بهترین ریل آسانسور | انواع برند معتبر ریل آسانسور |

بهترین ریل آسانسور در کشور اسپانیا با معرفی برند سوپر ساورا طراحی و تولید شده است. امروزه در سراسر دنیا شرکت های مختلفی در حال طراحی و تولید انواع ریل آسانسور می باشند. در حال حاضر انواع ریل های آسانسور با کیفیت های مختلف در بازار کشور موجود می باشد. برخی از ریل های آسانسور در بازار تقلبی بوده و متاسفانه بخاطر قیمت پایینی که ارائه می دهند خریداران بسیاری را جذب می کنند. غافل از اینکه این ریل ها کیفیت مطلوبی نداشته و بسیار نامرغوب می باشند. برای تشخیص اصل بودن ریل ها کافی است که از شرکت ها و یا بازرگانی های معتبر خرید کنید که اصل بودن آن را تایید کنند. شرکت رایا آسانسور با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و پاسخ گویی صحیح، مشتریان را از اصل بودن کالا آگاه می کند. قیمت روز ریل آسانسور را فقط از رایا آسانسور استعلام بگیرید.

بهترین ریل آسانسور

ریل آسانسور از جنس فولاد ساخته شده و وظیفه هدایت کابین آسانسور به صورت عمودی را دارد.ر یل ها معمولا در شاخه های 5 متری و در ضخامت های گوناگون و نیز با سطح مقطعی T شکل تولید می شوند. در نصب ریل هاباید دقت داشت که سطح همه ی آنها ماشین کاری شده باشد و کوچکترین خمیدگی یا پیچ خوردگی نداشته باشند. در دو سر ریل ها یک زبانه و یک شیار ( نری و مادگی ) وجود دارد که در زمان نصب با هم چفت می شوند. ریل ها باید شاقول شده تا به صورت موازی با یکدیگر در چاه آسانسور نصب شوند.

بهترین ریل آسانسور

بهترین ریل آسانسور توضیحات

بیشترین فروش و نام آورترین ریل در دنیا متعلق به سوپر ساورای اسپانیا است . زیرا این ریل به لحاظ کیفیت و فناوری تولید از مابقی رقیب های خود پیشی گرفته است. ریل آسانسور سوپر ساورا در سایزهای T5 و T9 ساخته شده است. یکی از شاخصه های این ریل علامت مشخصه “S” بین دو سوراخ انتهای داخل ریل سمت نرگی بوده که برای تشخیص اصل بودن ریل (ساخت کشور اسپانیا ) مورد استفاده قرار می گیرد.  ریل آسانسور ساورا اسپانیا با در نظر گرفتن کیفیت فوق العاده قیمتی بالاتر نسبت به سایر ریل های موجود در بازار دارد. و بهترین برند ریل آسانسور می باشد. در نتیجه کیفیت بالا معیار سنجش قیمت این ریل خواهد بود. این ریل مناسب جهت ریل وزنه برای آسانسور های 8 تا 12 نفره و نیز مناسب جهت ریل کابین برای آسانسور های 1تا 8 نفره ساخته شده است.

از نکات دیگر شرکت ساورا اخذ گواهینامه بین المللی ISO 7465 است. همچنین دارای استاندارد EN81 اروپا می باشد.ی کی دیگر از نکات بارز این ریل این است که بیش از 80 درصد مواد اولیه ساخت ریل ساورا توسط خود شرکت ( Savera-Spain )در کارخانه Salek که متعلق به کارخانجات گروه ساورا در اسپانیا است تولید می گردد،

قیمت روز ریل آسانسور

بهترین ریل آسانسور

ریل آسانسور مونته فرو ایتالیا

ریل آسانسور مونته فرو ایتالیا نیز یکی از با کیفیت ترین و بهترین های ریل آسانسور است. در ساخت این ریل از فرایند کشش سرد استفاده شده و توسط پیشرفته ترین دستگاه های اندازه گیری و ماشین کاری طراحی شده است. در سایز های T9 و T16 تولید شده و بسیار مقاوم در برابر کجی و انحراف در حین حمل و نقل و منتاسب با آسانسورهای پر ترافیک می باشد. مقاوم در برابر ساییدگی خط ترمز اضطراری و متناسب برای آسانسورهای 10 نفره و کمتر از 15 طبقه است. قابلیت کاربرد عالی در آسانسورهای مرتفع را نیز دارد. و دارای استاندارد EN81 اروپا می باشد.

