قیمت موتور آسانسور ایرانی یاران
قیمت موتور آسانسور ایرانی یاران | انواع موتور آسانسور ایرانی |

امروزه شاهد تولید انواع موتور های آسانسور ایرانی با کیفیت در مدل ها و توان های مختلف در کشور هستیم. یکی از این موتور های باکیفیت موتور آسانسور یاران است که بسیار پرفروش می باشد. نمایندگی رایا آسانسور با بکارگیری پرسنل مجرب نصب انواع مختلف موتور آسانسور را با رعایت نکات ایمنی انجام می دهد. همچنین این مجموعه با بهره گیری از نیرو های توانمند و متخصص برای هر محصول قیمت مناسبی را تعیین نموده است. در این نمایندگی قیمت موتور آسانسور ایرانی یاران با توجه به کیفیت و کارایی آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه تعیین شده است. قیمت روز موتور آسانسور یاران را فقط از رایا آسانسور استعلام بگیرید.

قیمت موتور آسانسور ایرانی یاران

موتور آسانسور ایرانی

امروزه انواع موتور های آسانسور ایرانی با کیفیت با معرفی برند های مختلف در شرکت های گوناگون در کشور در حال تولید می باشند. معمولا موتور های آسانسور در انواع مختلف گیربکسی ، گیرلس و مغناطیسی در سراسر جهان تولید می شوند. اما در ایران موتور های گیربکسی و گیرلس (بدون گیربکس) بیشترین استفاده را دارند. دانشمندان و متخصصین برای پیشرفت بیشتر دانش در حوزه صنعت آسانسور کشور همواره در تلاش اند و با بهره گیری از دانش نوین و روش تکنولوژی مدرن و استفاده از یافته های جدید برای رفع نواقص در موتور های آسانسور ایرانی و بالا بردن سطح کیفی آنها تمام تلاش خود را بکار گرفته اند.

قیمت موتور آسانسور ایرانی یاران

قیمت موتور آسانسور ایرانی یاران

یکی از محصولات ایرانی مرتبط با آسانسور، موتور آسانسور ایرانی یاران می باشد که از کیفیت مطلوبی برخوردار است و در صنعت آسانسور کشور کاربرد بسیار دارد. در شرکت یاران موتور های گیربکسی با توان های 7/5 کیلو وات با ظرفیت 8 نفره و 5/5 کیلو وات با ظرفیت 6 نفره طراحی و تولید می شوند. این محصولات با سرعت 1 متر بر ثانیه و با سیستم تعلیق 1 به 1 و متناسب برای تعداد 6 تا 8 طبقه به بازار عرضه می شوند.  قیمت این محصولات با توجه به کیفیت و کارایی آن ها بسیار مطلوب است. در تولید موتور گیربکس یاران شرایط مختلف آب و هوایی کشور در نظر گرفته شده است.

قیمت موتور آسانسور ایرانی یاران

شرکت یاران

شرکت یاران با تولید انواع درب های اتوماتیک و تمام اتوماتیک و البته موتور گیربکس های آسانسور به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده های قطعات آسانسور در کشور شناخته شده است. این شرکت دارای گواهینامه عضویت رسمی وزارت صنایع و معادن می باشد. همچنین عضویت سندیکای آسانسور و پله برقی ایران و اتحادیه موتور آسانسور را در اختیار دارد. شرکت یاران درب های آسانسور را در دو نوع تلسکوپی و سانترال با طیف وسیعی از رنگ، شیشه و استیل به بازار عرضه می کند.

قیمت موتور آسانسور ایرانی یاران

این شرکت قیمت موتور آسانسور ایرانی یاران را بسیار مناسب تعیین نموده است. و همچنین در امر نصب انواع موتور آسانسور از نیرو های توانمند و ماهر خود کمک می گیرد.

