لیست قیمت درب حریری
لیست قیمت درب حریری | نمایندگی فروش درب حریری

درب آسانسور حریری یکی از معتبر ترین برندهای درب اتوماتیک آسانسور ساخته شده در داخل کشور است.لیست قیمت درب حریری برای بسیاری از سازندگان ساختمان و نصابان آسانسور دارای اهمیت است.این درب سال هاست در کشور تولید می گردد و در بسیاری از پروزه های نصب و راه اندازی آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد.مجموعه رایا آسانسور به عنوان نمایندگی فروش درب حریری ، این محصول را به صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار مشتریان در سراسر کشور قرار می دهد.

لیست قیمت درب حریری

در سال های اخیر به دلیل نوسانات بازار ارز ، تغییر قیمت آهن ، فولاد و دیگر آلیاژ های مورد استفاده در درب های آسانسور ، شاهد تغییرات در لیست قیمت قطعات آسانسور به ویژه درب آسانسور هستیم.

لیست قیمت درب حریری به سازندگان ساختمان این امکان را می دهد تا با قیمت این محصول آشنا شده و خریدی مناسب از نمایندگی های فروش این محصول داشته باشند.شرکت درب حریری با سابقه طولانی در تولید درب اتوماتیک و نیمه اتوماتیک آسانسور عرضه کننده درب های تلسکوپی و سانترال به صورت دو لته و سه لته است.

لیست قیمت درب حریری تلسکوپی

درب تلسکوپی آسانسور از یک سمت به سمت دیگر باز می شود.و در لیست قیمت درب حریری جزء پر فروش ترین مدل ها به شمار می رود.این درب به صورت دولته و سه لته با ارتفاع ۲ تا متر در کشور عرضه می گردد.

باید به این نکته توجه نمود:

درب تمام اتوماتیک آسانسور از پر کاربرد ترین اجزای هر آسانسور بوده و کیفیت کارکرد آن تاثیر بسزایی در عملکرد و راندمان کار آسانسور بجا می گذارد، لذا انتخاب نوع با کیفیت و با پشتیبانی مناسب آن می تواند تا حد زیادی از مشکلات آسانسور جلوگیری نماید.

لیست قیمت درب حریری

تاریخ بروز رسانی آذر ۹۹

درب تمام اتوماتیک تلسکوپی
سایز رنگ درب طبقه درب کابین
۷۰CM الکترو استاتیک ۵٫۰۵۰٫۰۰۰ ۷٫۵۴۰٫۰۰۰
۸۰CM الکترو استاتیک ۵٫۲۵۰٫۰۰۰ ۷٫۷۶۰٫۰۰۰
۹۰CM الکترو استاتیک ۵٫۶۰۰٫۰۰۰ ۷٫۹۷۰٫۰۰۰
۱۰۰CM الکترو استاتیک ۵٫۹۶۰٫۰۰۰ ۸٫۳۹۰٫۰۰۰
۱۱۰CM الکترو استاتیک ۶٫۴۵۰٫۰۰۰ ۸٫۷۱۰٫۰۰۰
۱۲۰CM الکترو استاتیک ۶٫۸۶۰٫۰۰۰ ۹٫۱۲۰٫۰۰۰
۱۳۰CM الکترو استاتیک ۷٫۱۰۰٫۰۰۰ ۹٫۳۸۰٫۰۰۰

لیست درب حریری سانترال

درب های اتوماتیک سانترال از وسط به دو سمت باز می گردد.و در لیست قیمت درب حریری با عرض ۷۰ تا ۱۳۰ سانتی متر به بازار عرضه می گردد.

باید به این نکته توجه نمود مرحله دوم در نصب آسانسور نصب درب های آسانسور می باشد. باید در هنگام نصب درب آسانسور دقت زیادی انجام پذیرد، زیرا کمترین بی دقتی ممکن است موجب تحمیل زیان های مالی و جانی فراوانی شود.

