تعمیرات آسانسور |نصب ، بازسازی ،آموزش تعمیرات آسانسور

تعمیرات آسانسور |تعمیر آسانسور در تهران|تعمیر آسانسور غرب تهران|تعمیر آسانسور درکرج|

تعمیر آسانسور  را می توان کاری دشوار دانست .به دلیل این که آسانسور دارای قطعات متنوع ومتعدد بسیاری با انواع برندهای داخلی و خارجی می باشدکه تعمیر کار باید اطلاعات کاملی راجع به نحوه کارکرد آن داشته باشد.

تعمیرات آسانسور

تعمیرات آسانسور کششی

تعمیرات آسانسور  نیاز به آموزش منظم و به روز کردن مدام دانش واطلاعات در زمینه های مختلف آسانسور دارد. و در صورتیکه تعمیر کار از توانایی لازم و  تجربه کافی در زمینه رفع خرابی برخوردار نباشد، رفع خرابی امکان پذیر نخواهد بود.

 

تعمیرات آسانسور کششی را می توان در دو مورد پیگیری نمود:

  • تعمیرات تخصصی انواع قطعات و در صورت تعمیر نشدن تعویض کردن  قطعه خراب
  • تنظیم نمودن مجدد قطعۀ سالم

بسیاری از  خرابی های آسانسور به دلیل تنظیم نبودن قطعه می باشد و تعمیر کارانی از عهده این کار برمی آیندکه ابتدا توانایی نصب قطعات آسانسور را داشته باشند.وپس از آن خدمات تعمیر ونگهداری را ارائه نمایند.

 

 

تعمیرات آسانسور هیدرولیک

تعمیرات آسانسور هیدرولیک را می توان یک قدم بالاتر از تعمیرات آسانسور کششی دانست به دلیل این که مستلزم فراهم نمودن دانش در دو زمینه هیدرولیک و کششی است .در مورد آسانسور هیدرولیک این نکته حائز اهمیت است کهخرابی آن نسبت به آسانسور گیربکس پایین تر است زیرا موتور گیرلس آسانسور نسبت به گیربکس هوشمند و بهینه تر شده و در مورد استهلاک ، موتور گیرلس دارای اسهلاک کمتری است.

تعمیر آسانسور

شرکت فنی و مهندسی رایا آسانسور با داشتن پرسنل مجرب ومتخصص توانسته است خدماتی از قبیل تعمیرات جزیی وکلی آسانسور های هیدرولیک ،بازسازی کابین آسانسور ، نصب آسانسور هیدرولیک و…را در استان تهران به انجام برساند.

ضمانت تعمیرات قطعات آسانسور

سابقه و تجربه فراوانی که طی سال ها تلاش شبانه روزی در شرکت فنی ومهندسی رایا آسانسور به دست آمده و باعث رضایت مندی ۹۴درصدی مردم عزیز کشورمان شده است ،خود بهترین ضمانت در نزد استفاده کنندگان خدمات در سرتاسر کشور است.اما به این مهم بسنده نکردیم ، و ضمانت تعمیر و  فروش قطعات به مدت یک سال را برای استفاده کنندگان خدمات در نظر گرفتیم.

تعمیر آسانسور

 

قیمت مناسب در تعمیر آسانسور

شرکت فنی ومهندسی رایا آسانسور یا داشتن چندین شعبه در استان تهران ، خدمات تعمیر آسانسور را با قیمتی مناسب به استفاده کنندگان ارائه می دهد.

مجموعه رایا علاوه بر تعمیر آسانسور ،خدمات سرویس و نگهداری آسانسور تهران را در اولویت قرار می دهد.

تعمیرات آسانسور

لزوم آموزش تعمیرات آسانسور

تعمیر کردن قطعات آسانسور را می توان از نصب آسانسور دشوار تر دانست .زیرا در حوزه فعالیت نصب آسانسور در یک ساختمان نصب یک بار انجام می شود ولی تعمیرات و سرویس کاری آسانسور به صورت ماهانه انجام می گیرد.

می توان با یادگیری منظم و جزئی سرویس و تعمیر آسانسور سرویسکار ساختمان خود باشیم.و با توجه به جدا بودن سرویس کاری آسانسور از نصب و راه اندازی آن برای خود درآمد زایی کنیم.

تعمیر اسانسور

 

تعمیر ونگهداری آسانسور

این نکته بسیار حائز اهمیت است که بطور کلی اگر قطعه یا قطعاتی از آسانسور  در شرف خرابی یا در آستانه فرسودگی قرار بگیرندوما در صورتیکه به موقع تعویض یا تعمیر آن قطعه را انجام ندهیم.به طور کلی بر عملکرد قطعات دیگر تاثیر مستقیم خواهد داشت.ودر بلند مدت خرابی آنها صدمات جبران ناپذیری به کل سیستم وارد می کند. حتی وقوع خطرات جانی در بدترین حالت ممکن است اتفاق بیفتد.در نتیجه لزوم تعمیر ونگهداری آسانسور را باید جدی و حداقل ماهانه انجام گیرد.

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.