسور به سراسر کشور گام های بلندی در بازار صنعت آسانسور برداشته است. هدف اصلی این شرکت کسب و حفظ رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان است. نمایندگی شرکت های مونته فرو، فرماتور، شیندلر،سیکور، آلبرتوساسی، ویتور و مونتاناری در اختیار این شرکت بزرگ است. این نمایندگی با تنظیم  لیست قیمت بازرگانی موسی خانی انتخاب قطعات را برای مشتریات آسان تر نموده است.

[av_notification title=’فروش ویژه بازرگانی موسی خانی ‘ icon_select=’yes’ icon=’uf232′ font=’entypo-fontello’ close_btn=” cookie_lifetime=’60’ color=’green’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ border=” size=’large’ custom_class=” av_uid=’av-usexow’ admin_preview_bg=”]
برای ارتباط با واحد فروش از طریق واتس آپ به شماره 09194438618 پیام دهید و درخواست خود را بفرستید .همکاران ما در کوتاه ترین زمان پاسخگو شما میباشند از صبر و شکیبایی شما متشکریم.
[/av_notification]

لیست قیمت بازرگانی موسی خانی

آسانسور یکی از بخش های مهم در ساختمان های امروزی است که با وجود آن تردد در ساختمان ها آسان ترشده است. آسانسور علاوه بر حمل و نقل آسان، باید حافظ جان مسافرین نیز باشد. ساخت یک آسانسور مناسب دغدغه ی بزرگ سازندگان ساختمان می باشد. آنان برای طراحی و نصب آسانسور ایده آل با شرکت های مختلف آسانسوری مشورت نموده و کیفیت و قیمت قطعات و خدمات آنها را با هم مقایسه کرده و در نهایت بعد از کسب اطمینان از اعتبار شرکت مربوطه با آن قراردادی را در جهت ساخت آسانسور و خدمات رسانی می بندند.

موضوع مهمی که می تواند دلیل محکمی برای اعتبار شرکت های ارائه دهنده خدمات آسانسور باشد، تعداد پروژه های اجرا شده توسط همان شرکت ها است. ناگفته نماند که شرکت مخاطب قرارداد باید حتما دارای مجوز طراحی و مونتاژ از سوی وزارت صنایع و معادن و همچنین گواهی عضویت در سندیکای آسانسور باشد. انتخاب آسانسور و قطعات آن از حساسیت بالایی برخوردار است. پیشنهاد ما برای اطلاع دقیق از قیمت های قطعات آسانسور مراجعه به لیست قیمت بازرگانی موسی خانی است.

لیست قیمت  قطعات بازرگانی موسی خانی

شرکت آسانسور موسی خانی در سال 1374 تأسیس شده است. این شرکت یکی از بزرگترین وارد کننده های قطعات آسانسور خارجی به کشور می باشد. موسی خانی با واردات و توزیع قطعات به سراسر کشور یکی از پرفروش ترین بازرگانی های آسانسور در ایران است که توانسته با فروش بالای لوازمات آسانسور نیاز های بازار را تا حد امکان پاسخگو و در خواست های مشتریان را تأمین نماید. موسی خانی با بکارگیری نیرو های متخصص و با تجربه در بخش فروش، با یک برنامه ریزی مدون و بازاریابی حرفه ای توانسته جایگاه بلندی را در بازار صنعت آسانسور به خود اختصاص دهد. این بازرگانی با پشتیبانی قوی از شرکت های معتبر تولید کننده قطعات آسانسور، بهترین و معتبرترین قطعات را به سراسر کشور ارسال می کند. 

همچنین با ارائه خدمات گسترده، آرامش و امنیت خاصی را برای استفاده کنندگان به ارمغان می آورد. تمامی قطعاتی که این شرکت آسانسور به کشور وارد می کند، دارای استاندارد های بین المللی بوده از سوی شرکت های نام آور و مشهور ایتالیایی، اسپانیایی، و آلمانی می باشد. بازرگانی موسی خانی محصولات خود را با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت در اختیار متقاضیان قرار می دهد. برای تهیه لوازمات آسانسور پیشنهاد می کنیم که به این بازرگانی مراجعه نموده و از لیست قیمت قطعات بازرگانی موسی خانی دیدن نمایید. این بازرگانی با ارائه مناسب ترین قیمت ها خرید مقرون به صرفه ای را برای شما رقم خواهد زد.

