قیمت قطعات آسانسور بهران

جموعه بهران لیفت جزء بزرگ ترین تولیدکنندگان قطعات آسانسور در کشور است. که بسیاری از قطعات آسانسور را با کیفیت بالا تولید و با ارائه گارانتی معتبر به سراسر کشور عرضه می کند. قیمت قطعات آسانسور بهران براساس نوع قطعه ، آلیاژ به کار رفته در آن ، ابعاد ، بهای تمام شده محصول و… تعیین می شود. و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد قیمت قطعات ، نحوه تعیین قیمت ، میزان گارانتی و… ارائه می گردد. با ما همراه باشید.

قیمت قطعات آسانسور بهران

در فروش قطعات آسانسور یکی از آیتم های مهم و اساسی قیمت قطعات است. قیمت قطعات تاثیر مستقیم در قدرت خرید خریداران دارد. به طور معمول کیفیت قطعات آسانسور با هم تفاوت دارد. و برخی از با برندها و سطح کیفیت های مختلفی طراحی می شوند. قیمت قطعات آسانسور بهران برای بسیاری از سازندگان ساختمان ، نصابان آسانسور ، مدیران ساختمان و مشتریانی که قصد تعویض قطعات آسانسور را دارند. دارای اهمیت است. در این مجموعه بسیاری از قطعات مهم و اساسی مانند موتور ، درب اتوماتیک ، فلکه هرزگرد ، گاورنر ، قفل ، قلاب سربکسل و… تولید می شود. و با قیمت مناسب به سراسر کشور عرضه می شود.

مقایسه قیمت قطعات آسانسور بهران

همانطور که می دانید : آسانسور از قطعات مختلفی تشکیل می شود. که با هم در ارتباط هستند. و مکانیزم آسانسور را تشکیل می دهند. به لحاظ کیفیت قطعات آسانسور بهران از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. و قابلیت نصب در بسیاری از پروژه های نصب و راه اندازی آسانسور را دارا می باشند. قیمت و بهای قطعات آسانسور بهران نیز تا حد زیادی منطقی است. و در بازار کشور قیمت سایر قطعات مشابه نیز به همین اندازه است. و خرید قطعات بهران را می توان مقرون به صرفه دانست.

قطعات آسانسور بهران

شرکت آسانسور بهران جزء تولید کنندگان معتبر قطعات آسانسور در کشور است. این شرکت بسیاری از قطعات و ملزومات آسانسور را تولید و به سراسر کشور عرضه می کند. در زیر با برخی از مهم ترین این قطعات آشنا می شویم.

موتور گیربکس آسانسور بهران

 از متداول ترین موتورهای گیربکس موجود در کشور موتور آسانسور بهران لیفت است که به عنوان یک برند معتبر آسانسور در ایران شناخته می شود. این محصول جزء بهترین موتورهای گیربکس داخلی است. که از کیفیت بالایی برخوردار است. و با توان و ظرفیت های مختلفی طراحی می شود.

این محصول با کارایی بالا طوری طراحی می شود که قابلیت جداسازی و دوباره سوار کردن آن در محل نصب را دارا می باشد. نکته ای که در مورد این موتور گیربکس حائز اهمیت است سطح لرزش افقی کمتر از 0.7 mm/s است که منطبق با استاندارد های اروپایی است. گفتنی است : طراحی موتور گیربکس بهران مطابق با موتور آسانسور جم ایتالیا است. در قیمت قطعات آسانسور بهران این وسیله از جایگاه بالایی برخوردار است. 

خرید موتور گیربکس آسانسور بهران


موتور گیرلس آسانسور بهران

 نسل جدیدی از موتورهای آسانسور با نام موتور های آسانسور گیرلس به شمار می روند. که فاقد گیربکس هستند. و دور فلکه کششی در این موتورها از طریق اینورتر کنترل می شوند. این موتورهای آسانسور، از راندمان بالاتری نسبت به موتورهای گیربکس برخوردار هستند. یکی از این موتورها ، موتور آسانسور گیرلس بهران  است. این موتور آسانسور با توان ظرفیت های مختلف طراحی می شود. و می توان از آن در بسیاری از پروژه های نصب و راه اندازی آسانسور استفاده نمود.