قیمت روز ریل آسانسور

معرفی انواع دیگر از بهترین ریل های آسانسور

ریل آسانسور مارازی ایتالیا

ریل آسانسور مونته فرو چین 

ریل آسانسور ترک

ریل آسانسور آیگون ترکیه

ریل آسانسور فالکون ترکیه 

کلیه این محصولات از بهترین برند های ریل آسانسور می باشند.

نمایندگی رسمی انواع برند های ریل آسانسور

شرکت فنی مهندسی رایا آسانسور با بهره مندی از مهندسین و کارشناسان با تجربه و مجرب در زمینه نصب و راه اندازی انواع آسانسور در حال فعالیت است. این مجموعه با ارائه برند های معتبر و طرح های متنوع ریل آسانسور در سطح کشور و شیوه های مدرن بازاریابی و فروش توانسته است سهم قابل توجهی از بازار داخل کشور را به خود اختصاص دهد. رایا آسانسور بدون واسطه واردات انواع ریل آسانسور را انجام می دهد. در این مرکز فروش انواع ریل های آسانسور با یک برنامه ریزی مدون و بازاریابی حرفه ای و البته مشاوره دقیق به فروش می رسد. تکنسین های با تجربه ومجرب این مجموعه به صورت ۲۴ ساعته هفت روز هفته در خدمت مشتریان عزیز می باشند. تیم پشتیبان شرکت رایا با پاسخگویی تلفنی و فنی به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی و هم از طریق وبسایت در خدمت شماست.

بهترین های ریل آسانسور را از نمایندگی رایا بخواهید.

اهمیت آموزش بسیار مهم است.دراین راستا مجموعه رایا آسانسور با مشاوره فنی رایگان در خدمت مشتریان محترم است.

برخی از آموزش های مهم در آسانسور به شرح زیر است :

آموزش تعمیر موتور آسانسور

آموزش سرویس و نگهداری آسانسور

آموزش نصب ریل آسانسور

قیمت روز ریل آسانسور

به دلیل نوسانات قیمت ارز در کشور متأسفانه گاهی شاهد افزایش ناگهانی قیمت برخی از محصولات مرتبط با آسانسور هستیم. ریل آسانسور نیز از این مهم مستثنی نیست به طوری که قیمت دقیقی برای آن نمی توان در نظر گرفت. در حقیقت قیمت روز ریل آسانسور با توجه به قیمت ارز تعیین می شود. ناگفته نماند که تعرفه های گمرک نیز در تعیین قیمت ریل های وارداتی آسانسور تأثیر بسزایی دارد.

شرکت رایا آسانسور بهترین ریل های آسانسور را با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهد.

روش های ساخت ریل آسانسور

ساخت ریل های راهنمای مورد استفاده در صنعت آسانسور بر اساس استاندارد بین المللی ISO 7465 می باشد و به تولید کنندگان مجوز تولید ریل های سرد با دو روش، ماشین کاری و همچنین کشش سرد را می دهد. ریل های آسانسور با روش های مختلفی تولید و با پسوند مشخصی تعریف می شوند. فرآیند ریل های ماشین کاری بدین صورت می باشد که،

پس از فرآیند نورد، جهت صیقلی و یک دست شدن سطح نهایی ریل ها،

به وسیله ماشین کاری لایه هایی از روی ریل ها برداشته می شود.

ریل هایی که به روش ماشین کاری ساخته شده اند دارای پسوند B/ ،

ریل هایی که به روش کشش سرد ساخته شده اند دارای پسوند A/ ،

و ریل هایی که به روش ماشین کاری سرعت بالا ساخته شده اند دارای پسوند BE/ می باشند.

برای انتخاب نمی توان ریل های تولید شده توسط هر یک از روش ها را نسبت به هم برتر دانست.

فروش ، تعمیر و نصب در آسانسور به عنوان سه خدمت مجزا در نظر گرفته می شوند.در این بین آموزش در اولویت قرار می گیرد.برای مثال آموزش تابلو فرمان داتیس و آموزش تعمیر آسانسور در تهران را می توان نام برد.