برخی از مشخصات فنی موتور گیربکس های یاران

موتور گیربکس با توان 5/5 کیلو وات:

دو سرعته AC و تک سرعته 3VF

سرعت 1 متر بر ثانیه

جریان آمپر 13

گام شیار 17

ظرفیت 480 کیلوگرم

قیمت موتور آسانسور ایرانی یاران

موتور گیربکس با توان 7/5 کیلو وات:

دو سرعته AC و تک سرعته 3VF

سرعت 1 متر بر ثانیه

جریان آمپر 16

گام شیار 17

ظرفیت 640 کیلوگرم

این موتور ها از برق مصرفی 3 فاز استفاده می کنند.

کیفیت و قیمت موتور آسانسور ایرانی یاران

شرکت یاران در طراحی و تولید موتور گیربکس آسانسور از روش های تکنولوژی پیشرفته و دانش مهندسی بهره های بسیار برده است. این موتور گیربکس دارای کیفیت و مرغوبیت مطلوبی است . با بکارگیری ابزارآلات نوین و امکانات پیشرفته توسط متخصصین شرکت یاران شاهد راندمان 75 درصدی این موتور گیربکس هستیم . این موتور گیربکس  از لحاظ کیفیت و و کارایی قابلیت رقابت با انواع موتور گیربکس های تولید داخل را دارا می باشد. همچنین موفق به اخذ گواهینامه استاندارد از سازمان استاندارد کشور شده و مطابق با استاندارد های جهانی موتور گیربکس طراحی شده است.

با توجه به نوسانات نرخ ارز در کشور قیمت تولیدات قطعات مربوط به آسانسور نیز متغیر می باشد و از آنجایی که این موضوع در تعیین قیمت برای انواع موتور آسانسور بسیار مهم است، قیمت موتور آسانسور ایرانی یاران نیز دائم در حال تغییر است. در حال حاضر این محصول ایرانی با قیمتی مناسب به بازار عرضه می شود.

نمایندگی رسمی انواع موتور آسانسور ایرانی

شرکت فنی مهندسی رایا آسانسور در طول فعالیت خود از سیستم های مدیریتی کاملا مدرن و بروز شده بهره برده و از همان ابتدا  شروع به فروش انواع قطعات آسانسور در سطح کیفی بالا نموده است. همچنین این شرکت با در اختیار داشتن نمایندگی انواع موتور آسانسور در کشور در حوزه فروش، نصب انواع موتور آسانسور پیشرفت چشمگیری داشته است. در این مجموعه تعمیرات موتور گیربکس توسط سرویس کاران باتجربه به صورت دقیق انجام می شود. در این شرکت موتور های آسانسور ایرانی یاران با یک برنامه ریزی مدون و استفاده از شیوه های بازاریابی به صورت حرفه ای در سراسر کشور با قیمت بسیار مناسب و مطلوب توزیع می شود. یکی از اهداف بلند شرکت رایا آسانسور حفظ ایمنی و رعایت حقوق مشتریان با مشاوره مناسب و کسب رضایتمندی هر چه بیشتر آنان است.

این مجموعه پرتلاش 24 ساعته در حال پاسخگویی و خدمات رسانی است.

قیمت دقیق موتور آسانسور ایرانی یاران را از شرکت رایا آسانسور استعلام بگیرید.

قیمت موتور آسانسور ایرانی یاران

تشابه موتور گیربکس یاران با درب های اتوماتیک یاران

زمانی که از برند یاران سخن می گوییم درب های اتوماتیک یاران را به خاطر می آوریم و موتور گیربکس یاران نسبت به درب های اتوماتیک این برند ایرانی ، شناخته شده نیست. درب های اتوماتیک یاران به خوبی نیاز بازار آسانسور در کشور را شناخته و در حال حاضر یکی از بهترین برندهای ایرانی درب های اتوماتیک آسانسور موجود در کشور محسوب می گردد. این محصولات با کیفیت بوده و در صنعت آسانسور کشور بسیار پرمخاطب می باشند. موتور گیربکس یاران با توجه به روند رو به رشد خود می تواند به یکی از برندهای معتبر در زمینه ی موتور گیربکس آسانسور نیز تبدیل گردد. تولید و توزیع محصولات با کیفیت داخلی باعث پیشرفت روز افزون بازار کشور و ایجاد حس خود کفایی در صنعت آسانسور می شود.