لیست قیمت بازرگانی موسی خانی

 

لیست قیمت آسانسور بازرگانی موسی خانی

امروزه آسانسور یکی از ملزومات ساختمان ها می باشد. با وجود آسانسور مشکلات تردد در ساختمان ها کمتر شده و با حمل و نقل آسان، آرامش بیشتری در ساختمان ها احساس می شود. آسانسور ها در انواع مختلفی طراحی و ساخته می شوند. آسانسور های هیدرولیک ، کششی، مغناطیسی و … که هر کدام بنا بر نوع ساختمان و ارتفاع آن بکار برده می شوند. 

انواع آسانسور براساس نوع ساختمان

  • آسانسور های بیمارستان
  • آسانسور های مسکونی
  • آسانسور های صنعتی
  • آسانسور های کشاورزی
  • آسانسور های مخصوص پارکینگ

با دسترسی به لیست قیمت بازرگانی موسی خانی راحت تر به انتخاب انواع آسانسور خواهید پرداخت.

لیست قیمت بازرگانی موسی خانیانواع آسانسور براساس ارتفاع ساختمان

1-ساختمان های کم ارتفاع

آسانسور های هیدرولیک

2-ساختمان های با ارتفاع متوسط

آسانسور های گیربکس

3-ساختمان های با ارتفاع بلند

آسانسور های گیرلس

لیست قیمت بازرگانی موسی خانی

لیست قیمت آسانسور هیدرولیک بازرگانی موسی خانی

آسانسور هیدرولیک با نیروی فشار روغن کار می کند. در واقع می توان این گونه استنباط کرد که سیستم های هیدرولیک سیستم هایی هستند که در آنها فشار روغن نیروی لازم را فراهم می کند. نکته ای که در مورد این آسانسور ها حائز اهمیت است افزایش ایمنی و کاهش خطر سقوط کابین به دلیل استفاده از جک است. از لحاظ قیمتی آسانسور هیدرولیک نیز براساس ظرفیت ، ابعاد ، تعداد توقف ، نوع قطعات و سایر موارد اندازه گیری می گردد. باید دانست از آسانسور هیدرولیک در شرایطی که فضای کافی وجود نداشته باشد می توان استفاده نمود.

از آنجایی که در آسانسور های هیدرولیک قطعات کمتری بکار می رود، آسان تر نصب شده و در مواقع خرابی، در کمترین زمان مشکل برطرف می شود. با وجود قطعات کمتر این آسانسورها قیمت پایین تری نسبت به آسانسور های کششی خواهند داشت. ساخت این آسانسور از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه می باشد. در بازرگانی موسی خانی برای انتخاب آسانسور به لیست قیمت آسانسور بازرگانی موسی خانی توجه نمایید.

قیمت آسانسور کششی

در این نوع آسانسور نیروی محرکه توسط یک موتور الکتریکی ایجاد می شود. به طور معمول این قطعه (موتور الکتریکی) در موتورخانه و بالای چاه آسانسور نصب می شود. معمولا از آسانسور های کششی در ساختمان های با ارتفاع متوسط و یا بلند استفاده می شود. ناگفته نماند که سرعت آن ها از آسانسور های هیدرولیک بیشتر می باشد. با وجود وزنه تعادل در آسانسور های کششی، این نوع آسانسور بسیار کارآمدتر از قبل شده است. ساخت این آسانسور ها نیاز به قطعات مختلفی دارد ، از این رو طراحی و ساخت آنها پیچیده و عیب یابی از آنها کمی مشکل است.

وجود قطعات بیشتر باعث قیمت بالاتر آن ها در مقایسه با آسانسور های هیدرولیک شده است. باید دانست که در انتخاب قطعات این نوع آسانسور ها باید بسیار دقت نموده تا آسانسور ایده آلی داشته باشیم. بترین قطعات را در بازرگانی موسی خانی جستجو نموده و از لیست قیمت بازرگانی موسی خانی غافل نشوید. 

