فروشگاه آسانسور
فروشگاه آسانسور | مراکز فروش قطعات آسانسور در کشور

برای نصب و راه اندازی آسانسور از قطعات مختلفی استفاده می گردد. این قطعات با هم در ارتباط هستند.و راه اندازی و نصب این قطعات، مکانیزم آسانسور را تشکیل می دهد. آسانسور طی مراحل مختلف نصب می شود. پس از اجرای مرحله آهن کشی شما می توانید: از بخش فروشگاه آسانسور شرکت های ارائه دهنده خدمات آسانسور خرید قطعات را انجام دهید. بستر اینترنت در حال حاضر این امکان را برای کاربران به وجود آورده است. تا به راحتی و با زدن چند کلیک قیمت قطعات ، مشخصات فنی و اطلاعات مفیدی راجع به نصب و راه اندازی آسانسور به دست آورند. ضمن این که هر قطعه  با چندین برند در اختیار کاربران قرار می گیرد. و امکان مقایسه قیمت ها و محصولات برای سازندگان ساختمان فراهم شده است.

فروشگاه آسانسور

قطعات اسانسور طی یک فرایند مشخص نصب و راه اندازی می گردد. پس از اجرای مرحله آهن کشی ابتدا درب و ریل ، قطعات مکانیکال و سپس در پایان قطعات الکتریکال نصب می شود. در بخش فروشگاه آسانسور شرکت های آسانسوری، امکان خرید قطعات به صورت پکیج و جزئی برای کاربران فراهم شده است.

از نکاتی که در مورد این فروشگاه ها حائز اهمیت است:

امکان مقایسه قیمت ها با فروشگاه های مشابه است.

ضمن این که در هر محصول  مشخصات فنی ، اطلاعاتی مفید راجع به محصول ، قیمت محصول و نحوه سفارش مشخص شده است. تا سازندگان ساختمان به راحتی خریدی مطئمن و آسوده را انجام دهند.

فروشگاه آسانسور اینترنتی

تا چند سال پیش ،تصور این موضوع سخت به نظر می رسید. که قطعات آسانسور در بستر اینترنت به فروش برسد. اما در حال حاضر فروشگاه آسانسور اینترنتی با توجه به نیاز مشتریان به وجود آمده است. شما به راحتی می توانید: از بستر اینترنت کلیه قطعات آسانسور از صفر تا صد را خرید نمایید. گفتنی است : برخی از قطعات در آسانسور نیاز به محاسبه دارند.

برای مثال در زمینه ریل آسانسور شما باید از قبل بدانید ، به عنوان مثال: برای یک آسانسور با 5 ایستگاه چند جفت ریل مورد نیاز است. به همین دلیل در این فروشگاه ها قسمتی به عنوان پکیج آسانسور به وجود آمده است. که کلیه قطعات بر حسب ظرفیت و تعداد ایستگاه برای شما در دسترس قرار گرفته است.

فروشگاه آسانسور

بخش پکیج آسانسور در فروشگاه 

در بخش پکیج در فروشگاه آسانسور بر حسب تعداد توقف و ظرفیت آسانسور ، قیمت یک پک آسانسور مشخص شده است. زمانی که شما وارد آن صفحه شوید. با ریز قیمت ها تعداد مورد نیاز اقلام ، برند هر قلم و قیمت هر مرحله آشنا می شوید. و در نهایت با کلیک بر روی افزودن به سبد خرید شما به راحتی می توانید: یک پک کامل آسانسور را تهیه نمایید.

شما می توانید :

یک پکیج را با دیگر پک ها به لحاظ قیمت و مشخصات فنی مقایسه کنید. و اگر هم نیاز به اطلاعات فنی بیشتر داشتید : با کارشنان آن مجموعه تماس تلفنی داشته باشید.

