تعمیرات آسانسور

آسانسور وسیله ای است : که برای جابه جایی مسافران و بار بین طبقات مورد استفاده قرار می گیرد.بسیاری از شما حداقل یکبار با یک آسانسور خراب مواجه شدید.و به ناچار با استفاده از پله ها مسیر خود را ادامه دادید.لزوم و اهمیت تعمیرات آسانسور و سرویس و نگهداری منظم در اینجا مشخص می شود.متاسفانه برخی از افراد موضوع تعمیر و نگهداری آسانسور را جدی نمی گیرند.و به ناچار هزینه های گزافی را برای تعمیرات آسانسور پرداخت می کنند.سرویس و نگهداری منظم و به موقع عاملی است که باعث کاهش خرابی های آسانسور و کم کردن هزینه های ساختمان می شود.

 

تعمیرات آسانسور

شرکت رایا آسانسور با داشتن واحد مجزا برای تعمیرات و سرویس آسانسور ، این خدمت را اولویت خدمات خود قرار می دهد.و در صورت خرابی آسانسور ، در کمترین زمان تعمیرکاران متخصص خود را به محل اعزام و رفع نقص را انجام می دهد.این مجموعه سال هاست : در زمینه فروش ، تعمیر ، سرویس و بازسازی آسانسور فعالیت می کند.و دارای تیم متخصص و با تجربه در زمینه انواع خدمات اسانسور است.

تعمیر آسانسور

خرابی آسانسور

آسانسور دارای قطعات بسیاری است.که از ساختار و مکانیزمی پیچیده برخوردار هستند.و به دلیل این پیچیدگی در زمان خرابی ، تعمیر آن کاری دشوار است.بنابراین تعمیر آسانسورها باید حتماً توسط تعمیرکاران متخصص و مجرب صورت گیرد.و در زمان خرابی سریعا مدیران ساختمان مشکل را با شرکت ارائه دهنده خدمات آسانسور مطرح نمایند.تا در کمترین زمان خرابی آسانسور برطرف شود.

 

 

 

 

عیب یابی آسانسور

عیب یابی آسانسور

با وجود قطعات مختلفی که در آسانسور وجود دارد عیب یابی از آن بسیار کار مشکل و پیچیده ای است. و باید تعمیر کار علاوه بر شناخت قطعات آسانسور آگاهی کاملی نسبت به تأثیر متقابل هر کدام از قطعات نسبت به هم داشته باشد. آموزش عیب یابی مقدمه ای است بر یادگیری و تشخیص به موقع خرابی در آسانسور ، که باعث می گردد قبل از هر گونه اتفاق غیر مترقبه ، مسئول تعمیر و نگهداری ساختمان را مطلع سازیم. این اطلاع به موقع علاوه بر کاهش هزینه های احتمالی ، از توقف آسانسور جلوگیری نموده و ایمنی آسانسور را افزایش می دهد.

عیب یابی آسانسور
تعمیرات تخصصی تابلوفرمان

تعمیرات تابلو فرمان آسانسور

بعد از نصب هر آسانسور ، نصاب یا سرویس کار آسانسور باید آز آسانسور نصب شده عیب یابی کند تا ممطمئن شود که آسانسور می تواند فعالیت نرمال و ایده آلی را داشته باشد یا خیر ؟ البته این کار نیاز به آموزش های تخصصی تعمیرات و سرویس کاری دارد که با شرکت در کلاس های آموزش نصب و سرویس آسانسور، نصب دقیق، تعمیرات تخصصی و عیب یابی آسانسور به طور کامل آموزش داده می شود. یک نصاب یا سرویس کار ماهر باید در زمان عیب یابی موارد زیادی را چک کند که تمامی این موارد در چک لیست عیب یابی و سرویس کاری آسانسور به طور کامل قید شده است. از جمله ی این موارد تابلو فرمان آسانسور است که یکی از بخش های مهم و اساسی در آسانسور می باشد.

نصب و تعمیر آسانسور

درخواست خود را از طریق واتساپ ارسال کنید

ارتباط با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.