کیفیت بالای درب های سماتیک حریری باعث شده است این محصول سهم بالایی از فروش درب اتوماتیک آسانسور در کشور را به خود اختصاص دهد.

تاریخ بروز رسانی آذر ۹۹

درب تمام اتوماتیک سانترال
سایز رنگ درب طبقه درب کابین
۷۰CM الکترو استاتیک ۵٫۰۹۰٫۰۰۰ ۷٫۶۳۰٫۰۰۰
۸۰CM الکترو استاتیک ۵٫۳۴۰٫۰۰۰ ۷٫۹۰۰٫۰۰۰
۹۰CM الکترو استاتیک ۵٫۷۱۰٫۰۰۰ ۸٫۱۵۰٫۰۰۰
۱۰۰CM الکترو استاتیک ۶٫۱۴۰٫۰۰۰ ۸٫۴۵۰٫۰۰۰
۱۱۰CM الکترو استاتیک ۴٫۴۸۰٫۰۰۰ ۸٫۸۷۰٫۰۰۰
۱۲۰CM الکترو استاتیک ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ ۹٫۳۸۰٫۰۰۰
۱۳۰CM الکترو استاتیک ۷٫۲۰۰٫۰۰۰ ۹٫۵۴۰٫۰۰۰

لیست قیمت درب حریری نیمه اتوماتیک

درب های نیمه اتوماتیک زمانی مورد استفاده قرار می گیرند که درب های لولایی برای هر طبقه مورد استفاده قرار گرفته باشد.این درب ها در لیست قیمت درب حریری از ۷۰ تا ۱۲۰ سانتی متر به بازار عرضه می گردد.

باید به این نکته توجه نمود درب اتوماتیک آسانسور حریری از درب های اتوماتیک با کیفیت در سطح کشور است و توانسته است سهم بزرگی از فروش درب اتوماتیک آسانسور در سطح کشور را از آن خود نماید. کیفیت و طراحی عالی از ویژگی های این درب اتوماتیک آسانسور است.

شما می توانید:

با مراجعه به لینک درب اسانسور لولایی بسیاری از طرح ها و مشخصات این درب اسانسور را مشاهده نمایید.

تاریخ بروز رسانی آذر ۹۹

درب نیمه اتوماتیک تلسکوپی
سایز رنگ تعدادلته درب کابین
۷۰CM الکترو استاتیک دو لته ۶٫۱۰۰٫۰۰۰
۸۰CM الکترو استاتیک دو لته ۶٫۱۶۰٫۰۰۰
۹۰CM الکترو استاتیک دو لته ۶٫۳۹۰٫۰۰۰
۱۰۰CM الکترو استاتیک دو لته ۶٫۵۴۰٫۰۰۰
۱۱۰CM الکترو استاتیک دو لته ۶٫۷۳۰٫۰۰۰
۱۲۰CM الکترو استاتیک دو لته ۷٫۰۲۰٫۰۰۰

درب سماتیک حریری ویژگی ها

درب اتوماتیک حریری با عرض ۶۰ تا ۳۶۰ سانتیمتر و ارتفاع ورودی از ۲ تا ۳ متر ساخته شده است.

باید به این نکته توجه نمود لنگه دربها از ورق فولادی به ضخامت ۵/۱ میلیمتر و سردرب از ورق فولادی به ضخامت ۵/۱ یا ۲ میلیمتر که مطابق با استاندارد EN81 طراحی شده است.باید دانست این درب حرکت نرم و بدون صدا با سیستم محرکه تسمه ای و موتور DC ، کنترل سرعت موتور به روش PWM و تشخیص خودکار مانع و اعلام به تابلو فرمان آسانسور سهم بزرگی از فروش درب اتوماتیک آسانسور در کشور را به خود اختصاص داده است.

تنظیم جداگانه سرعت تند و کند ، تنظیم جداگانه سرعت بازشو و بسته شو و تنظیم نیروی درب در زمان برخورد با مانع از دیگر ویژگی های این درب اتوماتیک آسانسور است.این محصول با توجه به لیست قیمت درب حریری توسط مجموعه رایا آسانسور در اختیار مشتریان در سراسر کشور قرار می گیرد.