خرید آنلاین قطعات آسانسور

قطعات آسانسور را می توان به صورت آنلاین خریداری نمود. برخی از وب‌سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین قطعات آسانسور ارائه می‌دهند. قبل از خرید، بهتر است اطمینان حاصل کنید که قطعه مورد نیاز شما با مدل و برند آسانسور شما سازگار است.

بعضی از وب‌سایت‌ها، خدمات ارسال سریع و گزینه پرداخت آنلاین را نیز ارائه می‌دهند. همچنین، قبل از خرید، بهتر است قیمت‌ها را با سایر فروشگاه‌ها مقایسه نمایید. و از جنس و کیفیت قطعات اطمینان حاصل کنید.

اهمیت خرید اینترنتی قطعات آسانسور

امروزه نحوه خرید افراد با چند سال پیش تغییر کرده است. تا چند سال پیش تمامی خریدها به صورت حضوری انجام می گرفت. و زمان زیادی تلف می شود.امروزه با خرید اینترنتی بسیاری از مشکلات تردد در خیابان ها، فروشگاه ها و بانک ها کاهش یافته است. خرید اینترنتی به این صورت است که مشتری کالای مورد نظر خود را در سایت های مختلف اینترنتی جستجو کرده و بعد از انتخاب هزینه آن را با استفاده از کارت بانکی خود پرداخت نموده و سفارش خود را در درب منزل یا محل کار دریافت می کند.

در فروشگاه آسانسور اینترنتی کمی قضیه متفاوت است. چرا که نیاز به اطلاعات فنی راجع به محصول داریم.برای این منظور بازرگانی رایا آسانسور برای کلیه محصولات مشخصات فنی ، اطلاعات مختصر راجع به محصول ، میزان رضایت مشتریان و نحوه خرید را تعیین نموده است.تا کاربران به راحتی خریدی مطمئن و آسان را تجربه نمایند.

فروشگاه آسانسور اینترنتی

سایت معتبر قطعات آسانسور

اما نکته ای که برای بسیاری از سازندگان ساختمان حائز اهمیت است: این است که کدام فروشگاه آسانسور اینترنتی قابل اتکا است.گفتنی است: سایت های معتبر دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند.و در صورت هر گونه تخلف ، قابل پیگیری و ثبت گزارش هستند.باید دانست:خرید برخی کالاها همچون قطعات آسانسور از حساسیت بالایی برخوردار است. زیرا آسانسور وسیله ای است که علاوه بر حمل و نقل آسان باید حافظ جان مسافرین نیز باشد.

با کوچکترین بی دقتی در انتخاب قطعات آسانسور، این دستگاه دچار مشکل شده و ممکن است خطرات جبران ناپذیری به بار آورد. اما نگران نباشید: سایت های معتبر به صورت کامل مشخصات فنی هر محصول را مشخص نموده اند.و اطلاعات کاملی راجع به آن محصول در اختیار شما کاربران خواهند گذاشت.پس با اطمینان از سایت های معتبر قطعات آسانسور خرید خود را نهایی کنید.

فروشگاه آسانسور اینترنتی

با مراجعه به لینک تعمیرکاران آسانسور اطلاعاتی در این خصوص کسب نمایید.

فروشگاه آسانسور

همانطور که گفته شد: در بخش فروشگاه آسانسور هر مجموعه اطلاعات جامعی راجع به مشخصات فنی ، قیمت ، متریال ساخت و نحوه خرید و سفارش در اختیار سازندگان ساختمان قرار می گیرد.و در صورتی که شما نیاز به اطلاعات فنی بیشتر داشته باشید.می توانید: با مشاوران فنی مجموعه تماس تلفنی داشته باشید.

یا از طریق پیام رسان واتساپ پیغام خود را در اختیار آن مجموعه قرار دهید.در حال حاضر خرید قطعات آسانسور به سادگی امکان پذیر است.و این بستر برای مشتریان به وجود آمده است.که خریدی مطمئن و با قیمت مناسب را تجربه نمایند.

