هدف اصلی شرکت رایا آسانسور خدمات و قطعات با کیفیت با قیمت مناسب وایجاد بازار رقابتی در صنعت آسانسور

بهترین ها با ما کار میکنند

تکنسین های  با تجربه ومجرب به صورت ۲۴ ساعته هفت روز هفته در خدمت شماهستند.

مجوز ها

شرکت رایا با داشتن پروانه واحد طراحی و مونتاژ آسانسور و پله برقی به همراه عضویت در سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی توانسته است در سال ۹۵ و۹۶  عنوان برترین شرکت خدمات آسانسور از نظر رضایت مشتری در نزد اتحادیه کسب کند.

قیمت های بدون رقیب

شرکت رایا توانسته است با تعداد بالای تکنسین در سراسر تهران قیمت های ویژه ومناسب در خدمات سرویس و نگهداری ارائه دهد. در زمینه فعالیت در فروش قطعات نیز با واردات مستقیم توانسته ایم بهترین قیمت ها را به شما ارائه دهیم.

گارانتی ویژه قطعات وخدمات

گارانتی معتبر رایا در ارائه خدمات و قطعات هیچ محصول و هیچ خدمات ما بدون گارانتی ارائه نمیشود ،تمامی محصولات و خدمات ما حداقل دارای یکسال گارانتی میباشند.

25 سال تجربه در صنعت آسانسور

شرکت رایا آسانسور بیش از دو دهه حضور موفق در صنعت فروش و نصب و خدمات آسانسور و پله برقی و ارائه مشاوره تخصصی رایگان  به مشتریان در خدمت شماست.

پشتبانی قوی

تیم پشتیبان شرکت رایا با پاسخگویی تلفنی و فنی به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی و هم از طریق وبسایت در خدمت شماست.

رایا آسانسور
شرکت رایا  با بیش از دو دهه حضور موفق در صنعت آسانسور و پله برقی در حال حاضر طراحی تولید نصب وتعمیر ونگهداری انواع آسانسور های گیربکس ،گیرلس ،هیدرولیک ،فروش کلیه قطعات اسانسور وطراحی ساخت انواع بالابر های هیدرولیک را انجام می دهد .
لازم به ذکر است این شرکت در اکثر شهر های ایران دارای نمونه کار و نمایندگی فعال می باشد و قیمت های رقابتی را در نصب و تعمیر انواع آسانسور ها ارايه می دهد. مدیریت فنی و طراحی آسانسور های این شرکت به عهده مهندس محمد حسین چراغعلی بوده که تلاش دارد با لطف خدا و اطمینان مشتریان خود کیفیت خدمات این شرکت را در عین حفظ قیمت افزایش دهد.

مهندس چراغعلی به صورت تخصصی هدایت تیم طراحی و اجرایی را به عهده دارد .
تیم تخصصی شرکت با به کار گیری نیرو های متخصص و همگامی با پیشرفت های روز دنیا موفق به برداشتن گام های موثر در صنعت آسانسور شده است.

گروه رایا با تلفیق تخصص ، دانش ، و پشتوانه بیش از دو دهه حضور موفق در صنعت آسانسور و پله برقی کشور آماده عقد قرارداد با مجموعه های تجاری ،اداری ، و مسکونی می باشد. با ما اعتماد و اطمینان را تجربه نمایید.

شرکت با ایجاد واحد توانمند خدمات پس از فروش و نمایندگی فعال در مراکز استان ها دارای یکی ازگسترده ترین خدمات می باشد و در طی این مدت با تعدادی از انبوه سازان و ارگان ها همکاری داشته که به شرح زیر تقدیم حضور می گردد.

با ما تماس بگیرید

برای دریافت هرگونه اطلاعات فنی و یا مشاوره در زمینه فروش و تعمیر آسانسور با شماره های ما تماس بگیرید و با متخصصین ما مشاوره کنید تا یک انتخاب درست و دقیق را انجام دهید.

قبل از عقد قرارداد!!

قبل از هرگونه قرارداد یا ارائه خدماتی از ما نمونه پروژه های انجام شده مارا ببینید و تفاوت کیفیتی مارا مشاهده کنید.

جواب اعتماد شما را خواهیم داد.

ما جواب اعتماد شما را با کیفیت انجام شده خواهیم داد .

در نهایت رضایت مشتری هدف نهایی ماست ، که برایمان بیشترین اولویت را دارد.

مشاوره فنی تلفنی رایگان هنگام خرید با کارشناسان متخصص آسانسور