شرکت آسانسور |شرکت آسانسور در تهران|تعمیر آسانسور

شرکت آسانسور با هدف ارائه خدمات آسانسور بوجود آمده است.برخی از شرکت ها صفر تا صد خدمات آسانسور را به انجام می رسانند.و برخی دیگر تنها در زمینه ی خاصی به فعالیت می پردازند.خدمات آسانسور دارای بخش های مختلفی است و نیاز به دانش ، تخصص و مهارت در همه خدمات دارد.شرکت آسانسور رایا سال هاست در زمینه صفر تا صد خدمات آسانسور به فعالیت می پردازد.

 شرکت آسانسور 

شرکت آسانسور رایا در سال 1378 فعالیت خود را در زمینه آسانسور شروع کرد.و پس از گذشت سه سال توانست پروانه طراحی ومونتاژ شرکت آسانسور تهران را کسب نماید.این مجموعه با داشتن پرسنل متخصص ، با تجربه بالا و با بهره گیری از دانش روز آسانسور انواع خدمات آسانسور از صفرتاصد را رهگیری می نماید.شرکت رایا توانسته است با تعداد بالای تکنسین در سراسر تهران قیمت های ویژه ومناسب در خدمات سرویس و نگهداری ارائه دهد. در زمینه فعالیت در فروش قطعات نیز با واردات مستقیم توانسته ایم بهترین قیمت ها را به شما ارائه دهیم.

 شرکت آسانسور رایا:

فروش آسانسور های  پیشرفته و با تکنولوژی روز دنیا در مجموعه رایا صورن می گیرد.

این آسانسورها شامل آسانسورهای گیربکس دار ، آسانسورهای گیرلس ، آسانسورهای روملس و هیدرولیک به سراسر کشور بخشی از خدمات مجموعه رایا است.نصب و راه اندازی آسانسور با نصابان مجرب و با دانش فنی بالا و پشتیبانی فنی قوی در ارائه خدمات از دیگر خدمات این مجموعه است.باید به این نکته توجه نمود تعمیرات و سرویس و نگهداری آسانسور در سراسر تهرات و حومه جزء خدمات مهم این مجموعه به حساب می آید.از دیگر خدمات مجموعه رایا به بازسازی انواع آسانسور و به روز رسانی تکنولوژی  و تزیینات کابین اشاره نمود.این مجموعه دارای واحدهای مجزا برای ارائه انواع خدمات آسانسور است.

 

 

شرکت آسانسور

معرفی شرکت آسانسور

شرکت آسانسور رایا  دارای پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت صنعت معدن تجارت است.

و دارای مجوز صادرات و واردات انواع آسانسور و بالابر و  پله برقی ست.

همچنین عضو رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی،در تهران میباشد.

شرکت آسانسور رایا به عنوان یک شرکت فنی و مهندسی مطرح است.

که ارائه کننده انواع خدمات آسانسور است.

اعم از :

 • طراحی آسانسور
 • فروش آسانسور
 • نصب و راه اندازی 
 • بازسازی
 • تعمیر و نگهداری آسانسور
 • سرویس دوره ای  انواع آسانسور 
 • سرویس بالابر و پله برقی  در سطح پیشرفته و با تکنولوژی روز 

مجموعه رایا به عنوان نمایندگی فروش موتور آسانسور آلبرتو ساسی در سطح کشور مطرح است.

اقدامات شرکت رایا آسانسور

1- طراحی ، ساخت  و نصب آسانسورهای گیرلس و MRL در سرعت های1، 1.6 و 2 m/s و سرعت های بالاتر به صورت سفارشی
2- طراحی ، ساخت  و نصب آسانسورهای لیفتراکی ( L لیفت) مخصوص آسانسورهای دارای دو یا سه طرف درب. (کابین با چند درب ورود و خروج)
3-طراحی ، ساخت  و نصب آسانسورهای تک فازبا قابلیت سرویس دهی بیش از 350 استارت بدون نیاز به برق با قابلیت ارتقا به آسانسورهای خورشیدی
4-طراحی ، ساخت  و نصب آسانسورهای Homelift مخصوص آپارتمانهای دوبلکس و تریبلکس  وداخل خانه در دو مدل هیدرولیک و کششی به صورت تک فاز و سه فاز

مجموعه رایا در کنار بسیاری از خدمات آسانسور تعمیر درب آسانسور و تزیینات کابین آسانسور را نیز به انجام می رساند.

برخی دیگر از اقدامات

5- طراحی ، ساخت  و نصب آسانسورهای پانورامیک (شیشه ای) در درون راه پله و در نمای ساختمان نصب آسانسور برای ساختمان قدیمی
6-طراحی ، ساخت  و نصب آسانسورهای مونو شارژ  برای اولین بار در ایران توسط شرکت آسانسور رایا
7- طراحی ، ساخت  و نصب آسانسورهای اتومبیل بر تمام اتوماتیک به صورت هیدرولیک و کششی در ظرفیت های 500و1000و2000 و…… کیلوگرم
8- طراحی ، ساخت  و نصب آسانسورهای دوبلس، تریبلکس و گروهی با قابلیت کنترل مقصد از مبدا حرکت به صورت تمام هوشمند

تعمیر آسانسور

چشم انداز شرکت آسانسور رایا

این شرکت آسانسور با توکل به خداوند متعال از بعد از  تاسیس خود  اساس شرکت را برروی درستکاری ،صداقت و تعهد به انجام به موقع کار  قرارداده و همواره رضایت  مشتری و تحویل به موقع کالا و خدمات را سرلوحه کار خود قرارداده است.این شرکت آسانسور همواره بر آن بوده است که با بالا بردن سطح کیفیت محصولات خود نیاز به واردات آسانسورهای پکیج وارداتی که به موجب خروج ارز از کشور می شود را  تا حد قابل قبولی کمتر کند .شرکت آسانسور با ارائه محصولی با قیمت مناسب و شرایط تحویل سریع در سرتا سر ایران و کیفیت در حد آسانسورهای اروپایی نیاز داخلی را تامین کنند. در سالهای اخیر این شرکت با ارائه تکنولوژی های پیشرفته  وبه روز که سبب بهبود سطح کیفی محصولات خود شده توانسته است جایگاه خود را در بازار رقابتی پیدا کند.