(همچنین بببینید: قیمت کابین آسانسور 4 نفره )

مجموعه فنی مهندسی رایا

گروه رایا با تلفیق تخصص ، دانش ، و پشتوانه بیش از دو دهه حضور موفق در صنعت آسانسور و پله برقی کشور آماده عقد قرارداد با مجموعه های تجاری ،اداری ، و مسکونی می باشد. با ما اعتماد و اطمینان را تجربه نمایید. رایا آسانسور با ایجاد واحد توانمند خدمات پس از فروش دارای یکی از گسترده ترین خدمات آسانسور می باشد. و در طی این مدت با تعدادی از انبوه سازان و ارگان ها همکاری داشته است.

نمایندگی رایا آسانسور با توجه به کیفیت و مرغوبیت قطعات قیمت مناسبی را به مشتریان ارائه می دهد. با خرید اینترنتی از این نمایندگی به شما این اطمینان را می دهیم که از عملکرد ایده آل آسانسور خود تا مدت ها لذت خواهید برد.مجموعه رایا به عنوان یکی از معتبر ترین شرکت آسانسور در کشور فروش مستقیم و بدون واسطه را در اولویت کاری خود قرارداده است.

مشاوره فنی در قطعات آسانسور

آسانسور یک کار تخصصی است. و برای خرید قطعات آسانسور نیاز به اطلاعات داریم.برندها را باید بشناسیم.اقلام و قطعات را با هم مقایسه کنیم.گفتنی است : این وسیله از قطعات مختلفی تشکیل می شود.که با هم در ارتباط هستند.کیفیت قطعات ، نوع قطعات ، برندهای آن و میزان مورد نیاز قطعات ، نسبت به آن پروژه بایستی تامین گردد.

برای مثال : در یک آسانسور ۶ توقف و با ظرفیت ۶ نفره می توان از موتورهای گیربکس ۵٫۵ و یا ۶٫۱ کیلووات استفاده نمود.و در صورتی که تعداد توقف آسانسور بالاتر از ۶ ایستگاه باشد.بایستی از موتورهای ۷٫۳ کیلوات برای آسانسور ساختمان استفاده نمود.بنابراین مشاوره فروش آسانسور برای خریدی درست و اصولی ضروری است.شما می توانید : به صورت رایگان با مشاورین ما ارتباط داشته باشید. تا از انتخاب یک آسانسور متناسب با تکنولوژی روز بهره مند شوید.بسیاری از این اطلاعات در فروشگاه آسانسور در دسترس افراد قرار دارد.شما می توانید : با مراجعه به لینک فروش قطعات آسانسور با قیمت سایر قطعات آسانسور آشنا شوید.و نسبت به خرید آنلاین اقدام نمایید.

فروشگاه آسانسور

استعلام قیمت قطعات آسانسور

یکی از نکاتی که در خرید و استعلام قطعات اسانسور وجود دارد. دریافت قیمت روز قطعات است. متاسفانه در کشور ما قیمت بسیاری از قطعات آسانسور به صورت روزانه تغییر می کند. و معمولا شیب قیمت با یک روند صعودی همراه است. پس از این که مشاوره لازم در خصوص قطعات آسانسور ، نحوه نصب و راه اندازی و گارانتی قطعات انجام گرفت. در مرحله بعدی بایستی از شرکت های معتبر استعلام قیمت آسانسور دریافت گردد. برای دریافت استعلام قیمت لازم است : مشخصاتی راجع به تعداد توقف ساختمان ، ظرفیت آسانسور ، برندها و انواع آسانسور ها داشته باشیم.

شرکت رایا آسانسور قابلیت دریافت استعلام آنلاین قطعات آسانسور را برای شما فراهم کرده است . لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس بگیرید. و با قیمت فروش آسانسور آشنا شوید.با مراجعه به لینک فروش پکیج آسانسور با انواع پک های آسانسور و مشخصات آن بیشتر آشنا شوید.

اشتراک گذاری