در حال حاضر تقریبا بیش از 80 درصد نیاز کشور برای موتورهای گیربکس آسانسور ، به صورت داخلی تامین می شود. و نیاز به واردات این موتورها کمتر احساس می شود. خوشبختانه موتورهای بدون گیربکس نیز در کشور توسط شرکت بهران تولید می گردد. یکی از این موتورها ، موتور آسانسور گیرلس بهران  است. این موتور آسانسور به صورت آهنربای دائم و با راندمان بالا به تولید می رسد.گفتنی است : سیستم تعلیق به صورت 2:1 است.و این موتور گیرلس با سرعت 1 و 1.6 متر بر ثانیه به سراسر کشور عرضه می شود. برای مشاهده قیمت قطعات آسانسور بهران به لینک شرکت آسانسور بهران مراجعه نمایید.

فروش ویژه موتور گیرلس بهران

فلکه اصلی موتور گیربکس بهران

یکی از اجزای مهم و اساسی موتور آسانسور فلکه است. این وسیله قرقره ای است. که برای انتقال قدرت و حرکت آن به سیم بکسل مورد استفاده قرار می گیرد. فلکه اصلی موتور آسانسور بهران در هنگام خرید موتور آسانسور ، بر روی موتور نصب است. و نیازی به خرید در آن در پک کامل آسانسور نیست. به طور مثال فلکه موتور 6.1 کیلووات به صورت 4 شیار و مطابق با سیم بکسل نمره 10 است.

گفتنی است : در هر آسانسور فلکه ایمنی آسانسور را فراهم می کند. و جزء قطعات مهم سیستم تعلیق آسانسور است. فلکه اصلی موتور آسانسور بهران براساس توان و ظرفیت موتور آسانسور طراحی می شود. برای مثال در موتور بهران 7.5 کیلووات ، فلکه به صورت 5 شیار و مطابق با سیم بکسل نمره 10 است. این وسیله به مرور زمان و با توجه به فشاری که از سوی سیم بکسل دریافت می کند. پس از چند سال دچار خوردگی و براده ریزی می شود.و بایستی به تشخیص تعمیرکار و یا سرویسکار آسانسور آن را تعویض نمود.

خرید فلکه اصلی موتور گیربکس بهران


درب آسانسور بهران 

در شرکت آسانسور بهران انواع مدل های درب های تمام اتوماتیک ( تلسکوپی ، سانترال ) ، نیمه اتوماتیک و درب آسانسور لولایی طراحی می شود. 

درب آسانسور بهران لولایی ، با کیفیت بالا و متناسب با سلیقه افراد ساخته می شود. این درب با بهره گیره گیری از دستگاه های مدرن پانچ وخم کاریCNC جوشکاری و اتصال MIG تولید می شود. که در نتیجه به کیفیت و ظرافت این محصول افزوده است. نکته ای که در مورد این درب حائز اهمیت است استفاده از تکنولوژی لیزر برای ساخت این محصول است.هم اکنون این درب آسانسور یکی پرفروش ترین درب های آسانسور موجود در کشور است. که بسیاری از نصابان آسانسور در پروژه های نصب و راه اندازی آسانسور از آن استفاده می نمایند. گفتنی است : هر کدام از قیمت قطعات آسانسور بهران به طور جداگانه در قسمت سایر قطعات آسانسور و محصول مورد نظر مشخص است. و می توان به صورت جداگانه آن محصول را خریداری نمود.