شما می توانید قیمت نصب آسانسور را از مجموعه رایا استعلام نمایید.

مجموعه رایا دارای واحد تحقیق و توسعه است.

واحد D & R (تحقیق و توسعه) شرکت آسانسور رایا :

این واحد تمرکز خود بر روی هوشمند سازی آسانسورها متمرکز نموده است.

و درآینده نچندان دور شاهدآسانسورهایی خواهیم بود:

که به راحتی از طریق گوشی های هوشمند قابلیت کنترل و دسترسی خواهند داشت .

شرکت آسانسور بر این باور است :

که میتواند :

  پارکینگ های مکانیزه این شرکت شرایطی را برای سازندگان ساختمان فراهم خواهند نمود:

که بیشترین بازدهی را از فضای ساختمان خود جهت پارکینگ استفاده کنند.

خدمات پس از فروش آسانسور

خدمات پس از فروش ازجمله مهمترین سرویس هاو خدماتی  است :

که پس از خرید هر محصول توسط شرکت آسانسور عرضه کننده ارائه می شود.

آسانسور از مواردی است :

که در آن خدمات پس از فروش از اهمیت بیشتری برخوردار است .

واحد خدمات پس از فروش شرکت آسانسور رایا  با برخورداری از :

مجرب ترین و با سابقه ترین تیم فنی و مهندسی خود اقدام به ارائه خدماتی منحصر به فردبا هدف پشتیبانی از کالاها و در جهت جلب رضایت مشتریان برای انواع آسانسور وبالابر و پله برقی نموده است .تا مشتریان شرکت با آرامش خیال از کلیه محصولات آسانسور رایا  استفاده نمایند.هم اکنون بیش از 860 دستگاه آسانسور در تهران و حومه توسط متخصصین شرکت، سرویس و نگهداری می شوند .تجربه عملی چندین ساله و مدرک تخصصی آسانسور  و کیفیت مناسب قطعات مورد استفاده در آسانسوررایا  در خصوص سرویس و نگهداری باعث شده تا میانگین تعداد خرابی بطور چشمگیری کاهش یابد. و بعد از مدتی به عددی نزدیک به صفر در طول ماه برسد.

شرکت آسانسور

چرا مارا انتخاب میکنید؟

آسانسور رایا  با تدوین دستور العمل های خاص جهت انواع آسانسور ها، آموزش پرسنل، مدیریت صحیح پروژه ، کنترل و بازرسی پرسنل خدمات و ایجاد راهکارهای منطبق با علم روز  وتکنولوژی جدید جهت پاسخگویی سریع به درخواست های مشتریان خدماتی باکیفیت و در خور مشتریان ارائه مینماید .واحد سرویس آسانسور رایا  در حال حاضر با بهره گیری از 18 نفر پرسنل مجرب و آموزش دیده در حال ارائه خدمات سرویس و نگهداری  در سرتاسر تهران می باشد.

در رایا  آسانسور  هر مشتری پس از انعقاد قرارداد دارای یک شماره اشتراک(باشگاه مشتریان) می گردد ، که از طریق همان شماره اشتراک و دریافت کد رمز نگاری شده  علاوه بر ارتباط مستقیم با مدیران میتواند کلیه سوابق خدماتی و فروش کالایی  از جمله زمانهای ارائه خدمات و فاکتور ها و گزارشات بازرسی و خرابی، گزارشات حسابداری و سایر اطلاعات مورد نیاز را دریافت نماید گردد.

سرویس آسانسور درغرب تهران

مشتریان رایا آسانسور  بر اساس این شماره اشتراک بصورت محله ای  طبقه بندی شده اند.

و به این ترتیب مشترکین سرویس در هر منطقه خدمات خود را در کمترین زمان دریافت می کنند.

رسیدن به پروژه کمتر از دو ساعتعلاوه بر سیستم خدمات رسانی سریع خرابی مستقر در هر منطقه ، سیستم سرویس نگهداری پیشگیرانه نیز به صورت منظم و ماهانه جهت هر آسانسور درتاریخ مشخص واز قبل برنامه ریزی شده و با هماهنگی با مدیریت ساختمان  کنترل می گردد.کلیه دستورالعمل های سرویس و نگهداری و فرمهای بازدید ماهیانه در اختیار بهره برداران قرار می گیرد تا مشترکین نیز در جریان چگونگی انجام خدمات قرار گیرند . همچنین کلیه آسانسور ها هر 3 ماه توسط مهندسین و کارشناسان واحد کنترل کیفیت بازدید می گردند تا از لحاظ کیفیت عملکرد خدمات آسانسور ها را کنترل نمایند .

واحدهای مجموعه رایا آسانسور

 •  واحد فروش آسانسور
 • واحد پشتیبانی خدمات
 • واحد نصب آسانسور
 • واحد بازسازی آسانسور
 • واحد سرویس و نگهداری آسانسور
 • واحد ساخت کابین آسانسور
 • واحد تعمیرات آسانسور
 • واحد تحقیق و توسعه
 • واحد اداری و مالی 
 • واحد اجرای عملیات