عوامل مؤثر در تعیین قیمت آسانسور

برخی از افراد از روش تعیین قیمت آسانسور ها آگاهی لازم را ندارند. باید دانست که قیمت آسانسور بستگی به عواملی چون ظرفیت آسانسور، نوع آسانسور، قطعات بکار رفته در آسانسور، عمر مفید ساختمان و سایر موارد دارد. مطمئنا هر چه ظرفیت آسانسور بیشتر باشد بهای تمام شده آن بیشتر می باشد. همچنین باید دانست که آسانسور در انواع مختلفی از جمله کششی، هیدرولیک، گیرلس و روملس  ساخته می شود که هر کدام از این آسانسور ها با توجه به قطعات مورد استفاده در آن ها و نیز شیوه راه اندازی دارای قیمت های متفاوتی می باشند.

قطعاتی که در آسانسور بکار برده می شود همانند موتور های ایتالیایی ، ریل های اسپانیایی، چینی و ترکی و نیز درب های لولایی یا اتوماتیک ایرانی باتوجه به کیفیت و کارایی آن ها در تعیین قیمت آسانسور ها مؤثر می باشند. باید توجه نمود آسانسوری که در زمان ساخت ساختمان طراحی و ساخته می شود نیاز به قطعات کمتری در مقابل ساخت آسانسور ساختمان های قدیمی دارد. این موضوع نیز در تعیین قیمت آسانسور دارای اهمیت است. در تعیین لیست قیمت آسانسور، بازرگانی موسی خانی تمامی جوانب را سنجیده و در نهایت قیمت مناسب و منصفانه ای ارائه می دهد.

نمایندگی فروش بهترین برندهای موتور آسانسور

شرکت موسی خانی با پشتیبانی از شرکت های معتبر تولید کننده موتور آسانسور از جمله شرکت آلبرتوساسی، شرکت مونتاناری، شرکت سیکور، شرکت ویتور و … بهترین موتور های آسانسور را با مناسب ترین قیمت به سراسر ایران ارسال می کند. تمامی موتور های موسی خانی با استاندارد های بین المللی و نیز با گارانتی معتبر 2 ساله و خدمات پس از فروش 5 ساله به مشتریان عرضه می شود. 

نمایندگی فروش موتور آسانسور آلبرتو ساسی ایتالیا

 موتور های گیربکسی: ( مدل های لئو ، تورو ، مودی ،  MF48  ، MF84 و … ) 

موتور های گیرلس: ( مدل های G200 ، G300 )

نمایندگی فروش موتور آسانسور آلبرتوساسی اسپانیا

( مدل های S58 ، S48 ، S48-S ، S38 ، S38-S )

این نمایندگی با ارائه لیست قیمت بازرگانی موسی خانی انتخاب را برای شما آسان تر نموده است.

نمایندگی فروش موتور آسانسور ویتور آلمان

موتور های گیرلس: ( مدل هایWSG-S1  ، WSG-S2 ، WSG-TR )

نمایندگی فروش موتور آسانسور مونتاناری ایتالیا

موتور های گیربکسی: ( M76 ، M73 )

نمایندگی فروش موتور آسانسور سیکور (الکمپ) ایتالیا

موتور های گیربکسی: ( مدل های MR12 ، MR13 ، MR14 ، MR16 )

نمایندگی فروش انواع ریل آسانسور

موسی خانی با واردات بهترین برندهای ریل آسانسور توانسته نیاز بازار به این قطعه مهم در آسانسور را تأمین کند. این نمایندگی با درصد بالای فروش ریل آسانسور یکی از بزرگترین نمایندگی های ریل آسانسور در کشور شناخته شده است. 

نمایندگی فروش ریل آسانسور مونته فرو ایتالیا

ریل های T5 ، T9 ، T16 

فروش بهترین ریل های شرکت مونته فرو ایتالیا با بالاترین کیفیت و مقاومت در برابر ضربه و فشار. بازرگانی موسی خانی این اطمینان را به شما می دهد که با خرید این ریل آسانسور، نگران ایجاد کجی و انحنا در آن در هنگام حمل و نقل و نصب نخواهید بود. 