گاورنر اسانسور بهران

در آسانسور گاورنر به عنوان یک ترمز ، در مواقعی که سرعت کابین از حدمجاز بیشتر می شود عمل می کند. گاورنر بهران با طول عمربالا ، عملکرد مطلوب و با بهره گیری از تکنولوژی روز طراحی می شود. این گاورنر طوری طراحی می شود که قرقره به صورت مستقیم بر روی چدن سایش نداشته باشد و همین امر بر افزایش عمر مفید گاورنر تاثیرگذار است. این گاورنر با انجام تست عملکرد به وسیله PLC ، کارا و با راندمان مناسب و درنهایت دارای کیفیت مطلوبی است.

گفتنی است : گاورنر آسانسور بهران در استان تهران و در کارخانه بهران لیفت طراحی می شود. این محصول در سرعت های 0.5 تا 2.5 متر بر ثانیه و به صورت تک جهته و دو جهته به بازار عرضه می شود. از نکاتی که در مورد این گاورنر آسانسور حائز اهمیت است طراحی به صورت مهندسی معکوس ، گاورنرهای PFBایتالیا است. در قیمت قطعات آسانسور بهران گارونر از جایگاه بالایی برخوردار است.

فلکه هرزگرد آسانسور بهران

این فلکه هرزگرد آسانسور در کشور ایران طراحی می شود. برای مقاومت و استحکام این فلکه از ترکیب چدن و چند آلیاژ دیگر استفاده شده است. از نکاتی که در مورد این فلکه هرزگرد آسانسور حائز اهمیت است: کارایی و راندمان بالای آن به دلیل استفاده از دو بلبرینگ است. این فلکه هرزگرد طوری طراحی می شود که قابلیت افزایش تعداد بلبرینگ ها به 3 عدد را داراست. 

فلکه هرزگرد بهران با کیفیت بالا طراحی می شود. این فلکه با کارایی بالا قابلیت طراحی در انواع سایزها را داراست. از مواردی که در مورد این فلکه هرزگرد حائز اهمیت است: قابلیت طراحی در انواع تعداد شیار است. فلکه هرزگرد آسانسور بهران با مواد و آلیاژ مرغوب ، تکنولوژی نوین ، ابزار آلات پیشرفته و استفاده از دانش روز، برای انواع آسانسورمی تواند مورد استفاده قرار گیرد. گفتنی است : در هنگام خرید قطعات آسانسور فلکه هرزگرد به عنوان یک قطعه مکانیکال بایستی خریداری شود. در صورتی که با توجه به این که فلکه اصلی موتور بر روی موتور گیربکس نصب است. نیازی به خرید فلکه اصلی نیست.

خرید فلکه هرزگرد آسانسور بهران

 قفل آسانسور بهران

یکی دیگر از تولیدات شرکت بهران لیفت قفل درب آسانسور است. این محصول در کارخانه بهران لیفت طراحی و به تولید می رسد. و با مدل BL-508X ، به بازار عرضه می شود. از نکاتی که در مورد این قفل درب آسانسور حائز اهمیت است : کارایی و کیفیت فوق العاده آن است. طراحی ویژه این قفل باعث می شود نسبت به دیگر قفل های آسانسور متمایز به نظر برسد.

گفتنی است : کیفیت هر محصولی باعث رضایتمندی استفاده کنندگان از آن محصول می گردد. این قفل آسانسور با تکنولوژی نوین ، ابزارآلات پیشرفته و بهره گیری از امکانات گسترده تولید می شود. قفل بهران طوری طراحی می شود که با قابلیت  تسـت 200 هـــزار ضـــربه ای کــه دو برابـر میـــزان اسـتاندارد بین المــــللی است را داراست. و قابل رقابت با قفل های درب لولایی مشابه است. در لیست قیمت قطعات آسانسور بهران این محصول جزء قطعات راه اندازی آسانسور محسوب می شود. و به تعداد ایستگاه های آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد. 