مجموعه رایا علاوه بر درب اتوماتیک حریری لیست قیمت یاران را نیز در اختیار سازندگان ساختمان قرار می دهد.

برخی از امکانات اختیاری شرکت درب حریری

می توان این درب اتوماتیک را با روکش استیل نگیر ،با طرح ها و رنگ های مختلف تزیین نمود.همچنین می توان  لنگه درب های شیشه ای با فریم تمام استیل (زنگ نزن) یا ورق رنگ پودری برای این درب در نظر گرفت.

یا این که رنگ های پودری الکترواستاتیک  را به انتخاب مشتری گذاشت.باید به این نکته توجه نمود در لیست قیمت درب حریری ، درب ها به صورت دولته و با ارتفاع ۲ متر در نظر گرفته شده است.

و به انتخاب مشتری می توان تعداد لته و ارتفاع را تغییر داد.

در حال حاضر درب آسانسور حریری یکی معتبر ترین برندهای درب اتوماتیک آسانسور در کشور محسوب می گردد.

نمایندگی فروش درب آسانسور بیابانی

شرکت فنی مهندسی رایا آسانسور با بیش از دو دهه فعالیت در صنعت آسانسور و پله برقی از همان ابتدای فعالیت خوداقدام به عرضه انواع قطعات آسانسور را به سراسر کشور به صورت مستقیم و بدون واسطه نمود.

رایا آسانسور با در اختیار داشتن کادر کارآزموده و متخصص در بخش های مختلف فروش ، نصب و تعمیر و نگهداری انواع آسانسور توانسته است در راستای رضایتمندی متقاضیان گام های بلندی بردارد. از این رو با ارائه بهترین و معتبرترین برند های قطعات آسانسور در صنعت آسانسور بسیار موفق بوده و جایگاه بلندی در بازار کشور کسب نموده است.

شما می توانید با مراجعه به لینک قیمت آسانسور ۴ نفره سال ۹۹ از قیمت پکیج آسانسور ۴ نفره مطلع شوید.

 

استاندارد و کیفیت درب سماتیک حریری

به اعتقاد بسیاری از کارشناسان و متخصصین در زمینه آسانسور درب سماتیک حریری جزء بهترین برندهای تولید کننده درب آسانسور محسوب می شود.گفتنی است : کلیه درب های تولیدی با استفاده از طراحی مهندسان مجرب و از مرغوب ترین مواد اولیه توسط دستگاه های تمام اتوماتیک با تکنولوژی پیشرفته و به روز دنیا تولید می شوند .تولید محصولات حریری مطابق با آخرین ویرایش استاندارد های جهانی ، جهت صادرات به کشور های دیگر ، ازالزامات این مجموعه به حساب می آید .تمامی درب های شرکت سماتیک حریری منطبق با استانداردهای جهانی ساخته می شوند.و از کیفیت لازم برخوردار هستند.شما می توانید : لیست قیمت درب حریری و سایر برندها را از ما استعلام نمایید.

عمرمفید بالای درب های حریری

معمولا علت خرابی آسانسور ۶۰% مربوط به درب ها ، ۳۰% به تابلوی فرمان و ۱۰ % مابقی قطعات در آسانسور است.استفاده از درب های مرغوب و با کیفیت می تواند نقش مهمی در کاهش خرابی آسانسور بر عهده داشته باشد.درب های تولیدی سماتیک حریری به علت دقت محاسبات  در قبل و هنگام تولید و استفاده از مواد بسیار مرغوب دارای طول عمر بسیار بالایی میباشند.از بارزترین ویژگی های ظاهری درب های سیماتکسان حرکت نرم و بی صدای درب ها است. که حاصل طراحی صحیح ، دقت تولید و استفاده از مواد اولیه مرغوب می باشد .

 

5/5 - (1 امتیاز)