بازسازی آسانسور |هزینه بازسازی وتزیینات کابین آسانسور

ازسازی آسانسور |بازسازی آسانسور قدیمی |بازسازی اتاقک آسانسور|بازسازس کابین آسانسور|

بازسازی آسانسور را می توان به روز رسانی قطعات و امکانات آسانسور در ساختمان دانست.وبایستی توسط افراد مجرب و متخصص و با بهره گیری از امکانات مدرن صورت پذیرد.

بازسازی آسانسور قدیمی

در مورد ساختمان های قدیمی بازسازی آسانسور را باید به طور جدی دنبال نمود.وبرای تشخیص اینکه آسانسور نیاز به بازسازی دارد یا نه، استفاده از کارشناس مرتبط ضروری است.

علل بازسازی آسانسور قدیمی:

ایمنی پایین عاملی برای بازسازی

سنسورها تجهیزات ایمنی هستندکه کنترل حرکت آسانسور رابر عهده دارند. گذشت زمان، مصرف بالا، نگهداری غیر استاندارد و… عواملی هستند که باعث کاهش عمر تجهیزات می شوندو ایمنی تجهیزات را پایین می آورند.بنابراین برای بهبود یافتن سطح ایمنی بازسازی آسانسور لازم است.

خراب شدن تدریجی آسانسور

زمانی که یک آسانسور به تدریج وبه کرات خراب می شود،می­ تواند نشان ­دهنده وجود یک مشکل بزرگ در سیستم آسانسور باشد.زمانی که یک مشکل بزرگ شکل می گیردبر عملکرد سایر قطعات تاثیر مستقیم می گذارد.

آسانسورهای قدیمی ومصرف انرژی بالا

همانطور که  از اسم آسانسور قدیمی پیداست،این نکته را روشن می سازد که این آسانسور ها به روز نیستند و مصرف انرژی بالایی دارند. و استهلاک قطعات آسانسور نیز می­تواند مصرف انرژی را بالاتر ببرد.باتوجه به افزایش قیمت انرژی، یکی از مهمترین دلایل بازسازی آسانسورهای قدیمی همین مورد می­باشد که می­تواند توجیهی برای هزینه­ های بازسازی باشد.

تزئینات و بازسازی آسانسور

سرعت کم و لرزش در آسانسورهای قدیمی

زمانی که شما با آسانسوری برخورد می کنید، که لرزش ، تکان­های شدید هنگام استارت و توقف آسانسورو نویز ایجاد می نماید، متوجه کاهش عمر مفید آسانسور وبه نوعی مستهلک شدن این اسانسور می شوید.از طرفی با توجه به استفاده عموم مردم از آسانسور ،کیفیت پایین حرکت می­ تواند اقشاری مثل کودکان و زنان را دچار ترس و نگرانی کند. در نتیجه لزوم بازسازی آسانسور امری بدیهی است.

مجموعه رایا علاوه بر خدمات بازسازی آسانسور قیمت روز موتور آسانسور را در اختیار سازندگان ساختمان قرار می دهد.

لزوم بازسازی آسانسورهای قدیمی به علت رفع تردد زیاد افراد

افزایش تردد زمان­های انتظار افراد را بالا می ­برد که برای رفع این مشکل می­ توان در مواردی که مقدور است ظرفیت کابین را افزایش و آن را بهینه کرد.لازم به توضیح می­ باشد که این مورد بستگی به ابعاد چاه آسانسور دارد و همیشه قابل اجرا نمی­ باشد.

زیبا سازی و تزیینات کابین

کابین آسانسور به همراه درب­ ها قسمت­هایی از آسانسور هستند که در معرض دید افراد قرار دارند.و گاهی باور مردم از آسانسور تنها کابین آسانسور می­باشد.پس زیبایی آن تاثیرگذار می­باشد.

بهبود ایمنی آسانسور

بازسازی و تعویض قطعات آسانسور

شرکت فنی ومهندسی رایا صعود آسیا باتوجه به خواسته مشتری ، نیازهای او را شناسایی و با تکیه بر مهارت ، دانش وتخصص تیم حرفه ای، نه تنها خدمات تعمیر و نگهداری را با کیفیت بالا ارائه می دهد، خدمات بازسازی وتعویض قطعات را نیز به شکل جدی دنبال می نماید.

با جای جایگزینی قطعات فرسوده آسانسور، ما می توانیم ایمنی، قابلیت اطمینان، امنیت و بهره وری انرژی در ساختمان خود را به حداکثر برسانیم.

برخی از قطعات اصلی قابل تعویض شامل موتور ،درب ،تابلوفرمان ،کابل ، فلکه موتور ،فلکه هرزگرد،سیم بکسل و…می باشد.

مجموعه رایا در خدمات سرویس و نگهداری آسانسور پیشرو بوده و سرویس آسانسور در تهران را در اولویت قرار می دهد.

 

فــرم کامل در خواست پکیج کــامل آسانسور

لطفا فرم زیر را با دقت تکمیل کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اشتراک گذاری