خرید قفل آسانسور بهــــران

قلاب سربکسل آسانسور بهران

یکی دیگر از محصولات شرکت بهران لیفت ، قلاب سربکسل آسانسور بهران است. این قلاب سربکسل مقاوم ، مستحکم و دارای کیفیت بالایی است. و در طرح های مختلف به بازار عرضه می شود. نکته ای که در مورد قلاب سربکسل بهران حائز اهمیت است: جنس آلیاژ به کار رفته در آن است. سربکسل بهران از جنس فولاد است. و چدن در آن استفاده نمی شود. باید دانست : جنس فولاد از چدن مستحکم تر است. و دارای کیفیت بهتری است.

در آسانسور قلاب سربکسل بهران دارای کیفیت و طراحی منحصربه فردی است. طراحی فنرهای خاص این قلاب باعث افزایش عمرمفید آن می شود. باید این نکته را در نظر گرفت : استفاده از فولاد فورج به جای چدن بر استحکام این قلاب سربکسل افزوده است. مجموعه بهران با استفاده از تکنولوژی نوین ، ابزارآلات پیشرفته و استفاده از دانش روز آسانسور جهت بهبود کیفیت محصولات تولید شده خود در تلاش است.

خرید قلاب سربکسل آسانسور بهــــران

روغندان آسانسور بهران

در مجموعه بهران لیفت بسایری از قطعات آسانسور تولید می شود. یکی از این قطعات روغندان آسانسور بهران است. این روغندان در مجموعه بهران لیفت طراحی می شود. از نکاتی که در مورد این روغندان آسانسور حائز اهمیت است : قابلیت نصب آسان بر روی انواع ریل ها است. این روغندان طوری طراحی می شود که باعث راحتی کار روغنکاری می گردد. مجموعه بهران لیفت توانسته است برخی از قطعات مهم و کلیدی آسانسور مانند موتور آسانسور بهران ، فلکه هرزگرد ، قلاب سربکسل ، قفل درب لولایی ، درب های لولایی و اتوماتیک ، روغندان آسانسور و سایر موارد را تولید و موجب پیشرفت صنعت آسانسور در کشور گردد.

قیمت روغندان آسانسور بهــــران

لیست قیمت آسانسور بهران

بسیاری از قطعات مهم آسانسور توسط شرکت آسانسور بهران تولید و به بهره برداری می رسد. لیست قیمت قطعات آسانسور بهران به عنوان یک تولید کننده قطعات آسانسور برای سازندگان ساختمان و نصابان آسانسور از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. بسیاری از نصابان آسانسور برای پروژه های نصب و راه اندازی آسانسور از قطعات آسانسور بهران استفاده می نمایند. باید به این نکته توجه نمود : برخی از قطعات این مجموعه با گارانتی یک ساله و برخی با گارانتی سه ساله به مشتریان عرضه می گردد. در یک پکیج آسانسور کششی بین 50 تا 70 قطعه آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد. مجموعه بهران توانسته است بسیاری از این قطعات را تولید نماید .باید دانست این مجموعه در تمامی استان ها خدمات پشتیبانی را بر عهده گرفته و دارای خدمات پس از فروش است.

 

تاثیر نرخ ارز در قیمت قطعات آسانسور

متاسفانه به دلیل افزایش قیمت ارز در کشور بسیاری از قطعات آسانسور با افزایش قیمت همراه هستند. به طوری که در چند سال اخیر قیمت قطعات آسانسور دو تا سه برابر افزایش یافته است. این در حالی است که بسیاری از قطعات آسانسور در داخل کشور طراحی می شوند. و کمتر تحت تاثیر نرخ ارز قرار دارند. گفتنی است : یکی از مهم ترین دغدغه های تولید کنندگان قطعات آسانسور در کشور تامین مواد اولیه است. و یکی از اصلی ترین عامل های افزایش قیمت قطعات آسانسور بهران و سایر قطعات ، افزایش قیمت مواد اولیه است. که این مهم در بهای تمام شده محصول تاثیر گذار است. امیدواریم در سال های آتی یک روند ثابت را در قیمت قطعات آسانسور تجربه نماییم.

اشتراک گذاری