نمایندگی فروش درب آسانسور ایتالیایی

نمایندگی موسی خانی تمامی مدل های درب سلکوم ایتالیا را بصورت مستقیم به کشور وارد نموده و آنها را با نازل ترین قیمت به فروش می رساند. درب های سلکوم ایتالیا دارای مقاومت بالایی در براب  ضربه و فشار بوده به همین منظور از طول عمر بالایی برخوردار می باشند. با مشخصات کامل درب های سلکوم ایتالیا در لیست قیمت بازرگانی موسی خوانی آشنا شده و آنها را به صورت اصل دریافت خواهید نمود.

فروش درب های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ایتالیا در بازرگانی موسی خانی.

نمایندگی فروش پکیج های آسانسور

شرکت موسی خانی با فروش پکیج های کامل و باکیفیت آسانسور و نصب دقیق آنها، امنیت و آرامش ویژه ای را در ساختمان های شما رقم می زند. این نمایندگی انواع پکیج های آسانسور خانگی 2 نفره، اداری، تجاری و مسکونی  2، 3، 4، 5، 6 طبقه را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به فروش می رساند. 

قیمت آسانسور های گیربکسی و گیرلس

در آسانسور گیربکس یک دستگاه گیربکس به موتور اصلی آسانسور متصل است. این آسانسور قابلیت حرکت تا سرعت های بالاتر از 500 فوت در دقیقه را دارا می باشند. در آسانسور گیرلس یک چرخ بطور مستقیم به موتور اصلی آسانسور متصل است. این آسانسور قابلیت حرکت تا سرعت های بالاتر از 2000 فوت در دقیقه را دارد. باید دانست که قیمت آسانسور های گیرلس نسبت به آسانسور های گیربکسی بالاتر است و این نیز می تواند به دلیل مصرف انرژی کمتر و سرعت بالاتر آن باشد.

مشکلات مرتبط با افزایش قیمت در صنعت آسانسور

همانطور که گفته شد در سال های اخیر شاهد تغییراتی در قیمت آسانسورها بودیم. این تغییرات بسیار نگران کننده و ناخوشایند است. زیرا با تغییر قیمت ها این صنعت بزرگ دچار مشکلات فراوانی خواهد شد. برای مثال با افزایش قیمت برخی از قطعات آسانسور بسیاری از سازندگان ساختمان به علت نداشتن توانایی مالی ساختمان را نیمه کاره رها می کنند. موضوع تقلبات ، سوء استفاده ها و جوسازی ها را نباید دست کم گرفت. بسیاری از افراد سودجو با فروش قطعه های تقلبی به جای نمونه های اصلی سعی در سوء استفاده از افراد ناآگاه را دارند.  از آنجایی که آسانسور از قطعات زیادی ساخته می شود به راحتی می توان نمونه های تقلبی تولید کرده و با تبلیغات گسترده  مثلا در سایت های مختلف اینترنتی آنان را فروخت.

برخی از افراد از این موضوع آگاهی کامل نداشته و به علت گرانی به سمت قطعات تقلبی

مایل شده و آن ها را با قیمت های پایین تری خریداری می کنند.

حال باید به این نکته توجه نمود که اگر این قطعات در نصب آسانسور ها بکار برده شوند،

چقدر دوام خواهند داشت و آیا خطری امنیت استفاده کنندگان را تهدید نخواهد کرد؟

بهتر است هوشیار بوده و قبل از تهیه قطعات

حتما از اصالت و استاندارد آنان مطمئن شده و بعد اقدام به خرید نمایید.

زیرا موضوع اصالت قطعات از قیمت آنها مهم تر است.

بنابراین تنها به فروشگاه ها و مراکز تجاری اکتفا نکرده و

حتما از بازرگانی ها و نمایندگی های معتبر قطعه یا قطعات مورد نظر را تهیه نمایید. 

 

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری